[Şeffaf widget] transparent black toggle karma [mif] edit by yaren_dede

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
[Şeffaf widget] transparent black toggle karma [mif] edit by yaren_dede

zip içinden çıkan resource isimli klasörü xplore ile C ana dizine atın üstüne yazılsınmi diye sorarsa evet deyin sonra restart

ThemeFX kullanan arkadaşlar dosyayı zip olarak E-themefx-widget_single klasörü içine atıp programdan seçerek kullanabilir

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Alperen Şuayb, Mad EagLe ve Tuba

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
jatvalca

jatvalca

Üye
emeğe saygı kardeşim teşekürler

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Rengarek olunca ayrı bir güzel oluyor.Teşekkürler

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Teşekkürler ben yapmam diyodun bakıyorum başlamışsın paylaşımlara :) dikkat et bağımlılık yapıyo :) kuşlarda olmuş nihayet ha :) paylaşımcılarımız çoğaldı, zaten farkettiyseniz ben yavaş yavaş elimi çekiyorum :) artık nefsime hakim oluyorum emekli olma zamanı :) arada bi takılırım belki.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler ben yapmam diyodun bakıyorum başlamışsın paylaşımlara :) dikkat et bağımlılık yapıyo :) kuşlarda olmuş nihayet ha :) paylaşımcılarımız çoğaldı, zaten farkettiyseniz ben yavaş yavaş elimi çekiyorum :) artık nefsime hakim oluyorum emekli olma zamanı :) arada bi takılırım belki.

:rica:

aslında 1-2 hafta oldu bunları düzenleyeli ama daha yeni kısmet oldu paylaşmak devamlı birşeyler indiriyoruz siteden bizimde faydamız olsun Siteye :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk:

THe_PRoTeCToR

Üye

leqo35

leqo35

Üye

seyfipasa

seyfipasa

Üye
teşekkürler

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler ;)

mitrefix

Üye
c6 01 kullanıyorum. şeffaf widgetları yüklüyorum ama olmuyor. cwf kullanıyorum. sırf şeffaf widget için bir dürü yazılım değiştirdim. nasıl yapabilirim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
c6 01 kullanıyorum. şeffaf widgetları yüklüyorum ama olmuyor. cwf kullanıyorum. sırf şeffaf widget için bir dürü yazılım değiştirdim. nasıl yapabilirim

dostum tam olarak ne yaptığını yazarsan belki yardımcı olabilirim pm atabilirsin

ufukcan74

ufukcan74

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...