SGS3 vs HTC One X Karşılaştırma Ankete Katılım 5833 kişi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
SGS3 vs HTC One X Karşılaştırma Ankete Katılım 5833 kişi

sataer

Üye
one x in güncelleme ile performans olarak s3 den farkı kalmaz abi ankette de bi çok konuda önde zaten.

Matador03

Matador03

Üye
Bu donanim haberin anketi ve sozde one x s3 u eziyor o videoda .

sataer

Üye
one x bana göre s3 den iyi.

Matador03

Matador03

Üye
Cunku normalde s3 un daha performansli bir cihaz oldugu gercek ;) one x i elime alip kullandim soracak olursan merak etme ;)

sataer

Üye
one x çok yakında daha iyi olacak geçenlerde s3 ün eksik yanlarını da okuduk.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
one X te yazılım sorunu olmasa S3 ten çok daha fazla göz kamaştırıcı bi cihaz zaten ama htc güzelim cihaza yazıK etti

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ben wp8'li bir Nokia bekleyeceğim gibi geliyor... :(

- - - Eklendi - - -

one X te yazılım sorunu olmasa S3 ten çok daha fazla göz kamaştırıcı bi cihaz zaten ama htc güzelim cihaza yazıl etti
Bu bir dezavantaj ama geliştirilirse çok daha iyi yerlere gelir bu cihaz...

hypertext

Üye
Bana göre performans farkını son kullanıcı fazla fark etmez. O fark sadece benchmark'larda anlaşılır. HTC, şarj olayını kötü yaptı. Onun dışında One X her yönü ile - bana göre - S3 den daha iyi.

sataer

Üye
taraflı oylar olsa htc performansta da yüksek oy almaz mıydı sizce? Taraflı falan değil one x in kalitesi ve tasarımı s3 den çok daha iyi s3 plastik gibi.. Performansa gelince de büyük bi güncelleme hazırlanıyor ve bence cihazın hakkı verilecek. Gel gelelim Türkiye de samsung servisi tam rezillik.. Ben olsam one x alırım sense arayüzü de güzel.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
taraflı oylar olsa htc performansta da yüksek oy almaz mıydı sizce? Taraflı falan değil one x in kalitesi ve tasarımı s3 den çok daha iyi s3 plastik gibi.. Performansa gelince de büyük bi güncelleme hazırlanıyor ve bence cihazın hakkı verilecek. Gel gelelim Türkiye de samsung servisi tam rezillik.. Ben olsam one x alırım sense arayüzü de güzel.
Bu telefon seçme işi her gördüğün kıza aşık oluyormuşsun gibi bir şey arkadaş, çözemedim bu işi. :ehe

15097

15097

Üye
One X neymişte haberimiz yokmuş :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
abi fransa yalan olduysa wp8 bekle bence
Daha net bir sonuç yok, ama haber beklemek canımı çok sıktı kardeşim, adam gibi bir şey söylemiyor. Abi getiremem dese tamam ama demiyor sanki onu boğazlayacağım...:off:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
S3 çok hoşuma gidiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt