Samsung Galaxy Serisi Rom Yükleme - Sürekli güncel sürümler

Sponsorlu Bağlantılar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeş ben indirip baktım ismine dosyanın

JV9_JV6_JV9.tar

dosya ismi bu.

bunu odinde pda butonuna basıp seçeceksin sonra da start a basacaksın sonra tamam başka bişi yok.. ama bak ilk mesajda da dediğim gibi benim i9000 im olmadığından deneme gibi şansım olmadı bişi olursa sorumluluk kabul etmem tamam ?

asperity

Üye
peki re-partition işaretli olacakmı

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
yok olmicak

asperity

Üye
ben başka sitede izlediğim video da auto reboot işaretli değildi burda durum farklımı

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
hocam yukledikten sonra otomatik yeniden baslatma secenegi o isaretli olmazsa manuel olarak yapacaksin nasilsa telefonu acmak icin.. hadi benim uykum geldi kaciyorum ben

asperity

Üye
yükledim pass yazısı çıktı ama telefonda birtakım yazılar var telefonu kapatıp tekrarmı açacam

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
ne yazisi var?

RepresentativE

RepresentativE

Üye
Merhaba Sehriyar Kardeş ;
Allah senden razı olsun ya lanet bi rom yüklemiştim ne kamera ne video oynatıcı çalışmıyordu betaydı sanırım :off:

Neyse bunun üzerine senin tavsiyen olan kies romu
Android 2.3.4 : yükledim odinden ondan sonra sana çok dua ettim valla.çok araştırmama rağmen çözüm bulamamıştım.Android 2.3.4 : yükledikten sonra android market tamamen açıldı tüm uygulamalar.Batarya %50 artış gösterdi (ki hergün aynı şekilde kullanıyorum zaten) uygulamarın hızı menü geçişleri harika oldu valla :yuru tamamen stabil ve hatasız.türkçe klavye dil desteğide mevcut.kısacası şu ana kadar çok rom denedim en memnun olduğum bu oldu.telefonu kullanırken zevk almaya başladım.kesinlikle tavsiyem i9003 galaxy sl kullanıcıları tereddütsüz diğerlerine bile bakmadan Android 2.3.4 : romunu yükleyin kesinlikle memnun kalacaksınız.

Sehriyarr Çok Çok Teşekkürler Kardeşim Ellerine Sağlık.

İyi Forumlar.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Allah senden razı olsun ya lanet bi rom yüklemiştim ne kamera ne video oynatıcı çalışmıyordu betaydı sanırım :off:

Android 2.3.4 : yükledim odinden ondan sonra sana çok dua ettim valla.çok araştırmama rağmen çözüm bulamamıştım.Android 2.3.4 : yükledikten sonra android market tamamen açıldı tüm uygulamalar.Batarya %50 artış gösterdi (ki hergün aynı şekilde kullanıyorum zaten) uygulamarın hızı menü geçişleri harika oldu valla :yuru tamamen stabil ve hatasız.türkçe klavye dil desteğide mevcut.kısacası şu ana kadar çok rom denedim en memnun olduğum bu oldu.telefonu kullanırken zevk almaya başladım.kesinlikle tavsiyem i9003 galaxy sl kullanıcıları tereddütsüz diğerlerine bile bakmadan Android 2.3.4 : romunu yükleyin kesinlikle memnun kalacaksınız.

İyi Forumlar.

onceki surum betaydi ama romu 2 kez yukleyince duzeliyordu o sorunlar defalarca soylemistim ama gormemissin heralde yazik olmus.. benim yaptigim romu bekle sen de hizi gor :)

eegames

Üye
galaxy s2 ye 2.3.4 avrupa romunu yukleyeceğim ama boatloader kısmına hangisini seçeceğim ?

beretike

Üye

Android 2.3.4 : yükledim odinden ondan sonra sana çok dua ettim valla.çok araştırmama rağmen çözüm bulamamıştım.Android 2.3.4 : yükledikten sonra android market tamamen açıldı tüm uygulamalar.Batarya P artış gösterdi (ki hergün aynı şekilde kullanıyorum zaten) uygulamarın hızı menü geçişleri harika oldu valla :yuru tamamen stabil ve hatasız.türkçe klavye dil desteğide mevcut.kısacası şu ana kadar çok rom denedim en memnun olduğum bu oldu.telefonu kullanırken zevk almaya başladım.kesinlikle tavsiyem i9003 galaxy sl kullanıcıları tereddütsüz diğerlerine bile bakmadan Android 2.3.4 : romunu yükleyin kesinlikle memnun kalacaksınız.

İyi Forumlar.

Kardesim ben " I9003XXKPE " 2.3.4 yükledim smdide yani stabil olanını yüklicem fakat içinde şu dosylar çıktı
boot.bin
cache.rfs
modem.bin
param.lfs
system.rfs
Sbl.bin
normalboot

Ben odinde bunları nasıl gösterecem ?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
hocam dosya ismine dikkat et uzantısı .tar olan dosyayı klasöre çıkarmayacaksın

beretike

Üye
hocam dosya ismine dikkat et uzantısı .tar olan dosyayı klasöre çıkarmayacaksın

onu görmemişim kardeşm kusura bama rar gibi gözüken o dosyayı pda bölümüne seçicem sonra hiç bişeye tıklamadan start a mı basıcam

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
evet dostum aynen öyle yapacaksın

iskoc46

iskoc46

Üye
I9003XXKPH_I9003XXKPH_I9003SERKPH_HOME.tar indirdim içinde:
boot.bin
cache.rfs
modem.bin
param.lfs
Sbl.bin ve bi de system.rfs cıktı bunları ilk kez görüyorum nasıl yapacagımı bi sölersen sevinirim tşk

RepresentativE

RepresentativE

Üye

onceki surum betaydi ama romu 2 kez yukleyince duzeliyordu o sorunlar defalarca soylemistim ama gormemissin heralde yazik olmus.. benim yaptigim romu bekle sen de hizi gor :)

doğru diyorsun 2 kez yükleseydim düzelirdi belki ama sinek ufak mide bulandırıyor işte. :d:

Şimdiki romdan çok memnunum herhangi bir problem yok sehriyar.

ama tabiki sonradan senin tavsiyen olan romları bekliyoruz.
inşallah kardeşim takip ediyorum konuyu :oke: :tşk:

----------Eklendi @ 01:37:00 ---------- Yazıldı @ 01:28:41 ----------

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
doğru diyorsun 2 kez yükleseydim düzelirdi belki ama sinek ufak mide bulandırıyor işte. :d:Şimdiki romdan çok memnunum herhangi bir problem yok sehriyar.ama tabiki sonradan senin tavsiyen olan romları bekliyoruz.inşallah kardeşim takip ediyorum konuyu :oke: :tşk:----------Eklendi @ 01:37:00 ---------- Yazıldı @ 01:28:41 ----------
yaptigim romu denedinmi ?

RepresentativE

RepresentativE

Üye

Üst Alt