Samsung Galaxy s2 Format Atma Hk

Konu, 'Android Genel' kısmında phantomsahin tarafından paylaşıldı. Okunma: 10713 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung Galaxy s2 Format Atma Hk

Arkadaşlar Merhaba ;

Bundan Yaklaşık 1 Ay Önce Samsung Galaxy S2 Aldım. lise son sınıfa giden kardeşim haliyle yeni telefonumu kurcalamak istedi. bende hayır demedim artık.

Sabah Dışar çıkarken verdiğim telefonu akşam eve geldiğimde bir aldım Uygulamalar'a tıkladığında 16 Sayfa Var. Birsürü şey yüklemiş android market'e girmiş. Bedava yazan ne varsa kurmuş hepsini...Şimdi ben bir temizlik yapmak istiyorum. Tek Tek Program oyun vs. kaldırcağıma diyorum şöyle bir Hard format atsam.telefonun herşeyini sıfırlasam nasıl olur.

Önerirmisiniz ? İyi Olur mu ? Çünkü 1.780 TL ye aldım telefonu Kolay kolay cesaret edemiyorum...Bu işin uzmanı siz değerli arkadaşların fikir ve yardımlarını bekliyorum..

Saygılarımla...

Yazan: phantomsahin
  2. evet format atmak daha mantıklı olabillir ama kendim yapamam diyosan servise yada bi telefoncuya götür

3. Tabiki tek tek silmektense format daha iyi olur. Ama hard format atmadan önce dediğimi bi dene daha faydalı olur. Boşu boşuna tüm sistem dosyalarını silmiş olmazsın.

Ayarlar > Kayıt yeri > USB belleği biçimlendir.. Bu sayede sistem dosyalarına zarar gelmez sadece uygulama, oyun vs kendi yüklediğin programlar silinmiş olur..

4. evet böyle yapman daha iyi olabilir

Samsung Galaxy s2 Format Atma Hk konusuna benzer içerikler

1. samsung telefonlara format atma ( 15 Şubat 2008 | Samsung Uygulama / Tema / Oyun )

*2767*3855# Bu Bunu Yaz Bİr Dakka Bekle Telefon AÇilp Kapanacak İŞlem Tamam Not:telefon Rehberİ de Sİlİnİr Onun İÇİn Telefondakİ Numaralari Sİm Karta TaŞiyin
  2. Samsung Galaxy s2 Çift Dokun özelliği hk ( 20 Aralık 2011 | Android Genel )

Arkadaşlar Merhaba ; yeni aldığım samsung galaxy s2 telefonumun ayarlar kısmını kurcalarken birşey farkettim. çift dokun özelliği sayesinde telefonun üstü kısmına(kulaklık takılan yere) hafifçe 2 kere vurup "Babamı ara " şeklinde komut...
  3. Samsung Format Atma ( 2 Eylül 2012 | Samsung )

ARKADAŞLAR BENDE SAMSUNG S8000 JET marka telefon war.ekranın dokunmatiği çalışmıyor.internetim olmadığı için pc studio indiremiyorum.kısacası ben format atmak istiyorum.fakat dokunmatiği çalışmadığı için elle weya yan tuşlara basılı tutup farklı...
  4. Samsung Galaxy s2 Root Atma ( 31 Mart 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır Samsung Galaxy S2 ile ilgili romları inceliyorum rom atmak için telefonunuzun Root'lu olması gerekli fakat birçok kişi bunu bilmiyor ve sorularınada kesin bir cevap alamıyor. Ben burada Galaxy S2 ye Root atma...
  5. Galaxy S2 Root Atma ( 27 Ekim 2013 | Samsung Android Yazılım )

Uyumlu rood dosyasini bulamadim. (android 4.1.2 xwlsd) biri upload edebilir mi ? Ve anlatimini yapabilir mi ?Upload edecek yok mu ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 2:55:22