Samsung S5620 Monte JTJL2/OJTJI1 Firmware [Videolu Kurulum]

Sponsorlu Bağlantılar

stevenwalcott

Üye
Arkadaşlar sırf madur durumdakilere yazabilmek için üye oldum, çünkü ben de aynı sıkıntıyı çektim. ben şu şekilde düzelttim. o multi loader da download ı yaptık olmadı dimi, aynen işlemi bi daha yapın ama MASTER ROOM sekmesini işaretlemeyin. bekleyin kendi restart atsın telefonunuza. benimki düzeldi, sorunsuz çalışıyor şimdilik. iyi günler

mahmut716

Üye
port search kısmına tıklayınca birşey bulamıyor, bilgisayarı yeniden mi başlatmam gerekiyor acaba?
usb driver'ı da yükledim ...

makkaveli

makkaveli

Üye
all files completed yazınca ve resetlemezse, download modunda beklerse, korkmayın hemen, bataryayı çıkarıp takıp, açın, sonra mavi ekran gelecek, turkuaz gibi, 30 sec diyecek, sonra açılacak, yeni firmware yükleyeceğiniz zaman, firmwarenin Factory Fs dosyasını multiloaderde seçmeyin, ozaman format atmaz ve verileriniz aynen kalır, hiçbir şey silinmez, jtjl2 firmwresinin factory fs dosyası hariç diğerlerini seçin, gene aynı qwerty gelecek, hiçbir sorun olmayacak, hiçbir veriniz silinmeyecek, oyunlar da dahil, deneyin ve faydasını görün, ben firmware editlemede çok kullandım, sim kartı ve hafıza kartım içindeyken yapıyorum bi de, factory fs dosyası asıl formatı atıyor, format = verilerin silinmesi, ama seçmesseniz silinmez, ayar yapmanıza gerek kalmaz, bir kere denerseniz, sürekli aynı yöntemle firmware değiştirirsiniz :) ayarlarınız ve verileriniz aynen kalır,internet ayarlarınız, oyunlardaki örneğin : geldiğiniz seviye, zil sesleriniz, resimleriniz, tlfon için özelleştirdiğiniz ayarlarınız... vsvs hepsi aynen kalacak, ben jtjl2yi ilk kurduğumda facrtory fs yi seçmiştim, ama şuan mfj1, xxja4 gibi firmwareler pcde mevcut, firmware yükleyeceğim zaman, firmwarenin factory fs dosyası hariç, hepsini seçiyorum ve yükleniyor, ama o da ne, hiçbir şey silinmemiş, firmware yüklenmiş ama ayarlarım duruyor, asphalt 4 wcg satın almıştım, factory fsnin format olduğunu öğrenince seçmeden kurdum, oyunum duruyor şuan ,DEDİĞİM GİBİ YÜKLEYECEĞİNİZ FİRMWARENİN FACTORY FS DOSYASINI SEÇMEYİN, GERİSİ AYNEN KALSIN, DENEYİN ;)

mahmut716

Üye
port search kısmına tıklayınca birşey bulamıyor, bilgisayarı yeniden mi başlatmam gerekiyor acaba?
usb driver'ı da yükledim ...
kendi cevabımı kendim buldum, kies yükleyip önce telefonu tanıtmak gerekiyormuş :)

- - - Eklendi - - -

yüklemeden sonra telefon "bağlantı kur" tarzı bir ekranda kalırsa, tekrar yükleyin firmware'i , ama bu sefer master rom seçili olmasın multidownloader'da, ben de düzeldi

Üst Alt