Samsung staR iphone firmware [çift sekme] in english ve bazı paylaşımlar ..

Sponsorlu Bağlantılar

LokeBiS

Üye
Kırmızı bi ekran var ya :S elimde kaldı qaLba teL. :S

trkr123

Üye
    Konu Sahibi
adımları tam olarak yapınca sorun kalmıyor .

faree3

Üye
6-7 dakika bekle geciyo kırmızı ekran ekran da dowloand yazıyo dimi

silver021

silver021

Üye
:D elinizde kalır telefon.. böyle sahte firmwareler telefonun garanti kapsamı dışında..

qazwsx1234567

qazwsx1234567

Üye
bataryayı çıkar biraz bekle tak aç
ama bu çalışmıo denrdim açılıyo girişindeki yükleme bölmünde takılıyo
sorun yaşayanlar başka frimware yüklesin

trkr123

Üye
    Konu Sahibi
Yüklemeyi bilmiyorsanız ugrasmayın sonra firmware bozuk diyosunuz . Ben bu firmwareyi rusça siteden zorla indirdim burda herşeyi anllattım size nasıl lyükleyemiyosunuz

dayi434

dayi434

Üye
Yüklemeyi bilmiyorsanız ugrasmayın sonra firmware bozuk diyosunuz . Ben bu firmwareyi rusça siteden zorla indirdim burda herşeyi anllattım size nasıl lyükleyemiyosunuz

emeklerin ve çabaların için teşekkür ederiz.. Riski göze alarak yükleme yapılacağını her fw update yapmak isteyen bilir..

En mantıklısı servise gitmek olacak sıkıntı yaşayanlar için..

saygılar

kralmod

Üye
ing olması kötü olmuş :D

Hee Bide Ktuunel İzleme Linkide Benden :)

cuguli123

cuguli123

Üye
çabuk cewap yazın bişe sorcam bu temanın diger samsung star iphone fiberden farkı ne :???????????????????*

uzzai1903

Üye
Saol iyi paylaşımdı walla ben yükledim ve sorunsuz kesinlikle yüklemeyi bilmeyen veya adımları takip etmeyen yüklemesin

salih_cep

Üye
Ben yapmayacağım wifi çünkü :/

xvuantaox

Üye
Arkadaşlar Sakın Yüklemeyin Telefon Bozuluyor Yükledim Bozuldu Telefonu Hala Düzeltemedim..

hsynslk

hsynslk

Üye
ya benim 5603 dowland moda geçtiğimde ver 5.43 çıkıor msm 6280 yani sizin resimlerdeki gibi yapınca dowland dedğimde en üstte seçtiğim bi alttakine geçio ve bootu silio telefon 5603 dü 5600 oldu çift menü vardı tek kaldı java uygulamaları da açamazz oldum nasıl düzelir bu gaantiye göndersem yazılm farkı alıo 10 lira biri bunu bi açıklasın

ulasking98

Üye
yapmayın olum samsung s5233w si olanlar yapmasın elinizde patlar uygun firmware bekleyin !!

OLcay_1095

OLcay_1095

Üye
ya iphone gelen mesaj görünümü lazım bana.

Üst Alt