Samsung Telefonlar Format Atma

Sponsorlu Bağlantılar

yasobe

Üye
hocam bnm telefon samsung monte 5620 bu telefona format atma şifresini giriyorum parolar istiyor oraya ne yazıcam bn güvenlik şifresi koydum onuda unuttum şimdiden teşekkürler

stemetme2

Üye
panpalar Samsung J-700 telefonda da calismakta yaziom kodu please fln dio 1 minutues diyo sonra hersey yenilenio saol kardes :tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk:

supermaker

Üye
gt-e2500 modilinde de oldu teşekkürler
Not.: Adamsınız saygılarr

aliS.

Üye
Nerden İniyo

kureoglu78

Üye
arkadaşlar bende c3303k tlf var sim kilidini açamıyorum ne yapmam gerek bilen varmı

kureoglu78

Üye
arkadaşlar bende samsung c3303k var sim lock kodunu kıramıyorum bu konuda bilgisi olan varmı

-XEAN

Üye
Teşekkürler admin e250 oldu :)

yuki123

Üye
eyvallah kardeş

hack84

hack84

Üye
samsung ch@t GT-5270K marka tlf var açılmıyor o yüzden kodla atamıyorum format hard format gerekiyor yani tuslara basarak ama nasıl oldugunu bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden tesekkurler

turabi78

Üye
slm arkadaslar bende general mobıle dstq100 var çift sım kartlı fakat su anda sım kartlarını tanımıyor sım taktıgımda gecersız sım yazıyor cözümü varmı bunun yoksa çöpmü oldu acil yardım fabrıka ayarlarınada dönemıyorum sıfresını unuttum :(:(:(

haytailhan

Üye
yararlı paylaşım teşekkürler

plassboy

Üye
bi olurmuki lan foimat attimda ins bise olmaz

by-pegasus

Üye
sağol bence hepsinde işliyor

Ownexry

Üye
saa

srky06

Üye
teşekkürler monteyede oluyor sağolasın

ysf381

Üye
saol

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
Teşekkürler

cobra76

Üye
acill s5620 monte başka bir telefonda whatshapp kayıt oldum şimdi monte whatshapp kayıt oldugum sim ile telefon açılıyor baska bir sim takinca sınırlı servis diyor nasil cozerim bilen var mi arkadaslar

varincahmet

Üye
tüm android cihazların hard resetlerinin bulunduğu bir site var yani telefon normal ayarlar kısmından yada kod ile değil kapalı şekildeyken hard reset işlemleri için teknodevri.com adresine bakabilirsiniz arkadaşlar

Üst Alt