Samsung Galaxy Nexus KİES SORUNU ... Yardım LÜTFEN ...

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ben cihazi acar acmaz 4.1.1 güncellemesi geldi . Manuel olarak güncelledim .
4.2 ye nasil güncelleyeceğim peki ? :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Elle manuel güncellemenin gelmiş olması lazım o cihaza yaa. Sürüm bilgisi 4.1.2 mi görünüyor halen?

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
erhank98

erhank98

Üye
vay arkadaş s2 ye hala gelmedi ne biçim iştir anlamadım :S

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
4.2 nin hatta 4.2.1 in OTA olarak güncellemeye düşmüş olması lazımdı ya :hmmm yaklaşık 1 ayı geçik süredir Nexus için 4.2.1 var. İstersen adresinden Cyanogen Mod versiyonları mevcut.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
O ne oluyor .
Sayfaya girip ne yapacağım ?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Cihazına costum rom olarak yükleyebileceğin en sağlam romların üreticisi olan Cyanogen Modun Nexus için yaptığı rom listesi o verdiğim sayfa. Eğer costum rom yüklemek istersen elimden geldiğince tarif etmeye çalışırım. Ancak costum rom yüklersen cihaz garanti kapsamı dışında kalıyor ve hat üzerinden 3g görüntülü arama yapamıyorsun(skype, gtalk v.b. ile görüntülü görüşme yapılabiliyor.).

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Anladım .
Garantilik bir durum hiç yaşamadım acıkcası bunca yıldır cep telefonu kullanalı.
4.2 sistem güncellemelerinde neden gözükmüyor ki acaba ?
Kies e neden baglanmaz ki onuda anlamadım halen

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Var mı başka bilgisi olan ?

b@ker

Üye
bu sayafdaki sistem gereksinimlerini okumanı tafsiye ederim. ayrıca telin içinden ayarlar>geliştirici seçenekler>USB hata ayıklamasını aktif hale getirdin mi ?

- - - Eklendi - - -

bende kies ile epey uğraştım sayende ama hemen söyleyeyim bağlanamadım. zannediyorum win8 kullandığımdandır. sen win7 de yukarıda verdiğim dosyayı kullanırsan işin büyük ihtimalle olur. kolay gelsin sonucu merak ediyorum yazarsan sevinirim

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Aksam bakayim . Bilgilendirecegim.
Ïlgin icin cok sagol.

makdemir13

Üye
aynı sorun bende de vardı. kıes 2.2.0 ı kurdum ve 2.4.0 aguncelledım sureklı "baglanıyor" uyarısı verdı. ben de kıes ı kaldırdım ve samsung un sıtesınden guncel kıes ı ındırıp kurdum, baglandı. tlf, s2. 11818-11820 yı aradıgınızda yardımcı oluyorlar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Sistem gereksinimlerine baktım şimdi .
Eksik olanları indiriyorum .

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Yok yok yok ...
OLMUYOR...Harbiden sinir oldum ...
Sistem gereksinimleri de harfiyen doğru .
Yine bağlanmıyor . :@

b@ker

Üye
maalesef bende bağlanamadım:off:

asedesdas

Üye
arkadaşlar bende bağlanamıyorum ya başka bir telefonu taktım çok eski ama oluyor nexus da bağlanıyor diyor bağlanamıyorum hem windows 8 de hemde xp de denedim olmuyor nasıl çözücez yardım ederseniz iyi olur.

u7110

u7110

Üye
arkadaşlar bende bağlanamıyorum ya başka bir telefonu taktım çok eski ama oluyor nexus da bağlanıyor diyor bağlanamıyorum hem windows 8 de hemde xp de denedim olmuyor nasıl çözücez yardım ederseniz iyi olur.

samsung kies nexussu desteklemiyor arkadaşlar boşuna uğraşmayn telefon çıktığından beri bilinen birşey bu
cihazın eksileri arasında sürekli forumlarda yayınlandı

Üst Alt