SAMSUNG UE40ES7000 mi UE46ES6710 mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serdarsalvatore

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG UE40ES7000 mi UE46ES6710 mu ?
Bu ik tv arasında kaldım maksimum 2600 tl bütçem var lg önerecek olan varsa değerlendirebilirim.

3d olarak ayda en fazla 3-4 film izlerim.dahili uydu alıcısı,yenileme hızı ve çoğu video formatını açması benim için önemli yardımcı

olursanız sevinirim.

Ocean258

Ocean258

Üye
3D olayı önemli ise size ilk önerim ekran ne kadar büyük olursa o kadar güzel oluyor. Birde 3D olayında LG daha iyidir kişisel görüşüm.

Sizin seçtikleriniz arasında 46" olanı tercih edebilirsiniz ama benim önerim 47LM660s'e de bakın.Detayları sitesinde var.

kafanıza takılan bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olurum :)

serdarsalvatore

Üye
    Konu Sahibi
Ocean258 teşekkür ederim yardımcı olduğun için. :tşk:.Bugün teknosa,bimeks,media markt,electro world ve vatan computeri gezdim sadece teknosa samsung iyi dedi onlarda da lg tv yoktu.:bilmm lg ve samsung karşılaştırması yaptım,lg bir adım önde bana göre ve electro world de şu tv yi beğendim.
fiyatı ve electro world hakkında beni bilgilendirirseniz.

Ocean258

Ocean258

Üye
Rica ederim eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Beğendiğiniz smart tv benim önerdiğimin bir üst modeli zaten CINEMA SCREEN tasarımı direk ben buradayım dedirtiyor. Electroworld ise türkiyenin en büyük teknoloji parakendecilerinden biri zaten ürün LG Türkiye garantili görünüyor.Bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt