Samsung Monte Task Manager En Sorunsuz Firmware Burada ---->

Sponsorlu Bağlantılar

TasteKiN

TasteKiN

Üye
telefona kayıtlı numaralar silinir dostum yedek alman gerekir.

SercanAycan

SercanAycan

Üye
Arkadaşlar Bu sürümü yükledim gayet hoş ve stabil bir firmware mesajlarda vs t9 hiçbir sorun vermemektedir wifi bluetooth sorunsuz çalışmaktadır. Task manager mevcut bu sürümde görsel olarak simgeler daha göz alıcı ve daha daha ufaklar buda daha bi güzellik katıyor. :oke: bunun yanında menülerin arka planıda turuncu siyah arka plan blunmaktadır mesaj gönderme kısmı vs olsun daha fazla görsel şölen katıyor. Tek eksiği var diyebilirim oda diğer sürümdeki ana menü arka planında bulunan resmin olmaması sadece ayarlar vs girdiğimizde bahsetmiş olduğum resim ortaya çıkıyor bunun yanı sıra yeşil temasıda mevcut sizlere söz vermiş olduğum gibi. Bazı denemelerde bulundum Androit mod v1.6 yükledim gayet hoş ve göz alıcıydı fakat tr dil desteği yoktu tekrar kaldırmak zorunda kaldım üzülerek bunun yanı sırada Task manager vs de mevcut değildi. Bu sürümde tek kafama yatmayan yer ise sadece Açılış ekranındaki Samsung S5620 Montenin turuncu siyah Olan açılış animasyonunun starda vs kullanılan animasyon olması değiştirmeyi deniyorum olursa sizlerlerde paylaşıcam .

NOT: Firmware Düzenlemeye yarayan programlar vs varsa paylaşırsanız sevinirim. Yada bu işten anlayan arkadaşlarımız benimle iletişime geçsinler bizde kendi Firmwaremizi oluşturalım Bu arada Grafikerim Bilginiz olsun Görsellik konusunda aklınızda şüphe dahi olmasın =)):oke:
Şimdi Konu ßaşındaki Hatalar eksıkler vs qibi sorunlar qiderildi mi diyorsun?
ßen bunu yuklemıstım , fakat hiç bi uyqulamayı yukleyemıyordum,reset atıyordu.
daha sonra farklı bı fw yukledım suanda harıka cok memnunum,ama task mager lazım bana olmadan olmuyor,cok uqrastırıyor kullanırken.
kısacası,firmware in + larını we - lerını yazarmısın?
we aynı linkten mi indiricez?"weya linkide eklersen sewınırım."

TasteKiN

TasteKiN

Üye
dostum sana ben cevap vereyim ben bu baştaki linki indirip firmware kurdum ve hiçbir eksisi yok ve grafixer paylaştığı gibi görsel artılar ile birlikte Task Manager ve Orjinal Google Maps yüklü olması artısı hatta türkçe olması da cabası :)

mankafadan

Üye
Gerçekten çok güzel bir firmware benimde yüklediğim ilk firmware. Değerlendirmemi istersen:

+++++Artılar:

Task Manager!
İki değişik ve çok güzel tema ( Samsung'un siyah ve yeşil temalarına bin basar :D )
Yazılar daha hoş (kaba değil)
Ekran daha kaliteli gibi gözüküyor
Samsung'un tüm orijinal oyun ve uygulamaları var
Simge ve yazılım tuşları iyileştirilmiş
Widgetlar iyileştirilmiş

-------Eksiler:

Geri tuşuna basmak yerine dokunmak alışkanlık gerektiriyor (1-2 gün)
Menü simgeleri maviye yakın (bazıları eskisi gibi değil)
Sözlükte Türkçe'ye yer verilmemiş
Telefonun başlangıcında hiç bir internet ayarı yok, kendiniz yüklemelisiniz

Tabii ki eksiler mühim değil gerçekten çok güzel bir firmware, tavsiye ederim. Yakında video koymayı düşünüyorum.

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Buyrun Kendi çekmiş Olduğum video biraz kalitesiz ama idare edin:oke:

baranselona

baranselona

Üye
Buyrun Kendi çekmiş Olduğum video biraz kalitesiz ama idare edin:oke:

peki bu FW deki widgetleri tkfileexplorer ile çıkarıp bizimle paylaşma gibi bi olanak var mı?

sErDArcAAn

sErDArcAAn

Üye
Mobile modem olarak kullanılmıyor sorun veriyor. Eski firmwareme geri döndüm.

Arkadaşlar 10milyon dolarlık soru size. İçinizde, içinde türkce sözlük bulunan firmware varmı?
Şu an kadar cogu firmwareyi denedim malesef ben bulamadım?

--------------- Ekleme ---------------

Mobile modem olarak kullanılmıyor sorun veriyor. Eski firmwareme geri döndüm.

Arkadaşlar 10milyon dolarlık soru size. İçinizde, içinde türkce sözlük bulunan firmware varmı?
Şu an kadar cogu firmwareyi denedim malesef ben bulamadım?

ATOM6

Üye
arkadaşlar monte için türkçe olan en son versiyon S5620XXJE4'tür. ben şu anda bunu kullanıyorum ve hiç bir hatası yok. herşey çok normal çalışıyor, java problemsiz, google maps 3.0.2 versiyonu sorunsuz, kamera, ses, hiç bir problem yok. reset falan da atmıyor. ama eksik yanı Task manager yok. bence lazım da değil.

Dosya boyutu 149.18 Mb... Yüklemek isteyen çeksin..

bilader bi dosya paylaşıyosun insanlara 150 mb dosya indirtiyorsun ama şifresini vermiyorsun bak bakalım burdaki kişiler senin gibimi yapıyor

gissever

Üye
arkadaşlar monte için türkçe olan en son versiyon S5620XXJE4'tür. ben şu anda bunu kullanıyorum ve hiç bir hatası yok. herşey çok normal çalışıyor, java problemsiz, google maps 3.0.2 versiyonu sorunsuz, kamera, ses, hiç bir problem yok. reset falan da atmıyor. ama eksik yanı Task manager yok. bence lazım da değil.

bilader bi dosya paylaşıyosun insanlara 150 mb dosya indirtiyorsun ama koduni vermiyorsun bak bakalım burdaki kişiler senin gibimi yapıyor

eğer konuyu dikkatli okursan 3. sayfada kodları vermişim. bak bakalım buradaki kişiler senin gibi mi yapıyor... (!!!)

mustafa2375

Üye
Ellerine saglik. Sorunsuz bir sekilde yukledim. Benim de 10 puanlik bir uzmanlik sorum olacakti..
Java uygulamalarini menuye aktarabiliyor muyuz? Ve ya widget olarak kullanabilecegimiz bir widget var mi? Ayrica menudeki sozluktur alarm dir ve bi cok uygulamayi widget olarak ksayol koyabiliyor muyuz?

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Ellerine saglik. Sorunsuz bir sekilde yukledim. Benim de 10 puanlik bir uzmanlik sorum olacakti..
Java uygulamalarini menuye aktarabiliyor muyuz? Ve ya widget olarak kullanabilecegimiz bir widget var mi? Ayrica menudeki sozluktur alarm dir ve bi cok uygulamayi widget olarak ksayol koyabiliyor muyuz?
Hayır Menü'ye aktaramazsınız. Ekstra bir sürü widget yükleyebilirsiniz. Alarm ve sözlük widget'ları (veya diğer widgetlar) , yazılımlara göre değişiklik gösterir. (Bildiğim kadarıyla yok)

fyaglikara

fyaglikara

Üye
Walla Elinizze emeginize saglık güzel fw. Yükledim şimdi acıldı telefon önce kamerayı denedim hiç bi problem göremedim =) ve task manager eklentisi harika olmus =) telefonda gerçekten hızlandı ama tek kötü yanı bazı grafik eksikleri var yani en azından benim için öle çünkü ben menüde veya duvar kagıdında sadece siyah bi ekran olmasını isterdim fakat fw böleymiş oda olmsa çok iyi olurdu tşk ..

mustafa2375

Üye
Hayır Menü'ye aktaramazsınız. Ekstra bir sürü widget yükleyebilirsiniz. Alarm ve sözlük widget'ları (veya diğer widgetlar) , yazılımlara göre değişiklik gösterir. (Bildiğim kadarıyla yok)
Saolasin Melih.

mst_crayz

Üye
gerçekten sorunsuz çalışıyor ellerine saglık eger task managerli sorunsuz çalışan bulabilirsen paylaşırsan sevinirim

mankafadan

Üye
Ya bu firmwareyi yükledikten sonra, java hatası bellek yok uyarısı geliyor. Eski orjinal sürümde çalıştırabildiğim java oyunlar bu telefonda bellek hatasıyla çalışmıyor. Ne yapabilirim?

by_roby

by_roby

Üye
arkadaslar bu firwarede telin şarji neden az gidiyor ben yükledim 24 saat gidiyo pil dolu olsa bile pil boş sinyali verip kapanıyor tekrar başka versiyona geçtim bunda sarjım baya iyi kesintisiz 9 saat konuşma imkanı sağlıyor
bekleme süresi 6 gün sürüyor

avmehmet

Üye
gissever, ben de dediğin sürümü yükledim gayet güzel ama sözlükte türkçe seceneği yok, acaba sözlüğü de türkçe olan sürüm varmı acaba...

gissever

Üye
gissever, ben de dediğin sürümü yükledim gayet güzel ama sözlükte türkçe seceneği yok, acaba sözlüğü de türkçe olan sürüm varmı acaba...

ona maalesef rastlamadım. ama araştırıyorum. bulduğum anda paylaşıcam zaten...

angel_corby

Üye
arkadaşlar samsung corby kullanıyorum!!
0.facebooka girebiliyordum ama ynlışlıkla tukcel_...bişeler vrdi öyle bi bağşntıyı silince artık servis kullanılamıyor diyo!Lütfen yardım edin ya gerçekten çok sıkılıyorum bilen varsa sölesiiiiiiiiiiiin!!

juntle

juntle

Üye
Gerçekten harika bi firmware+camera sorunsuz çalışıyor.
Emegi geçen arkadaşlara teşekkürler...

Üst Alt