Samsung Galaxy S2 Hakkında !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phantomsahin

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S2 Hakkında !!!
Arkadaşlar Merhaba ;

Bugün Sabah Bir Samsung Galaxy S2 Black Satın Aldım.Telefonu İçindeki Bataryayı bitirdikten sonra 10 Saat Şarj ettim.

Ben tam bir uygulama delisiyim ama şu anda acemi durumdayım.

Şimdi Burda Android Bölümü var sanırım Telefonum için herşey bu bölümde...

Yanlız Şimdi 1 tane uygulama İndirdim MusicBox Diye Fakat Uygulama engellendi hatası veriyor.

Sormak İstediğim Şunlar ;

1 - 5800 Kullanırken Yüklenmeyen programlara sertifika vardı öyle çözülüyordu. Bundada Buna benzer Birşey varmı ?
2- Oyunlar , uygulamalar gibi tek dosyayı açınca direk kuruluyormu (5800 da öyleydi) ?
3- "Satılmayan Uygulamaların Kurulumuna İzin Ver " diye bir seçenek var bunu işaretleyince indirdiğim programı kurabilirim sanırım. Fakat Bunun Bir sakıncası veya Telefona Zararı varmıdır ?

Kullanıcılardan , Uzmanlardan , Bilgisi Olan Arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum...

Saygılarımla

Lenneth

Üye
Oncelikle canavar gibi telefon aldiniz hayirli olsun :)

1) Sertifika sorunu yoktur, apk dosyasini bulun telefonunuza istediginiz gibi kurabilirsiniz

2) Bir kismi oyle, bir kisim HD oyun ise acilinca diger dosyalarini internetten indiriyor. Bu dosyalara SD dosyalari deniyor, Telefonda wifi imkani olmayanlar icin sd dosyalari genellikle paylasiliyor sizde sd kartta gerekli yere koyuyorsunuz.
3) Hayir yoktur, sadece kurduklariniza dikkat edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt