Samsung l700 format atma

Konu, 'Samsung' kısmında POLİNOM tarafından paylaşıldı. Okunma: 30704 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung l700 format atma

SAMSUNG L700 FORMAT ATMA ŞİFRESİ: *2767*3855#

NOT:FOTMAT ATAKEN HER İHTİMALE KARŞI HAFIZA KARTI VE SIM KARTINIZI ÇIKARIN.
    NOT:BEKLEMEDİK DURUM OLURSA :[email protected]

Bu zamana kadar açtığım konuları nhepsi l700 ile ilgili çünkü l700 e program tema oyun vs. yüklemek çok zor.Herşey yanlış anlatılıyor.En ince ayrıntısına kadar sormak istediklerini mail adresime ms jatın cvplarım:yuru:yuru:yuru:yuru teşekkir lutfe

Yazan: POLİNOM
  2. ben telefonu turkcelden aldım turkcellnkurtarmak istiyom nasıl yapcaz

3. kaerdeeş o biraz zor işte:D

Samsung l700 format atma konusuna benzer içerikler

1. Samsung Telefonlar Format Atma

Telefon açıkken *2767*3855# yazıyoruz.*D500,D600,E250,E390,D900,D900i de denenmiştir. Genelde her modelde çalışır :polis:
  2. samsung telefonlara format atma

*2767*3855# Bu Bunu Yaz Bİr Dakka Bekle Telefon AÇilp Kapanacak İŞlem Tamam Not:telefon Rehberİ de Sİlİnİr Onun İÇİn Telefondakİ Numaralari Sİm Karta TaŞiyin
  3. samsung u900 format atma

*2767*3855# yazın 1-2 dk. bekleyin telefon kapanıp tekrar açılacak Not: tel. rehberi de silinecektir. Onun için telefondaki numaraları Sime taşıyın
  4. Samsung L700 Format Sonrası

Samsung L700 Telefon Turkcell'den almıştım Sağ Tuş Turkcell'm kısayolu vardı. Telefonda yaşadığım bir sorun nedeniyle. Aşağıdaki adresteki gibi format attım. http://www.maxicep.com/samsung/samsung-l700-format-atma-300603.html Ardından...
  5. Samsung Format Atma

ARKADAŞLAR BENDE SAMSUNG S8000 JET marka telefon war.ekranın dokunmatiği çalışmıyor.internetim olmadığı için pc studio indiremiyorum.kısacası ben format atmak istiyorum.fakat dokunmatiği çalışmadığı için elle weya yan tuşlara basılı tutup farklı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 3:57:36