Samsung'dan beklenen lollipoplar :)

Sponsorlu Bağlantılar

blackcat67

blackcat67

Üye
Hangi telefon için bahsediyon sen? Sammobilede note 3 ve s4 için sadece rusya romları verildi zaten.
Pazartesi yazmisim onu :) o gunmu verdiler görmedim sadece rusyaya geldi normalde ilk Rusya vermiyodu

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs

ayhan2000

ayhan2000

Üye
S5 icin android L yayinlandi (Turkiye)

beyge123

beyge123

Üye
Sonunda

SM-G900FQ Tapatalk

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
memo4535

memo4535

Üye
S5 e gelmiş S4 e mart ayında gelcekmiş heralde

zorbaa

Üye
Güncelleme sonrası yukardan asagiya doğru çektiğimizde gelen panelde ki sessiz kısa yolu kayboldu sadece titreşim ve sesi açma seçeneği var sessiz kısmı gelmiyor

beyge123

beyge123

Üye
Güncelleme sonrası yukardan asagiya doğru çektiğimizde gelen panelde ki sessiz kısa yolu kayboldu sadece titreşim ve sesi açma seçeneği var sessiz kısmı gelmiyor
Eve t bende farkına vardım bde danki galeri yavas gibi gldi bana

Legend8787

Üye
Bunu dene [emoji1]

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ee güncellemeler ne oldu arkadaşlar? :D
S4 ve Note 3 için rusya sürümleri verildi Note 4 ve Note 3 LTE (9500) için henüz hiç verilmedi S5 için çalışıyor Samsung hemen hemen hepsine verdi herhalde bizim için ses seda yok :vur Sıkılmaya başladım telefonu alalı 8 ay oldu daha root bile etmedim en sonunda beni çileden çıkaracak sayacınada garantisinede diyip basacam rootu romu :gun1:
Beyler şimdi ben note 3 e rusya lolipopu kursam csc kodum ser (rusya) olacak açılışta n9000q yerine n900 yazacak peki türkiye romu geldiğinde onu kurarsam csc kodu tekrar tur (türkiye) olur mu acep? Cihaz bilgi kısmında birleşik arap emirlikleri yazdımı uyuz oluyorum :D
Şöyle bişey sorayım csc kodu tur kalacak şekilde rusya lolipopu kurma olanağım varmı? Csc değişmek için root gerektiren uygulama kullanmak zorunda kalmayım sonra.

Kontrol

Kontrol

Üye
Güncellemeler ne durumlar beyler ?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Uykuda

manguru022

manguru022

Üye
Mayısa kadar gelmez

nanotex

nanotex

Üye
S4 mini için gelecek mi?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
N9005'e de geldi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@serdar_gs benim bildiğim kadarıyla Türkiye lollipopu kurduktan sonra wipe data yaparsan istediğin yerlerde N9000Q yazacak ve Turkey yazacak :) Ayrıca rootla ben sana tekrar sıfırlamayı gösteririm çok basit :D ciddiyim.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
@serdar_gs benim bildiğim kadarıyla Türkiye lollipopu kurduktan sonra wipe data yaparsan istediğin yerlerde N9000Q yazacak ve Turkey yazacak :) Ayrıca rootla ben sana tekrar sıfırlamayı gösteririm çok basit :D ciddiyim.
Nası basit :D çok araştırmadım ama gördüğüm kadarıyla bootloaderin sıfırlanmış gibi gösterdiği bir yöntem var

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Yeminimi bozacam romu rootu basacam az kaldı :vur her allahın günü günde 10 defa sammobileden ve telefondan güncelleme takip etmekten sıkıldım :D rusya romunu kurmak garantiyi bozar diyen samsung facebook ve canlı destek hattına inat rootu basıp sayacı 1 yapacam cidden az kaldı.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yeminimi bozacam romu rootu basacam az kaldı :vur her allahın günü günde 10 defa sammobileden ve telefondan güncelleme takip etmekten sıkıldım :D rusya romunu kurmak garantiyi bozar diyen samsung facebook ve canlı destek hattına inat rootu basıp sayacı 1 yapacam cidden az kaldı.
Amma yaptın :D 2 tık sayaç sıfırlama 2 tık root yapma gözünü seviyim çok basit işlemler :D

Üst Alt