sertifika hatası

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında quaresma158 tarafından paylaşıldı. Okunma: 978 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sertifika hatası

slm arkadaşlar bir sorunum var. Bu siteden indirdiğim tüm dosyalarda sertifika hatası alıyorum. Neden kaynaklandığını açıklayabilir misiniz ? Telefon modeli nokia n82.

Yazan: quaresma158
  2. nokia s60v3lerde yani N70lerin üstündeki modeller sertifikasız program yüklemiyosertifikalı bulacan yada telini hackle

sertifika hatası konusuna benzer içerikler

1. Sertifika hatası?

Nokia, dolayısıyla Symbian kullanıyorum. Kullanmış olanlar varsa biliyordur bu telefonda kullanmak istediğimiz bazı programları kurarken sürekli sertifika hatası alıyoruz bunun önüne geçmek için de telefonu hacklememiz veya programı...
  2. sertifika hatası..

arkadaslar bnm telefonum samsung ı8910 oyun ws gıbı uygulamalar attıqımda sertıfıka hatası werıyor tarıhı ılerı almayı denedım ıse yaramadı yardımcı olabılırmısnız??
  3. Sertifika hatası

Beyler Benim Tel 5230 Bazı Uygulamalarda Sertifika Hatası Diye Bir Şey Oluyo Nasıl Düzelte Bilirim
  4. İstek Sertifika Hatası

bu sitede çok yerde sertifika hatası çözümü için konu açılmış hepsini deniyorum illa bi yerde sorun çıkıyor kaç aydır uğraşıyorum olmuyor ben giresunda kalıyorum bu hatayı düzeltecek varsa bi baksın parasiyla olsun yeterki şu sorun çözülsün bunun...
  5. Sertifika Hatası :/

Dün bana lazım olan nokia step counter Türkçe uygulamasını indirdim arkadaş,yüklüyorum sertifika hatası dedim başka kurum 50 tane uygulama inndirdim hepsi süresi geçmiş sertifika diyip duruyor . Pes Ettim yokmu arkadaş bunun bir çözümü ....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 10:48:39