Samsung Star Programlar...

Sponsorlu Bağlantılar

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
bilemiyorum :S

centilmen24

Üye
bağlantı olmasına rağmen bağlantı yok diyor karşılaşan oldu mu acaba msn uygulamasında oluyor
indirdim kurdum oyunlar kısmına geliyor adresi giriyorum şifreyi giriyorum belli bir süre bekliyor ama bağlantı yok diyor bağlantıya bakıyorum var nete giriyorum giriyor anlayamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

bağlantı olmasına rağmen bağlantı yok diyor karşılaşan oldu mu acaba msn uygulamasında oluyor
indirdim kurdum oyunlar kısmına geliyor adresi giriyorum şifreyi giriyorum belli bir süre bekliyor ama bağlantı yok diyor bağlantıya bakıyorum var nete giriyorum giriyor anlayamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar yok mu bir bilgisi olan

serenity35

Üye
arkadasım sen vifi kullanarak baglanıyorsan hem tarayıcıdan kullanılan profılı sec bıde oyunlara gırdıgınde sagda diğer yazıyo ona bas ordakı baglantılardanda sec olmuyorsa bılmıyorumm

benımde radyo calısmıyor dokunmatık bozuldu serwısın kendısı yaptı yenı yazılım atılmıs ama sımdı de radyo calısmıyor kanalları cekmıyor varmı bılgısı olan

ChorQlocQ

ChorQlocQ

Üye
uLen Hepsi Silinmiş :D

ferat123

Üye
emeğine sağlık krdeşte bu windows media player bim dosyaları görmüyor ne yapmalıyım

ChorQlocQ

ChorQlocQ

Üye
Üstteki Link Silinmemiş. Ellerine sağlık.

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın .

mderici32

Üye
sağolasın

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah sende sağol :)

--------------- Ekleme ---------------

eyvallah , sende sağol .

equilan

Üye
kurulumu nasıl yapıoruz caba acil yardımmmmmm:S

karuna27

Üye
kardeş repit vermiyor lutfen yeni link verirmisn

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
link sağlam .

rallici60

Üye
merhaba arkadaşlar benim star wifi telefonum var ve ben yanlışlıkla rss okuyucu dakileri sildim ve orda ne olduğunu hatırlamıyorum acaba sorun olurmu rss nedir...

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
sorun olmaz .

faruksirin

Üye
Beyler herkes bişeyler vermiş bunları nasıl yukleyeceğimizide anlatın bari biraz..Direk hafıza kartına atıp taksak çalışıyo mu:?

Yoksa kodlar aracılıgıyla Java Uploader tarzı programlar mı kullanmak gerekiyo?

Lütfen..

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
Beyler herkes bişeyler vermiş bunları nasıl yukleyeceğimizide anlatın bari biraz..Direk hafıza kartına atıp taksak çalışıyo mu:?

Yoksa kodlar aracılıgıyla Java Uploader tarzı programlar mı kullanmak gerekiyo?

Lütfen..

direk hafıza kartına at yükle :oke:

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
dosya siteye eklendi , yeni programlar eklendi . ..

memocanık

Üye
pragram ve oyunları yüklüyorum ama dasteklenmeyen tür diyor lütfen yardımcı olun

SuSKuN2010

SuSKuN2010

Üye
:tşk:

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim .

Üst Alt