Samsung S5603 Duvar Kağıtları(Sürekli güncel)

Sponsorlu Bağlantılar

kzb1980

Üye
tsk

m@k@r@m@n

Üye
duvar kagıtlarını yapabılecegım bir yer soylermısınız poınt harıçç... her pc de var zaten..
Asagıda verdiğim programla yapabılırsın program hem bedava hemde TR yamasını koyduktan sonra kullanımı cok basıt TR yamayı anlattıgım sekılde yap
programı ındır kur programın kurulu oldugu klasore gır bu genelde (C:\Program Files\PhotoFiltre) burasıdır tr yamayı rardan cıkart kopyala de ve bu kurulum klasorunun ıcıne gır yapıstır de ve burada bulunan TranslationEN adındakı dosyayı sıl bu ıslemı yaparken program kapalı olsun

--------------- Ekleme ---------------

duwar kagıtları cok guzel ama bunları telefona nasıl yuklucez yardımcı olurmusun?
bunları telefona 3 sekılde atabılırsın
1:bluetooth ile
2:Samsung New PC Studio
3:menu-ayarlar-telefon ayarları-pc baglantısı-yıgın bellegı ısaretle telefonunu usb kablosu ıle pc ye bagla pc tanıyacak ve at bu kadar basıt

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar musaıt oldukca buraya unlu bayanların samsung s5603 için duvar kagıdını yapıp eklıycem adrıana lıma ıle baslayalım :)

power2477

Üye
Kardeşim güzelde bunları burdan nasıl alcaz ne kopyalanyo ne de kaydediliyo

m@k@r@m@n

Üye
Kardeşim güzelde bunları burdan nasıl alcaz ne kopyalanyo ne de kaydediliyo
resme sağ tıklayıp resmı farklı kaydet dıyeceksın bu kadar sevgili kardeşim programı ve yamayı nasıl ındırecegını soruyorsan photo filtre download yazan yere tıkla ındır

gofastclup

Üye
bunlar mukemmel hep böyle bir sey arıyodum hepsini aldım tekrar sagolunellerinize saglig

rekkezum

rekkezum

Üye
dolsum programda bu fotografları nasıl panoramik yapıyosun peki

bykadirizm

Üye
PAylaşım için teşekkürler. Benim hazırladığım duvar kağıtları aşağıdaki linkte. Saygılar

o nası bir site öyle neden millei kandırıyorsun. sitede hiçbirşey yok....

ela777

Üye
tşkler.

daldalx

Üye
güzel paylaşım teşekkürler

jontujon

Üye
emeğine sağlık ;)

druggist35

Üye
yaa arkadaşlar ben bu duvar kağıdı yapma olayını kıvıramadım. şöle gs li futbulculardan duvar kağıtları hazırlasanız. Bi tarafta elano bi tarafta arda bi tarafta keita vb. duvar kağıtları hazırlarsanız sevinirim

boradonmez

Üye
tskler

hayat99

Üye
teşekkür

izm35

Üye
teşekkürler

fier876

Üye
Teşekkürler.. Elinize sağlık

glsavvick

Üye
Saolun ya.. 1 haftadır takip ediorum güncellendikçe attım telefona..

facacan

facacan

Üye
Paylaşım için sağol...

seradium

Üye
teşekkürler.....

008385

Üye
çokk güzel hepsi paylaşımlar için teşekkürlerr

robertos

Üye