Nokia 2330 pil gibi göstergeleri küçültme

Sponsorlu Bağlantılar

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 2330 pil gibi göstergeleri küçültme
Merhaba 2330 telefonuma bir tema indirmiştim fakat üst kısımda temanın birazı gözükmüyor pil gibi göstergeleri nasıl küçükte bilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
mesela bu videodaki gibi.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Pil gibi göstergeleri küçültmek için ppu dosyasını oynamamız gerekte . Pil göstergesi oluşturan tüm resimleri değiştirmeniz lazım. Sonra yazılım yğkler gibi yüklyeceksiniz . Telefon açılınca saçmayalacaktır ve orjinal yazılıma geri döneceksiniz.

Bir diğer yöntem carbide ui ile temayı siz yapmanız.

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Pil gibi göstergeleri küçültmek için ppu dosyasını oynamamız gerekte . Pil göstergesi oluşturan tüm resimleri değiştirmeniz lazım. Sonra yazılım yğkler gibi yüklyeceksiniz . Telefon açılınca saçmayalacaktır ve orjinal yazılıma geri döneceksiniz.

Bir diğer yöntem carbide ui ile temayı siz yapmanız.
Ppu dosyası nasıl oynanıyor?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

fleexisimlikullanıcı

Üye
    Konu Sahibi
Ppu viewer /editor windows uygulaması vardı
Bulabilirsem indireceğim şimdi
Mesaj birleştirildi:

Uygulamayı bulamadım peki ppu ile nasıl oynayabilirim not edeyim ppu ile alakalı site buldum 2 tane.

Son düzenleme:
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Bulabilirsem indireceğim şimdi
Mesaj birleştirildi:

Uygulamayı bulamadım peki ppu ile nasıl oynayabilirim not edeyim ppu ile alakalı site buldum 2 tane.
Ppu ile oynayarak pil simgesini flaan filan değiştirebilirsin. Şimdi pil göstergesi falan filan resimleri değiştircen. Paintten pil logosunu yap yada internetten indir küçült sonra ppu editör mu nedir ordan ANİM e gel bir sürü şey var hepsini seç bul sonra değiştir. Ama çok riskli iş ve yapma telefon boş yapar.