Samsung GT - B5310 youtube Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

felmyaxe54

Üye
    Konu Sahibi
Samsung GT - B5310 youtube Sorunu
S.a. Herkeze Hayırlı Ramazanlar Opera Browser İndirdim Fakat Youtube Dan Video Seyredemiyorum video yu açınca bağlantı kuruldu diyor sonra bağlantı başarısız diyor bolt dan izleyebiliyorum fakat ekran çok küçük Lütfen bilen varsa yardım etsin

• Beğen
Tepkiler: olay1619 ve nunu.18

alone_01vagrant

Üye
bu bolt un linki yokmu ben bulamıyorum :(

nemutluu

nemutluu

Üye
eBuddy,bolt ve operanında klavye açınca yan yatanını buldum. Link:

anilim94

Üye
bn opera mini kullanıorum videoları izlemek için telefonun hafızasına yüklüyor sonrada desteklenmeyen içerik hatasını verio videoları izlemek için ne yapmam gerekiyor veya hangi programı indirmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

felmyaxe54

Üye
    Konu Sahibi
bende pc den telefona videoklip attım bazıları desteklenmeyen çözünürlük diyor benim anladığım kadarıyla sorun yüklediğin video da ille de seyretmek istiyorsan bolt web browseri indir ekran küçük ama idare edecen

memolinin

Üye
kendi you tub linkinden izleyebiliyorum ben

nunu.18

nunu.18

Üye
eBuddy,bolt ve operanında klavye açınca yan yatanını buldum. Link:

ben bunu ındrdım fakat nasıl yapıcam eger anlatırsan çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim:bigstar:

denniss021

Üye
arkadasim programı rar'dan çıkar asıl dosyayı al tlf nin hafıza kartına at.Sonra hafıza kartını tlf ye tak programı nereye attıysan bul aç yükler sonra kendisi önüne ne çıksa evt de çünkü formalite icabı sana biseyler soruyor önemsiz onlar kur direk kuruluyor tlf de sonra gir oyunlar bölümüne orda kurulmus halini bulursun

narmal

Üye
kardeş bulamadımda link atabilir misin sana zahmet ?

komando108

Üye
telefonun kendı browserından bıle yotubeden ızleyebılırsın hatta wıpgett ı bıle var youtubenın bence sende kı sorun vıdyo oynatma profılını yanlıs secmıssın bunun ıcınde
ayarlar-uygulama yaralrları-medya oynatıcı-vod ayarlarından ınternet profılını sec olur olazsa format at olması

----------Eklendi @ 18:37:31 ---------- Yazıldı @ 18:36:28 ----------

cok saolasın dostum ındırıorum umarım ıse yarar

Cesur31

Üye
montede pek çok telefon gibi
m.youtube.com
m.dailymotion.com
adresinden sorunsuzca video izlersin
yapman geerken
1-uygulama ayarlarına gir
2-internet ayarı-internet profil:gprs veya wi fi(modem) seç
2-medya oynatıcı-vod ayarı:gprs veya wi fi(modem) seç

bu ayarla kenid taryıcısından tv.spb.com/web adresine girerek 10 türk 100 küsür yabancı tvyi sorunsuz izlersin.

Üst Alt