Samsung i9300 Galaxy S 3

Sponsorlu Bağlantılar

m-eri

Üye
bende shiftdelete deki rootlamayı takip ettim ama olmadı benimki ilk adımda kaldı(Allahtan tele bişey olmadı). Suyaka eğer anlatımı yazarsan çoook iyi olur(resimli olursa süper olur) zaten düzgün bi oyun 1gb falan onları sd ye taşırsak çok iyi olur.

az önce bir yerde okudum rootdan önce kiesi silin dio acaba bende ondan mı olmadı bende PIT de kalmıştı

bad_boys6187

Üye
kardeş bende iki gün oldu samsung galaxy s3 alalı ilk defa android işletim sistemine geçtim. yardımcı olurmusunuz :)

Suyaka

Suyaka

Üye
Bugün yoğun iş temposundan dolayı fırsat bulamadım ama yarın S3 root ile ilgili detaylı bir konu açacağım arkadaşlar.

TheMadness

TheMadness

Üye
Bugün yoğun iş temposundan dolayı fırsat bulamadım ama yarın S3 root ile ilgili detaylı bir konu açacağım arkadaşlar.

Haftaya usb jig alıyorum sendeki cf root muydu

TheMadness

TheMadness

Üye
Tatilden dönünce cyanogenmod 9 nightly yuklerim usb jig gelsin işi garantiye alalim :ehe

Suyaka

Suyaka

Üye
Go launcher JB Teması çok iyi olmuş. Jelly bean ile uygulamalar kısmına Çalışanlar sekmesi ve Tümünü sonlandır fonksiyonu ile En son kullanılanlar sekmesi eklenmiş. Çok fonksiyonel bi uygulama menü olmuş. Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: albatras

olovet

Üye
İyi oldu burası. Yavasça coğalıyoruz s3 culer olarak. Sağolsunlar daha önce android kullanan arkadaşlarımız varda yardımcı oluyorlar. Yoksa benim gibi yeni geçen arkadaslar cok. Bilenler olmasa birbirimize bakar dururduk :) Yada deneme yanılma yöntemi :)

Su sd dosyasını bilgisayardan telefona atınca bende cogu oyunu calıstıramadım. ama apk yı kurup wireless le tele ındırınce sorun cıkmıyor. Tek sorun dogru apk yı bulup ındırmek. gecen fifa yı ındırdım tele. 1,3 gb. ama s3 e uymadı. tusların yerı yanlıs oldu. dogru apk yı bulamayınca sorun cıkıyor.

Bişey soracam. Bu kiesde güncelleme var diyor suan. tıkladıgımda yedek alın dıyor ama uygulamaların yedegını almıyor. Uygulama kısmı bos bişey gözukmuyor. diğer herseyın yedegını alıyor bırtek uygulamalar alınmıyor. sımdı ben bu guncellemeyı yapsam zaten zorla yukledıgım 3-4 oyun da sılınecek sanırım. Bu uygulamaların yedeğini nasıl alacaz bilen varmı? Telefona (extsd ye) yada bilgisayara farketmez. Öyle bir program varmı? Yada söyle sorayım. Kies nıye itunes gibi uygulamaların yedegını almıyor? Bilen varsa yardımcı olabılırmı?

- - - Eklendi - - -

Bide bu root-rom işleri bize ne avantaj sağlar. zaten oyun ve programları ucretsiz yukluyoruz bi şeklde. illa yapılması gereken birseymi ?

ogedayokan

ogedayokan

Üye
Olovet kardes öncelikle bildigim kadarini yazayim root islemi superuser olmani sagliyor yani telefonun yönetimi herseyiyle elinde.rom yuklemek veya bazi rootsuz acilmayan prolari yukleyebiliosun benim en ck istedigim örn:ekranin video kaydini yapan app.kies e gelince pek kullanmam hatta hic kullanmam ama kesin vardir bi ayari yedek almak icin.app backup alabilmen icin programlar var ama .apk sini aliyor sd dosyasini almiyor galiba.o zaman tekrar sd dosyasini indirmen gerekecek yanlisim varsa bilen arkadaslar duzeltsinler

Ha birde bu ne guncellemesi 20mb lik bi guncellemeden bahsediosan ben coktan guncelledim hic bi uygulamam silinmedi

olovet

Üye
bilgiler için saol ogeday. ama sanırım bu rom root işleri beni kasacak biraz. teli alalı 3-4 gün oldu, hiç bir bilgim yok suan android hakkında. biraz daha haşır neşir olayım o zaman arastırırım belki. iphone un jailbreak işleri yeteri kadar sıkıyordu zaten beni. şimdide bu rom-root çıkmasın başıma:)
Güncellemeye gelince, ben kiesi yeni duydum. sabah indirdim kurdum, bagladım tele. yeni üretici yazılımı mevcut diodu. Biyerde okumustum s3 e yeni resmi bir guncelleme cıktı diye, pil iyileştirmesi, gözü takip etme olayını iyileştirme gibi seyler yapılmıs diyorlarıdı. Ben o sandım. Ama yazılım guncellemesi dediği için uygulamalar silinir diye düşündüm. Bu kiesde uygulamaları görmuo yedek alırken. ondan sordum nasıl komple yedek alınır dıye. sılınmez dıosan yapayım ama halada korkuyorum :) Daha yeniyiz, oyunları yuklemeyı 2 gunde yardımlarla zor cozdum :) Tekrar yuklemek soruma gıder eger sılınırse hepsı :))

TheMadness

TheMadness

Üye
Jig siparisi verebileceğim bir site var mı

albatras

albatras

Üye
Merhaba s3 derneği üyeleri : )
Çalıştırdığım ve hâli hazırda kullandığım oyunlar ve uygumaları ismen paylaşayım.

Genel Uygulamalar:
Startup Manager ( Başlangıç Yöneticisi )
AndroZip ( Dosya yöneticisi ve Paketleme ve açma işlevleri için Yönetici )
MyphoneExplorer Client ( PC'den telefonu yönetme uygulaması )
Link2SD ( Bir çok işlevi var fakat ben yalnızca sistem uygulamalarını dâhil silebildiği için kullanıyourm )
AppInstaller ( Kurduğunuz her uygulamayı apk olarak yedeklemenizi sağlıyor )
Directory Bind ( SD dosyalarını hafıza kartındayken kullanabilmenizi sağlayan dizin değiştirici uygulama )
Applock ( Uygulama kilitleyici ve şifreleyicisi )

Oyunlar:
Max payne 2
Shadow Gun
Nova 3
Asfalt 6
Tintin HD
Racing Thunder 2
Pes2012
ME Infiltator
Six Guns
Tower Defense

Selam arkadaşlar bende aranıza katılmış bulunuyorum :) Konuyu incelerken Ozan arkadaşımızın yüklediği programlar cezbetti açıkçası not aldım bile :) Benim merak ettiğim PES 2012 oyununu bi türlü yükleyemem.Google playde buluyorum ama cihaz desteklemiyor yazıyor apk dosyasını buldum attım telefona ekran siyah oluyor açılışda öyle donup kalıyor.Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirm.

• Beğen
Tepkiler: Suyaka

olovet

Üye
Jig siparisi verebileceğim bir site var mı

Hayırdır balığamı cıkıyorsun :) Jig in balıkçılıktaki anlamıyla ilgili bir soru olsaydı yardım ederdim ama s3 ile ilgili bir baglantı kuramadıgım için hiç bir fikrim yok. Saka bir yana arkadaslar cevaplarsa öğrenmiş oluruz bizde

klongs

klongs

Üye
root yapınca telefonda sayaç var o artıyor jig sayacı sıfırlıyor

recask

recask

Üye
android navigasyon bölümünden igo yükleye bilirsin ekran 800x600 olanı yükle yarım bir ekran ama şimdilik iş görüyor tam ekranı bulursam paylaşacağım

Suyaka

Suyaka

Üye
Selam arkadaşlar bende aranıza katılmış bulunuyorum :) Konuyu incelerken Ozan arkadaşımızın yüklediği programlar cezbetti açıkçası not aldım bile :) Benim merak ettiğim PES 2012 oyununu bi türlü yükleyemem.Google playde buluyorum ama cihaz desteklemiyor yazıyor apk dosyasını buldum attım telefona ekran siyah oluyor açılışda öyle donup kalıyor.Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirm.

Sana yardımcı olmaya çalışacağım kardeşim. Özelden yazarım.

TheMadness

TheMadness

Üye
Hayırdır balığamı cıkıyorsun :) Jig in balıkçılıktaki anlamıyla ilgili bir soru olsaydı yardım ederdim ama s3 ile ilgili bir baglantı kuramadıgım için hiç bir fikrim yok. Saka bir yana arkadaslar cevaplarsa öğrenmiş oluruz bizde

Jig kamışı :d:

SilentOne

SilentOne

Üye
bnde symbiandan geçicem androide ama daha 2 ayım var :(

gcakay

Üye
    Konu Sahibi
ooo burası baya şenlenmiş bayadır nete giremiyordum şimdi fırsatım oldu şu root olayını yapınca tel garanti kapsamından çıkıyormuş doğrumu arkadaşlar bir de androidler de telefonun alarm saati tel kapalıyken çalmıyormuş bu hiç iyi olmamış bunun için bir program varsa ekleyin şimdiden teşekkürler

TheMadness

TheMadness

Üye
ooo burası baya şenlenmiş bayadır nete giremiyordum şimdi fırsatım oldu şu root olayını yapınca tel garanti kapsamından çıkıyormuş doğrumu arkadaşlar bir de androidler de telefonun alarm saati tel kapalıyken çalmıyormuş bu hiç iyi olmamış bunun için bir program varsa ekleyin şimdiden teşekkürler

Root garanti kapsamından çıkarmaz. Kullanim klavuzuna vs. baktım

Üst Alt