Samsung Galaxy S3 Tüm Zil Sesleri

Konu, 'Orjinal Zil ve Mesaj Sesleri' kısmında Vatron tarafından paylaşıldı. Okunma: 43714 | Cevaplanma: 23

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. teşekkürler ama keşke .rar olmasaydı daha iyidi.

2. rica ederim. eklenti yetkim yok ne yazık ki. zip yapayım o zaman.

Not: Link yenilendi...

3. oda olur kardeşim .

4. Nasıl sesler güzel mi? Akşam eve gidince indireyim de hava atayım işyerinde :d:

5. zil sesleri güzel. iki tanesini özellikle çok beğendim ve yeni cfw me ekledim.

6. teşekkürler hocam.

7. Teşekkürler Abi.

8. Keyifli dinlemeler kardeşim.

9. Emeklerinize sağlık...

10. Sağol emeğin için..

11. tesekürler

12. teşekkürler

13. Teşekkürler.

14. Çok Teşekkürler ..

15. Link kırık

16. Samsung Galaxy S3 Orjinal Zil Sesleri Download
    patronforum.com/forum/showthread.php?tid=18832

Samsung Galaxy S3 Tüm Zil Sesleri konusuna benzer içerikler

1. Samsung Galaxy Ace S5830 Zil Sesi Yardım ( 21 Şubat 2012 | Samsung )

S.a arkadaşlar Samsung Galaxy Ace S5830 aldım ama bir türlü çözemedim yada sorun var telde ayarlar menüsünden ses ' e giriyorum oradan bildirim seslerine giriyorum örneğin bildirim sesini değiştirmeme rağmen hep aynı telefonu ilk gün aldığım...
  2. Galaxy S3 Zil Sesi İndir / Download ( 18 Haziran 2012 | Orjinal Zil ve Mesaj Sesleri )

Güzel bir zil sesi . Rahatlıkla indirebilir , dinleyebilirsiniz ... Keyifli dinlemeler arkadaşlar ... Format : Mp3
  3. Samsung Galaxy S3 Zil sesleri ve diğer medya dosyaları ( 1 Temmuz 2012 | Orjinal Zil ve Mesaj Sesleri )

Samsung S3' ün zil sesleri, alarm sesleri ve arayüz seslerini paylaşıyorum. http://www.mediafire.com/?26wskymzz43wywr adresinden indirebilirsiniz. Kullanımı; ringtones klasörünü sd kart a atın. Sistem otomatik olarak görmesi lazım. Samsung...
  4. Samsung Galaxy S3 Orjinal Zil sesi İndir / DownLoad ( 26 Eylül 2012 | Orjinal Zil ve Mesaj Sesleri )

Samsung Galaxy S3 Orjinal Zil sesi İndir / DownLoad
  5. Samsung Galaxy S3 Ses Problemi ( 9 Ekim 2012 | Samsung Android Yazılım )

Arkadaşlar ben daha önce Philips Go Gear Spark mp3 çaları ile Sennheiser kulaklık kullandım. Gerçekten süper ses elde ediyordum. Galaxy S3 aldım. Müziği açtığımda Sennheiser marka kulaklığımdan daha önce duymadığım kadar tize binmiş bir ses...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 9:46:01