Shadow Sensual Widget Set by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Shadow Sensual Widget Set by najanaja
Buyrun bakalım yeni setimiz :) beğenmeniz dileğiyle güle güle kullanın arkadaşlar. 20 Adet widget bulunmaktadır.
Belirtmeyi yine unuttum daha önceki paylaşımlarımda yazacaktım hep unutuyom :)

NOT :
Nextman'e buradan çok ama çok teşekkürlerimi sunuyorum her ne yapıyosam şu anda kesinlikle hepsi onun sayesinde ilk yapmaya başladığım sıralarda bana bi akıl verdi ve sonrasında bende kendimi geliştirmeye başladım ve onun sayesinde bu şekilde widgetler düzenlemeler yenilikler yapıyorum yani yaptığım her işte Nextman'in de emeği vardır kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

NOT 2 : sanırım hala mif dosyasını bilmeyenler var kısaca açıklıyım. Bunlar sadece mif görsel dosyasıdır sis deildir kurulamaz kullanabilmek için telefonunuz hackli olmalı ve joshlog mod yüklü olmalı telefonunuza s3 modlama bölümünde bulabilirsiniz. Modu uygulayıp gerekli işlemleri yaptıktan sonra buradan indirdiğiniz mif uzantılı dosyaları x-plore gibi bi dosya yönetici ile E/resource/Apps içerisine kopyalayın değiştirilsinmi sorusuna evet dedikten sonra tele restart çekin yeni arayüzleriniz hazır durumda. Artı bazı sonradan çıkan yeni widgetler kurulunca c ye kurulduğu için onlara ait mif dosyalarını da C/resource/apps içerisine atmanız gerekiyor.

İÇERİK :

FM Verici, Bluetooth, Mobil Veri, Yeni Contact, Dijital saat, Dlna, Equalizer, FM radio, Ayna, Mobil Veri izleyici, Müzikçalar, 3G, NFC, Notlar, Offline, Profil, Sessiz, Kronometre, El Feneri, Wlan.

not defteri ve radyo widgeti düzenlenmiştir artı müzikçalar widgetinin aynısıyla bir tane daharadyo widgeti eklenmiştir
:oke:

Müzikçalar düzenlenmiştir artık albüm resmi tam oturmaktadır yine aynı set olan zipin içine ekledim yani ilk sıradaki ana set olzn zipi tekrar indirip yeni m.çaları içinden alabilirsiniz.

Anıl bu öncelikle senin için ve tabi herkes için :) bu radyo için en sondaki yeni radyo widget isimli zip dosyasını indirin.

achambo kardeşim rss, e-mail, callerid ve otomatik çevirmeyi yapıvermiş teşekkürler kardeş ellerine sağlık :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: alexkara, Mr. SaLÇa, grosmall ve 3 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
yaren_dede

yaren_dede

Üye
eline sağlık naja müzik ve radyo widgeti aldım :)

• Beğen
Tepkiler: manolyam63 ve najanaja
CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
ooo abi döktürmüşsün yine :)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
ellerine sağlık dostum teşekkür ederim çok güzel olmuş :) ben kırmızı renk bekliyordum ama sağlık olsun :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

eline sağlık naja müzik ve radyo widgeti aldım :)

istediğini al kardeşim nasıl olmuşmu ipod müzikçalar :)

- - - Eklendi - - -

ooo abi döktürmüşsün yine :)

nasıl senin görüşlerini alalım idare edermi bari :)

- - - Eklendi - - -

ellerine sağlık dostum teşekkür ederim çok güzel olmuş :) ben kırmızı renk bekliyordum ama sağlık olsun :)

rica ederim kardeşim mavi daha çok sewiliyo diye hatırlıyorum :) ben şahsımca kırmızı manyağıyımdır ama mavi yaptım daha çok seviliyo die :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
güzel olmuş eline sağlık play duraklat tuşu biraz modifiye istiyor becerebilirsem üzerinde oynama yaparım :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve najanaja
asigsasi

asigsasi

Üye
ben de kırmızıcıyım:D

• Beğen
Tepkiler: manolyam63 ve najanaja
Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler abi

- - - Eklendi - - -

sonunda sana yaptirdik

- - - Eklendi - - -

abi hepsi guzel ama radyo widgeti kaymıs gibi harika olmuş su ayna widgetini sis versen boyle olmuyo mobil veri izleyici widgetini digerleri gıbi yapsan olurmu

- - - Eklendi - - -

su tiny battery widget mıfınide ver başka istemıcem soz

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
tesekurler abi

- - - Eklendi - - -

sonunda sana yaptirdik

- - - Eklendi - - -

abi hepsi guzel ama radyo widgeti kaymıs gibi harika olmuş su ayna widgetini sis versen boyle olmuyo mobil veri izleyici widgetini digerleri gıbi yapsan olurmu

- - - Eklendi - - -

su tiny battery widget mıfınide ver başka istemıcem soz

radyo kaymış derken ? ayna widgeti zaten sis halinde sen içine bakmadan yazdın heralde :)mobilveri eklendi :oke: maalesef battery olmaz onu paylaşmıyı düşünmüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Anil-D

Anil-D

Üye
dgrleri gıbı olsa yuvarlak olmasa

- - - Eklendi - - -

radyoyoda bı atsaydınya

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
dgrleri gıbı olsa yuvarlak olmasa

- - - Eklendi - - -

radyoyoda bı atsaydınya

sanırım sen beni bende seni anlamıyoz :) mobil verinin karesini yaptım yani toggle la aynı ikon ve konuya ekledim. Ama radyo hakkında ne anlatmak istediğini hala anlayamadım biraz daha açıklayıcı olsan :) radyoya ne atsaydım ?

achambo

achambo

Üye
abi döktürmüşsün:D

- - - Eklendi - - -

:tşk: :good:

- - - Eklendi - - -

radyo ve kalan veri süper olmuş diğerleri de güzel:D

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
radyoyu diyorum bi dgsk yapsaydın abi hic gorulmemis tarz hepsi gorulmemìs ama radyo gorunmus neyse eline saglık

yutkun

yutkun

Üye
eline saglık teşekkürler

achambo

achambo

Üye
abi bir notlar iyi olmamış bence
yazının olduğu kısımın arkasında farklılıktan dolayı o da

diğerleri güzel:yuru

Anil-D

Anil-D

Üye
bence radyodan baska hepsi guzel radyoyu beyenmedim

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
radyoyu diyorum bi dgsk yapsaydın abi hic gorulmemis tarz hepsi gorulmemìs ama radyo gorunmus neyse eline saglık
radyo widgetini farklı bi model yap mı demek istiyon :) ciddi söylüyorum eğer anlatmak istediğin bu dediğimse cümle kurma tarzın çok farklı :) çok devrik cümle anlayabilmek için 3 kere okudum ben biraz kıtımdır da :) iyi ama adı üstünde set yani hepsi aynı ikondan yapılma sadece müzikçalar ı deişiklik olsun die böle farklı yaptım :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Anil-D

Anil-D

Üye
evet hıc gorulmemis bi tarz radyo widgeti yaparmısın

Üst Alt