samsung Marka TV Aldık Garantisi 3 Yıl Dendi Ama 2 Yılmış?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
samsung Marka TV Aldık Garantisi 3 Yıl Dendi Ama 2 Yılmış?
2014 Yılından Vatan Bilgisayarın Söğütözü Şubesinden Samsung TV Aldık.Alırkende Çalışan 3 Yıl Garantisi Var Dedi TVlerin Söyle Böyle Bilmem Ne Aldık.Aradan 2 Yıl Geçti Ekranın Sağ Tarafında Morarmalar Oldu.Özellikle Yazılarda Bir Taraf Beyaz Diğer Tarafda Mora Yakın Oldu.Aradım Samsungu Öyle Bişey Yok Diyo 2 Yıl Tüm Ürünler.Vatan İle Görüş Dedi Aradım Vatanı Vatanda Garanti Belgesinde Ne Yazıyorsa Odur Diyor Oraya Bakın Diyo.Aradık Taradık 3 Yıl Yok Hep 2 Yıl Diyor.En Son Çare Aldığınız Mağaza İle Görüşün Dedi Belki Yardımcı Olurlar Dedi.Acaba Oradaki Çalışan Mı Yanlış Bilgi Verdi Bize? 3 Kişiydik O Akşam Çok İyi Hatırlıyorum 3 Yıl Garantisi Var Dedi Samsunglarda LG Lerde 2 O Yüzden Samsung Aldık.Acaba Tersinimi Söyledi Yada Biz Anladık?

İnternet Satışlarına Bakın Mesela:
Vestel 36 Ay Garanti Sunuyor (Ürün Özelliklerinde)

samsung 24 Ay Garanti Sunuyor (Ürün Özelliklerinde)

Buğra

Buğra

Admin
Bende hep 2 yıl biliyorum :hmmm
Çalışan hatalı bilgi vermiş olabilir

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bende hep 2 yıl biliyorum :hmmm
Çalışan hatalı bilgi vermiş olabilir
Oyuna Geldik Demek :hmmm Yok Şimdi Panelde Sıkıntı Var Servis GElse 1 2 Milyardan Aşa Fiyat Çekmez Panelin Değişmesine :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Wandeta

Wandeta

Üye
Garanti koşulları hangi ürün olursa olsun hangi marka olursa olsun kendi garantileri hariç magaza garintiside oluyor bunu iyice araştırmak lazım aslında bir ürün alınacaksa özellikle bu devirde önce magazalarda sonra internet ortamında iyice araştırmak lazım hata yapmamak için ama tez canlılıgımızın verdigi sonuç üzere hemen ürünü alıyoruz

Magaza çalışanlarının ( tabaki hepsi deyil ) çogu inanın bizden daha bilgisiz kimisi ögrenci 3.4 aylıgına para birikmeye girmiş kimisi sezonluk girmiş vsssss liste böyle uzar yine magazaların içgüzarlıgımı diyelim elemanını yetiştirmiyor çogu zaman magazalara gıttıgımde ordakı elemanın sordugum sorulara verdıgı cevaba veya veremedıgı cevaba ondan daha bılgılı oldugum anlasılıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Garanti koşulları hangi ürün olursa olsun hangi marka olursa olsun kendi garantileri hariç magaza garintiside oluyor bunu iyice araştırmak lazım aslında bir ürün alınacaksa özellikle bu devirde önce magazalarda sonra internet ortamında iyice araştırmak lazım hata yapmamak için ama tez canlılıgımızın verdigi sonuç üzere hemen ürünü alıyoruz

Magaza çalışanlarının ( tabaki hepsi deyil ) çogu inanın bizden daha bilgisiz kimisi ögrenci 3.4 aylıgına para birikmeye girmiş kimisi sezonluk girmiş vsssss liste böyle uzar yine magazaların içgüzarlıgımı diyelim elemanını yetiştirmiyor çogu zaman magazalara gıttıgımde ordakı elemenın sordugum sorulara verdıgı cevaba veya veremedıgı cevaba ondan daha bılgılı oldugum anlasılıyor.
Evet O Konuda Haklısın.Çoğu Bilgisiz İşten Anladıkları yada Anlayacaklarıda Yok.En Son Teknosada Çalışan Birisi Bir Müşteriye Cep Telefonu Satıyordu Telefonunun EKranı 4.3" Demişti Bende Özellikle Uyardım Bak Dedim Bu Cihaz 4" Yanlış Bilgi Veriyorsun Filan Tartışmaya Giremedi Yüzündeki İfadede Evet Gerçekten Olabilir Bilmiyorum Gibi Bİşeydi :) Dur Bakalım Vatana Gidicem Kasayı Verdim Servise Dönüştede Sorayım Elemanlara Anlatayım Durumu Ne Derler Belli Olur. %99 Garantisi Bitti TVnınde Bakalım. Ek Olarak Şunuda Belirteyim Büyük Mağazalarda A Firması Örneğin X Firmasına Bedava Eleman Gönderiyor.Oraya Gönderdiği Elemanda Her Gün Bir Tane Ürün Satma Zorunluluğu Koşuluyor.Yani Sen Oraya Gittiğinde Diğer Cihazlar İyi Olsa Bile Adam A Firmasından Geldiği İçin Sana O Cİhazi Balladıra Ballandıra Anlatıyor İkna Ediyor Satıyor :) Casperin Laptopunda Başıma Geldi Birde MSI De.Dikkat Etmek Gerek Kendime Almamıştım TVyi O Yüzden Araştıramadık Yoksa Vestelde Asla Şaşmam :)

Wandeta

Wandeta

Üye
Ben sony tv almıştım 5 senede garantisi vardı hala kullanıyorum nazar degmesin montajını yapan sony servısıydı bızım mahallede bulunan sony tv bakan yer servıs demeye şahit lazım bıryerdı koskoca sony tvnin servisi (25 kuruşluk dugmeyı 5 tl satmaya çalışan bıryer) maalesef türkiyede hiç birşey düzgün deyil.

Sizin aldıgınız tv belgelerinde ne yazıyorsa bu saatten sonra onlar geçerlidir yani 2 yıl.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ben sony tv almıştım 5 senede garantisi vardı hala kullanıyorum nazar degmesin montajını yapan sony servısıydı bızım mahallede bulunan sony tv bakan yer servıs demeye şahit lazım bıryerdı koskoca sony tvnin servisi (25 kuruşluk dugmeyı 5 tl satmaya çalışan bıryer) maalesef türkiyede hiç birşey düzgün deyil.

Sizin aldıgınız tv belgelerinde ne yazıyorsa bu saatten sonra onlar geçerlidir yani 2 yıl.
Kendini Büyük Gösteripte Küçük Hatta Atom Kadar Bile Olmayan Yerler Çok Maalesef.

Üst Alt