Samsung Galaxy s3 Yurt Dışı Kayıtlı 1 Haftalık Mavi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xaneon

Üye

saydo55

saydo55

Üye
    Konu Sahibi
hocam telefonun resimlerini ve videosunu buradan
İnceledim Hocam cihazınızı.. S3 ile karsılastırdım özellik bakımından çok çok üstün ve bende ki cihaz sıfır kullanılmadı sayılır. Bunları goz onune alınca +200 tl dusuk geldi.. Bu fiyatı arttırabilirseniz olabilir takas yapabiliriz.

xaneon

Üye
İnceledim Hocam cihazınızı.. S3 ile karsılastırdım özellik bakımından çok çok üstün ve bende ki cihaz sıfır kullanılmadı sayılır. Bunları goz onune alınca +200 tl dusuk geldi.. Bu fiyatı arttırabilirseniz olabilir takas yapabiliriz.

Hocam i4+250 olur...

xaneon

Üye
Nerede oturuyorsunuz hocam

avcitalip

avcitalip

Üye
bir dakika hangi ülkeden getirttin ?

- - - Eklendi - - -

ben Almanya'dan getirttim 1.200 TL ye buraya geldi kayıt için 100 TL daha verdim fiyat 1.300 TL oldu bu nasıl bir satıştır ?

saydo55

saydo55

Üye
    Konu Sahibi
bir dakika hangi ülkeden getirttin ?

- - - Eklendi - - -

ben Almanya'dan getirttim 1.200 TL ye buraya geldi kayıt için 100 TL daha verdim fiyat 1.300 TL oldu bu nasıl bir satıştır ?

Hocam Ben getirtmedim. Hediye geldi konun basında da soyledim zaten.. Ordan kac paraya alınıyo kaca geliyo bilmiyorum.. Ayrıca fiyatında ne var ki?

avcitalip

avcitalip

Üye
Hocam Ben getirtmedim. Hediye geldi konun basında da soyledim zaten.. Ordan kac paraya alınıyo kaca geliyo bilmiyorum.. Ayrıca fiyatında ne var ki?

ucuz veriyorsun :oke: 1.400 den aşağı verme bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt