Samsung Star ve Samsung Star Wi-Fi Wallpaper Yapma Programı .

Sponsorlu Bağlantılar

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın,rica ederim .

Silinen Üye 1929612

Silinen Üye 1929612

Kapalı Hesap
içinde c3510 formatı da var mı

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
hayır.

sonermq.

Üye
bunu nasıl kurarım ben kardeşim

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
bunu pc ye kuracaksın :oke: . Rar daki dosyaların içinde setup dosyası var ona tıkla yükle :oke:

bilalxb3838

Üye
valla çok makbule geçti sağol kardeş

aytekin6o

Üye
paylasım icin saqol aqa

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim , sende sağol.

bYz-

bYz-

Üye
TeşekkürLer :)

TheHulk1993

Üye
samsung corby s3653 lere olmuyor yani oluyoda 720x320 değilde 320x240 olması lazım onun için bi program önerirmisin veya paintte nasıul yapılır yardımcı olurmusun

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
samsung corby s3653 lere olmuyor yani oluyoda 720x320 değilde 320x240 olması lazım onun için bi program önerirmisin veya paintte nasıul yapılır yardımcı olurmusun

valla daha önce ne duydum ne gördüm öyle bi program direk duvar kağıdı yapan var 720x320 istersen onu vereyim :oke:

TheHulk1993

Üye
aa çok teşekkür ederim o programı ben kendim buldum sen bana ilham verdin gibi bişey teşekkürler ama sana zahmet olmassa yinede koy yorumları okudum galiba bazı arkadaşlarda bunu arıyolarmış onlarda ulaşabilsin iyi forumlar

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
aa çok teşekkür ederim o programı ben kendim buldum sen bana ilham verdin gibi bişey teşekkürler ama sana zahmet olmassa yinede koy yorumları okudum galiba bazı arkadaşlarda bunu arıyolarmış onlarda ulaşabilsin iyi forumlar

buyur link burda

Rar şifresi : www.maxicep.com'dur.

s5603 le ekran boyutu aynı olduğu için elimde bu var sadece zaten Corby için yapmadılar böyle bi program eğer yapılsaydı elimde olurdu buradada paylaşırdım emin olun :oke:

Saygılar.

wannabe

Üye
PROGRAMI İNDİRDİM DUWAR KAĞIDINI DA KAYDETTİM TELEFONUMA ATINCA TEMA YAPAMAM GÖRSELLERİN İÇİNE ATAR.KISACASI NASI TEMA YAPCAAM ??? :allalla::nono::ağlarım::hmmm:bilmm:vur:sopa::angry:

vexpiretor

Üye
sağol kardeş

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim, sende sağoç .

nff

Üye
çok teşkler sabahtan beri onu arıyordun saol dostum :)

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim , sende sağol .

nuke98

Üye
anlatabildiysem ne mutlu bana << bence süper anlatın çoğu indrdiğim programda virüs oluyor bunda virüs ü v si yok süper bir program

Üst Alt