samsung L700 için program oyun müzik video burda

Sponsorlu Bağlantılar

memetcell

Üye
    Konu Sahibi
samsung L700 için program oyun müzik video burda
telefon markanı gir ve indir:heyo: ingilizce ma a basit umarım işinize yarar :op:

• Beğen
Tepkiler: suhe, A s i R u h, gabbana ve 12 diğerleri

crazy_ghost_26

Üye
süper bi site cok saol.ama video ve oyun indirirken üyelik istiyo ama bana vız gelır tırıst gıder.cunku ınternet download manager ile üye olmadan indirebiliyorum videoları

cengizhan008

Üye
saol

kahraman_059

Üye
teşkürler ama bu oyunlar nerden iniyor boş siteniz var

zpaqeddie

Üye
Merhabalar, geçen gün küçük kuzenim telefonumla oynarken şebekelerden birini silmiş.Şebekenin ismi life:) olmalı.Acaba l700 kullanıcılarından biri şebeke bilgilerini verebilirmi?

52YUSUF35

Üye
nası indircez yaw

tmntchd

Üye
verdiği sitede l700 için hiç bişey yok.. ayıp ayıp..

sasasa23

Üye
download bölümünde var

burn54

Üye
ben çözemedim o siteyi yha .s

mehmet_cetin

Üye
şifresi var hepsinin *#0002*28346# bu şifreyi gir ve hepsini yükselt ozaman programları alıyo

ramazan59

Üye
Yan nerden indirecem vide l700 için

karazamzam

Üye
bence çarpı kare 0002 çarpı 28346 şifresini girdikten sonra müzik ayarları da var lütfen arkadaşların hoparlörlerini patlatmayalım :D:D:D

ali_bey

Üye
sen bunların l700 e göre olduğuna emin misin o kadar şey indirdim hiç biri çalışmadı nasıl olduğunu anlatsan

tuNc35

Üye
allah razı olsun kardeş allah ne muradın varsa versin :)

sugarsboys

Üye
ya samsung l700 ıcın nasıl secıp ındırıyoz bulamadım :S

Oumar_138

Üye
aabiler hiç uğraşmayın bu sitedeki oyunlardan istediğinizi seçin download'a basın sonra jar ve jad için ayrı ayrı butonlar çıkacak ikisini de indirin ve telefona atın sonra *#6984125*# yazıp 4'e gelin master code *#9072641*# dir ve 7 ye gelip sonra 2 ye gelin güncellendi yazacak bitti işte güzel kardeşlerim site süper paylaşım güzel saolun...

m1971

Üye
teşekkürler

mawashi

Üye
lıfe sebekesının bılgısını buldunmu

rezolar

rezolar

Üye

işte lnk ::::::

--------------- Ekleme ---------------

hasan?mı