Shazam İd | Şarkıyı dinletin İsmini Söylesin Süper Program

Konu, 'Symbian S60v3 Diğer Çeşitli Uygulamalar' kısmında anl_tr tarafından paylaşıldı. Okunma: 23413 | Cevaplanma: 40

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Shazam İd | Şarkıyı dinletin İsmini Söylesin Süper Program

benim telefonum nokia c3 indirdim bluetooth ile yolladım dosya olarak aldı çalışmadı sebebi nedir:vur

Yazan: haroldugur

Shazam İd | Şarkıyı dinletin İsmini Söylesin Süper Program konusuna benzer içerikler

1. 5800 arayan ismini söyle ( 29 Ağustos 2010 | Cep Telefonları Genel )

selam arkadaşlar 5800 da arayan ismini söyle sesini nasıl bayan sesi yapabiliriz?yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.
  2. Lütfen Bu Şarkının İsmini Birisi Söylesin. ( 14 Kasım 2011 | Wav, Mp3 Melodi İstekleri )

Arkadaşlar aşağıda verdiğim şarkının ismini bilen varsa Allah Rızası için söyleyebilir mi? Ses kaydı olduğu için kalitesi kötü biraz. ŞARKI BURADA
  3. arayan ismini söyle ( 7 Eylül 2012 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Galaxy s3 için arayan ismini söyle purogramı varmı
  4. Shazam Encore v3.12.1-JB76805 Sürümü (Adını Hatırlayamadığınız Şarkıları Programa Dinleterek Bulun) ( 29 Kasım 2012 | Android Genel )

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ UYGULAMAYLA İLGİLİ VİDEOLAR https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BJzCyaE6eKQ UYGULAMA BİLGİLERİ Gerekli Android Sürümü: 1.6 ve üzeri Market linki:...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 5:36:27