""""samsung galaxy s2 için en güncel ve hızlı rom xxkg6""""

Sponsorlu Bağlantılar

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
""""samsung galaxy s2 için en güncel ve hızlı rom xxkg6""""
arkadaşlar kendime medeni cesaretimi toplayıp yükledim ve harika şu anda telefonda gözle görülür bir hızlanma mevcuttur ve pil içinde tasarruf ve ısınma problemleri giderilmiş gibi görünüyor...

aşağıdaki linkten XXKG6 2.3.4 dosyasını indiriyoruz...

SAMFİRMWARE DAN ALINTIDIR EĞER RAR ŞİFRESİ SORARSA samfirmware.com aklınızda bulunsun...

1. Download ODIN BURDAN İSTEYENLER ODİN 1.85 VERSİYONUNU İNDİREBİLİR...
2.Samsung Galaxy S II için USB sürücülerini indirebilirsiniz.(CERONİMO04 ARKADAŞIMIZIN KONUSUNDAN ALINTIDIR TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM KENDİSİNE...)

bu aşamadan sonra hafıza kartını biçimlendirin ve sim kartı çıkartın....

temiz bir kurulum istiyorsanız eğer benim tavsiyem telefonu resetleyin *2767*3855# - HARD reset Kodu....

ŞİMDİ BU AŞAMALARA DİKKAT EDİN TAMAMEN SORUMLULUK SİZE AİTTİR....TELEFON ZARAR GÖREBİLİR HATTA BİRDAHA ÇALIŞMAYABİLİR!!! FİRMWARE YÜKLEMEK TELEFONUNUZU GARANTİ DIŞI BIRAKABİLİR!!! DİKKATLİ OLUN...!!!!

RARDAN DOSYALARI ÇIKARTIRKEN SAĞ TIK YAPIP KLASÖRE ÇIKART DEYİN...ŞİFRE SORARSA YUKARIDA BELİRTTİM..

AŞAĞIDA BELİRTİLEN DOSYALARI DİKKATLİCE SEÇİN ODİN PROGRAMINDAN VE RE-PARTİTİON SEÇENEĞİNİ İŞARETLEMEYİ UNUTMAYIN...

DOWLANDİNG MODA ALMAYI UNUTMAYIN NASIL MI? TELEFON KAPALI İKEN SES KISMA TUŞU TELEFONU AÇMA KAPAMA TUŞU VE ALTTA ORTA TUŞA AYNI ANDA BASIN BEKLEYİN..BİR UYARI EKRANI ÇIKACAK SONRA TELFON SES AÇMA TUŞUNA BASIN..DOWLADİNG YAZISI ÇIKACAKTIR...
ODİN PROGRAMINDA SEÇECEĞİNİZ DOSYALAR DETAYLI BİR BİÇİMDE İNDİRDİĞİNİZ RAR DAN KERNEL ADLI BİR DOSYA GÖREBİLİRSİNİZ KAFANIZ KARIŞMASIN DİKKATLİ OLUN O DOSYANIN YÜKLEMEYLE BİR ALAKASI YOKTUR..!!!!!

PIT —– u1_02_20110310_emmc_EXT4.pit,

PDA —– CODE_I9100XXKG6_CL425236_REV02_user_low_ship.tar.md5,

Phone —– MODEM_I9100XXKG6_REV_02_CL1044543.tar.md5

CSC —– GT-I9100-CSC-MULTI-OXAKG6.tar.md5

SÜRÜCÜLERİN DÜZGÜN VE EKSİKSİZ YÜKLENDİĞİNDEN EMİN OLUN..

SEÇTİKTEN SONRA VE TELEFONU ODİN GÖRDÜKTEN VE SÜRÜCÜLER TAMAMEN YÜKLENDİKTEN SONRA START BUTONUNA BASIP 5 DAKİKA BEKLEYİN KABLOYLA BAĞLANTIYA SAKIN DOKUNMAYIN...TELEFON KENDİ KENDİNE AÇILANA KADAR BEKLEYİN AYARLARINIZI YAPTIKTAN SONRA SİM KARTI VE HAFIZA KARTINI TAKIN VE GÜLE GÜLE KULLANIN...

2.3.4 XXKG6 Firmware

BU ADRESTEN VİDEOYU İZLEMENİZ TAVSİYE EDERİM

VEYA YOU TUBE GİREREK SAMSUNG GALAXY S2 XXKG6 2.3.4 DİYE ARATIN VE İLGİLİ VİDEOLARI İZLEYİN DERİM ANLAMAYANLAR İÇİN...

TEKRAR BELİRTİM İŞİN EHLİ DEĞİLSENİZ YAPMAYIN!!!!!YİNE BELİRTİM SORUMLULUK TAMAMEN SİZE AİTTİR...!!!!KARŞILACAĞINIZ SORUNLARDAN TAMAMEN KENDİNİZ SORUMLUSUNUZDUR...!!!HERKESE İYİ FORUMLAR DİLERİM...

• Beğen
Tepkiler: buminkan

viranufuk

viranufuk

Üye
ben yükledim gingertürkbeyin romu ile birlikte yükledim

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
ben yükledim gingertürkbeyin romu ile birlikte yükledim

nasıl kardeş bana da yardımcı olurmusun birde rom linkini atarmısın buraya sana zahmet nasıl yapılacağını da anlatıp yardımcı olursan sevinirim klavyene emeğine sağlık....şimdiden:oke:

uppset

Üye
root dosyası da içinde mi?

uppset

Üye
indirdim. yarın akşam yapıp yazarım buraya

kandemirhasan

Üye
Merhaba arkadaşlar bu yüklemeyi yaptıktan sonra cihaz dili türkçe seçeneği mevcutmudur acaba

madcyler

Üye
Yalnız ünlemi kaldırırsan, ileride custom rom yüklemek istersen yükleyemezsin... Ünlem dursun derim hiçbir zararı yok.. Yetkili serviste anlaşılmasın diyorsan zaten download mod denen bir ekran var, orada yüklemelerde artan bir sayaçtan anlaşılıyor serviste... Yani ünlemin zararı yok ama faydası var...

----------Eklendi @ 17:57:42 ---------- Yazıldı @ 17:55:41 ----------

ünlemi kaldırırsak cihaza bidaha custom rom yükleyemicez mi.

----------Eklendi @ 18:04:17 ---------- Yazıldı @ 17:57:42 ----------

CF-Root-SGS2_XX_XEO_KI4-v4.4-CWM4 bununla flash ladım ve sd karta yani telefonun bellegine attığım rom SGSII_TURKBEY_MIUI_GINGER_2.3.7_multilang ,recover menüsü açıldı işlemleri yaptım ama açılışta sarı uyarı üçgeniyle galaxsy yazısı çıkıyor 5-6 saniye ekranda kalıyor yazı sonra kapanıyor yeniden o yazı beliriyor.

madcyler

Üye
Ekrandaki ünlemi kaldırırsan, ileride custom rom yüklemek istersen yükleyemezsin... Ünlem dursun derim hiçbir zararı yok.. Yetkili serviste anlaşılmasın diyorsan zaten download mod denen bir ekran var, orada yüklemelerde artan bir sayaçtan anlaşılıyor serviste... Yani ünlemin zararı yok ama faydası var...
demiş arkadaş bir forumda
ünlemi kaldırırsak cihaza bidaha custom rom yükleyemicez mi?
Benim sorunumda aynen böyle birşey,sarı ünlemi kaldırdım sonra yeniden cf-root yaptım ama recovery bölümünü açılışta ulaşmama rağmen tüm işlemleri sırası ile yapıyorum nstall zip from sdcard- choose zip from SDCARD- ekranı takip ediyorum hiçbir eror vermiyor en son kurulum bitti diyor yeniden başlatıyorum,ekrana sarı üçgenli samsung galaxy yazısı geliyor ,bazı yükleme denemelerimde bu yazı ekranda 5-6 saniye kalıyor ekran kararıyor 2 saniye sonra yeniden yazı ekranda,bazı yüklemelerimde ise ekrandaki galaxsy yazısı sabit kalıyor başka bir işlem olmuyor lütfen yardım arkadaşlar.şimdi defalarca uğraşırken şunu fark ettim daha önce install zip from sdcard- choose zip from SDCARD tan sonra daha önce gördüğüm hafızadaki rom dosyası görünmüyor , external sd card seçeneği var ona girip yüklediğimde de işte en başında bahsettigim galaxy yazısı ekranda bir çıkıp 5-6 sn sonra kayboluyor sonra yeniden yeniden aynı görüntü var bu arada belirteyim format kurallarına uyuyorum çünkü daha önce bir çok kez kurdum farklı telefonlarda,saygılar.

legolas29

legolas29

Üye
saollll

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve aviotor1

Üst Alt