Samsung s8500 bada işletim sistemi?

Sponsorlu Bağlantılar

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s8500 bada işletim sistemi?
selamlar...telefonu inceledim bugün.herşeyi süper.yalnız işletim sistemi BADA...yeni bir sistem..acaba uygulama-oyun yükleme yada oyun bulma da zorluk yaşar mıyım?yardımcı olursanız.çok sevinirim...

HÜSOLİNE

HÜSOLİNE

Üye
Ben i8910 kulanıyorum.ama s8500 teli merak ediyorum

yebote

Üye
Ben aldım arkadaşlar emin olun şuanda ki en iyi telefon, ekran görüntüsü yeter işletim sisteminde herhangi bir problem yaşamadım oldukça hızlı bir telefon yanlız bununla ilgili tema veya oyun bilen var mı yüklüyebiliceğim.

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ben dün baktım telefon baya yıkılıyor ya:) işletim sistemi bada ...yeni ya..daha yaygın degildir..o yüzden tereddütteyim...uygulama ve oyun..samsung app s yerinden var..indirebiliyorsn..video dan izlemiştim..
[email protected] eklermisin beni?tel ile ilgili konuşabilirmiiyz?

ANiill

Üye
ımm daha bulunmaz ama Smsung app var neden oradan indirme yapmıyosunuzki yani boyle bir imkanı varken :)

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
yebote....youtube ve facebook taki videoları izliyebiliyormusun? ve telefon un şarjı kaç gün gidiyor?

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar cevap yazıcak kimse yok mu?bilgilendircek...

lamekan_06

Üye
arkadaşlar o telefondan bende aldım faceden video izleniyo ve oyun için kendi sitesini kullanın ben bi kaç oyun indirdim ve gayet memnunum herkese tavsiye ederim şu anda üztüne yok diyebilirim ben lg gd 900 crisytal de kullandım ama bu telefonun tadını vermiyo.

deli_bekir

Üye
Bence oldukça iyi bir makine. (Telefon demek istemiyorum...) Samsungaps te de oldukça tatmin edici uygulamalar var. NFSShift, bir futbol oyunu, frikik oyunu yanında daha birçok ücretli ve ücretsiz uygulama var. Makine ile ilgili olarak işlemci oyun için özel olarak tasarlanmış. Youtube de makine ile birlikte gelen Asphalt5 oyununun bir LG ve bir HTC ile karşılaştırması var. Hem biğerlerine oranla oyunu hızlı açıyor, hem de ekran ve grafik performansı diğerlerine oranla daha iyi. 2 hafta oldu kullanıyorum henüz bir sıkıntı yaşamasım. Ortalama bir kullanımda ( wi-fi, oyun v.s. ) en az 2 gün gidiyor. Aps te bir batarya durumunu gösteren ücretsiz program var. Bence tatminkar. rogramdan da hangi uygulamada nekadar pil süresi kaldığı görülüyor.
Son olarak benim birkaç sorum olacak cevaplayan olursa sevinirim. Birincisi Operanın bada işletim sistemi için olan sürümü varmı? Ya da üstünde gelen Dolfin browser in DNS ayarını nasıl değiştirebilirim? İkincisi ise bu NFSShift oyununda Drift nasıl yapılıyor? El freninin nasıl devreye girdiğini bulamadım. Route66 navigasyonu açtığımda bulması 10dk dan fazla sürüyor. sanırım ben a-gps desteğini açamadım. Bu zamanı nasıl kısaltırım?
Bence çok iyi bir makine. Alanlara ya da kullananlara hayırlı olsun.

campsnac1

Üye
    Konu Sahibi
facebook tan video izleniyor..süpermiş:) peki youtube video ve faceboook online chat özelligi???????????????????

delibekir......
[email protected] eklermisin beni?
samsung s 8500 ile ilgili konuşalım...facebook online chat özelligi var mı? ve youtube dan video izleniyor mu?
yardımcı olursan o telefonu alıcam bu hafta...

yebote

Üye
Arkadaşlar telefonla herşeyi en iyi şekilde yapabilirsiniz şarjı internet ve oyunları kullanırsan bir buçuk gün gidiyor sadece konuşma ile 2 - 3 gün gidiyo enerji tasarrufu iyi bence

akrepberkan

Üye
arkadaşlar banada yardımcı olursanız sevinirim facebookdan yada izleseneden videoları izlemek için ne yapmak gerekiyor şimdiden teşekkür ederim

dersimo---

Üye
arkadaşlar banada yardımcı olursanız sevinirim facebookdan yada izleseneden videoları izlemek için ne yapmak gerekiyor şimdiden teşekkür ederim
bende sorun yok tıklıyorum izliyorum benim tek derdim garmin xt mobile navigasyonu yüklmek bişeyler olmalı ama bulamıyoorum

kaanonur

Üye
Arkadaşlar zaten işlemci ve GPU su diğer 1 ghz HTC lerden ve quallcom kullanan cihazlardan yüksek.Ancak I Phone 4 ten yüksek değil. Önemli olan karşılaştırma burda Samsung Galaxy S e karşı vericeği savaşla belli olcak.Çünkü 2 telefon donanım olarak hemen hemen aynı tek farkı işletim sistemi...

Ama fiyat perfonmans olarak şu an piyasada yanına yaklaşabilcek bi telefon yok ...

viranufuk

viranufuk

Üye
valla arkadaşlar ben 3-4 gün oldu alalı ben tam bi samsung düşmanı olarak söylüyorum bu tel samsungun karizmasını düzelti diyebilirim süper bi şey işletim sistemi yeni olduğu için uygulama eksikliği var o da açık kaynak olduğundan yakında bi çok uygulama görebiliriz bu arad temayı sorarsanız şimdilik tema yok o da çıkar elbette

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
bada mükemmel bir işletim sistemi açık kaynak kodlu istediğin uygulama yaopılarbilir

hayabusa77

hayabusa77

Üye
temalarda mysamsungwave sitesinden indirilebilir

XentaL

Üye
kız arkadaşım aldı Samsung Wave 2 şu mesaj yazarken multitouch özelliği işlemiyor fakat oyun oynarken çalışıyor onun bi ayarı var mı + klavye yerine alttuştakımı gibi bi alternatifi var mı bulamadık :D

pcwolf

pcwolf

Üye
kardeşim Kullandığın telefon on numara aman değiştirim deme....

İ8910HDyi ben de kullandım acayip hızlı gelmişti bana o telefon, SYMBİAN olduğu halde...
Badaya göre nasıldır bilemem ama?

3319055

Üye
bende nokia n900 var içinde maemo ve android yüklü bide badamı kursam ne yorumlar fena deyil :D

Üst Alt