Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Beğendim. Tek sıkıntı ingilizce olması da benim için sorun değil. Birkaç ufak takılma olabiliyor ama beta olan bir rom için fazlasıyla hızlı ve batarya süresi de gayet iyi.
2 tane yeni sistemli rom var ama 1 tane bile aosp rom yok :D Nasıl bir developer fakirliğidir :D

Türe

Türe

Üye
2 tane yeni sistemli rom var ama 1 tane bile aosp rom yok :D Nasıl bir developer fakirliğidir :D

Ben bundan memnunum şahsen. Muhtemelen telefonu ocak gibi değiştireceğim o zamana kadar da bunu kullanmayı düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben bundan memnunum şahsen. Muhtemelen telefonu ocak gibi değiştireceğim o zamana kadar da bunu kullanmayı düşünüyorum.
Oh oh ne güzel herkes note 4 e geçiyor bi ben kaldım note 3 te :(
Android L yi beklemicekmisin?:D

xmustx

xmustx

Üye
Note 3 kötümü arkadaşlar.note 4 4gb ram olsa sıcak bakılır ama değil

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Note 3 yerine Z2 alınabilir ama Note 3 asla kötü bir telefon değil.

xmustx

xmustx

Üye
bende kullanıyorum fakat yeni bi model çıkınca 2. sıraya atılacak bi telefon değil

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 yerine Z2 alınabilir ama Note 3 asla kötü bir telefon değil.
Z2 ne alaka? Note 3 ün yazılımsal özellikleri yanında halt etmiş. Önce kronik sorunlarını çözsüler ondan sonra kapışmaya gelsinler.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Beni bilen bilir, forumda Sony düşmanı diye tanındım. Herkes sorunların düzeldiğini söyleyince Sony'e olan düşmanlığımı bıraktım. Bu yüzden öyle dedim. Herkes sorunların düzeldiğini söylüyor.

• Beğen
xmustx

xmustx

Üye
note 4 ekran ppı artmış nano zırtı düşürülmüş note 3 benim gözümde.ha bi de dış tasarım vs

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
note 4 ekran ppı artmış nano zırtı düşürülmüş note 3 benim gözümde.ha bi de dış tasarım vs
Note 2 den sonra insanlara note 3 çok gelişmiş geldi. Çünkü acayip bir incelme vardı ve ekran ×2 daha gelişmişti. Hd den full hd ye 10mm civarından 8mm civarına düşmüş baya bir gelisme. Halbuki note 4 e bakarsak 3 ten daha kalın. Sadece kamera olarak gelişmiş. Yok 64 bit zart zurt diyorlar. 64 bit olduda noldu? Kimin umradaki?

xmustx

xmustx

Üye
Note 2 den sonra insanlara note 3 çok gelişmiş geldi. Çünkü acayip bir incelme vardı ve ekran ×2 daha gelişmişti. Hd den fu ll hd ye 10mm civarından 8mm civarına düşmüş baya bir gelisme. Halbuki note 4 e bakarsak 3 ten daha kalın. Sadece kamera olarak gelişmiş. Yok 64 bit zart zurt diyorlar. 64 bit olduda noldu? Kimin umradaki?
he :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Aslında QHD de pabucu dama atılcak bir gelişme değilde neyse :D :ehe

• Beğen
Tepkiler: mirzasinan
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@Türe yeni rom buldum indirdim ama kurmaya Üşeniyorum :D

Türe

Türe

Üye
@Türe yeni rom buldum indirdim ama kurmaya Üşeniyorum :D

Resimleri yok mu
Resimler düzeldi bir baktım da TW'li rom istemiyorum ben artık Android L olmadığı sürece yeterince şişiyor zaten telefon. Cm düzeldiği zaman geçmeyi düşünüyorum düzelene kadar da uni romla devam.

• Beğen
omursevim

omursevim

Üye
Telefon,u root yaptım daha sonrada orjinal romu yükledim download sayacı artığı için bana güncelleme gelir mi arkadaşlar.

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
omursevim

omursevim

Üye
(Teknoloji baronu ) peki abi nasıl yapıcam sıfıramayı varsa bi link atsana bana anlatan

dark0045

Üye
Sayacı görebilme durumu var mı ben hiç root yapmadım rom falanda yüklemedim 2 3 defa Wipe reset attım bu sayacı etkiker mi

omursevim

omursevim

Üye
Ses kısma power tuşu ve alttaki home tuşuna bas aynı anda basılı tut telefon açıldığı anda bırak tuşları

Üst Alt