samsung s5620

Sponsorlu Bağlantılar

mesut_efe

Üye
    Konu Sahibi
samsung s5620
samsung s5620 için türkçe dil programı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

sonic43

Üye
TouchWIZ arayüzü, nedemek yahh montedeee

godsmack06

Üye
arkadaşlar telefonun fiyatını merak edenler 547,92 tl peşin fiyatına 12 ay taksit havale ile 504,09 tl çılgınalışveriş sitesinde :)

sonic43

Üye
arkadaslar montenın flash playerı yoqmu normal sıtelerden falan vıdeo ızleyemıoyorum yardımcı olurmusuunuz lutfen

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
Samsunglarda Flash Lite vardır.Yani Sadece Youtube'da video izlersiniz.Normal sitelerden video izlemek için şu adresten bolt'u indirin.
ve dual signed version'u seçin.

ßy.Shadow

ßy.Shadow

Üye
vayyy

trgt14

Üye
a101 den 375 e aldım ben:)

bluemai

bluemai

Üye
aynı sorunu ben de yaşıyorum. fakat nasıl yaptınız bilemiyorum hala videoları izleyemiyorum.
bana da yardımcı olurmusunuz?

--------------- Ekleme ---------------

telefona dosyayı attığımda desteklenmeyen dosya biçimi diye bir ifade çıkıyor

sentetik

sentetik

Üye
aynı sorunu ben de yaşıyorum. fakat nasıl yaptınız bilemiyorum hala videoları izleyemiyorum.
bana da yardımcı olurmusunuz?

--------------- Ekleme ---------------

telefona dosyayı attığımda desteklenmeyen dosya biçimi diye bir ifade çıkıyor

kardeş maxicep forumlarından telefona ozel bolt browser jar.ı indirmelisin.ben kullanıcı olarak tavsiye etmiyorum.wifi ile baglandığım halde video yuklerken kontor gidiyor

netreklam

Üye
Samsunglarda Flash Lite vardır.Yani Sadece Youtube'da video izlersiniz.Normal sitelerden video izlemek için şu adresten bolt'u indirin.
ve dual signed version'u seçin.
alakası yok yükledim tel.e ama kurulmadı olmuyo ltfn yardmcı olacaksanz adam gibi olun!:bann:

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
beyler opera mini de kullanabilirsiniz

emre_dersiniz

Üye
arkadaslar aynı sorun bendede var bunun ıcın musterı hızmetlerını aradım ve bana verılen cevapta sadece mp4 videoalrını ızlıyebılıyorz telefondan baska ızlıyemıyoruz yanı faceden fılan vıdeo ızlıyemıyoruz

sharmrock

sharmrock

Üye
hayır yüklenmesi için dosyanın jar dosyası olması lazım jar dosyası detilse açıılmaz

turkfalcon33

Üye
ewet kesinlikle öyle jad olanı açılıyor.

nsk2146

Üye
kardes gecersiz dosya diyor