Samsung'dan beklenen lollipoplar :)

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
@teknolojibaronu senin kaynakta yalancı çıktı :) ama en azından note 4 e verdiler. Bende bi daha samsung almayacam sıkıldım söylemiştim sana. Aynen dediğin gibi neredeyse günü birlik telefon çıkarıyor sürekli satma çabası içerisinde.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
hTc'ye geçeceğim şu Note 3 eskisin hem bana hitap ediyor hemde güncellemesi hızlı :))

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bilmiyorum seneye bakacaz artık bi değişiklik lazım

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Biraz eğleneyim dedim [emoji14] gelişme var ace 2 nin son sürümünü biliyorlar. alkış! :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bu eleman bazı şeyleri biliyor yada biliyor gibi yapıyor :D Türkiye de bu güncelleme ile ilgilenen departman neresi merak ediyorum.

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Samsung'dan beklenen lollipoplar bunlar olmasın :D

• Beğen
Tepkiler: Dogukan9595, _JacKoLovsKi_ ve B.A.R.O.N

Dogukan9595

Üye
    Konu Sahibi
Samsung'dan beklenen lollipoplar bunlar olmasın :D

Hahahaha uzun zamandır girmiyodum sırf yorum yazmak için giriş yaptım bir konu yazdık patladı gitti :D..Samsung güncelleme konusunda sınıfta kaldı lollipop vermesi gereken o kadar cihaz var ama hangi birine yetişecekler ki o kadar çok cihaz çıkardılar ki :( Bir sonraki nexus'u bekliyorum ben nexus 6 takoz,N5 cok iyi ama batarya kotu..htc'nin güncellemeyi bir arayüze uyarlarken hangi aşamalardan ve işlemlerden geçtiğini gösteren bir tablo vardı hertürlü geciktirecek bütün firmalar güncelleme delisi olarak umarım yeni nexus ucuz bir fiyattan girer çıkınca :)

Son düzenleme:
adanalı1

adanalı1

Üye
Not 2 alacakmı acaba lollıpop ?

Kontrol

Kontrol

Üye
Note 2 icin temmuz dedikodusu var.
Yaza kadar da beklememek lazim.

ayhan2000

ayhan2000

Üye
Note 2 icin temmuz dedikodusu var.
Yaza kadar da beklememek lazim.
Temmuz dedilerse kesin 2016 yi gorur arkadas. Bunlara kufurde etsen kotu sozde soylesen bos.
Note 3 icin bir suru sey yazdim hic cevap verende yok karsilik verende

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
serdar_gs

serdar_gs

Üye
@teknolojibaronu nası olsa lolipopun geldiği yok ben şu ketan L21 bi indirip kurayım ilk zamanki rusya sürümü ile şimdiki hindistan arasında fark vardır bi bakayım bakayım :cool

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Var fakat benim L21'den vazgeçme sebebim multitasking yaparken arkada çalan müzik bazen titreme yapıyor kasıyorda denebilir.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Haydaa sıkıntıları var romun yani bu lolipoptanmı custom olmasındanmı sence

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Samsung'un yazılımı adam edememesinden başka birşey değil cm12 kurmanı tavsiye ederim kamera sorunuda çözüldü. Kurduktan sonra diyeeksin ki vay be TouchWiz harbi ağır bir arayüzmüş.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Cm hiç kullanmadım be tekno bir iki görüntü falan atarmısın bana nası bişey acep?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Aosp android şuan Note 3 elimde değil maalesef atamıyorum. Nexus android lollipop ile aynı. S-pen çalışıyor.
Nexus android lollipop yani aosp android. Şuan note elimde değil maalesef gmrsel atamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs

Üst Alt