SAMSUNG E250 herşey sağlam olmasına rağmen ekran beyaz...

Sponsorlu Bağlantılar

genuine983

Üye
arkadaşım bunlar kulaktan duyma bilgilerle sallıyorlar flex değil senin telefonun beyini gitmiş benim telefon da aynı sorun var ve şunu söleyim şarj soketi benimkinde yok ben söktüm ekran beyini gimiş sevise gönder diyecem ama değmez kendine yeni telfon al

bhb1999c

Üye
Kendinin teknik cevaplar verdiğini zanneden arkadaş acaba sarj soketiyle ekranın arasındakı ilişkiyi bize açıklayabilirse sevinirim.. Lütfen fazla teknik olmasın :)
flex değştirmeyi öneren arkadaşı da tebrik ediyorum..
Teşekkürler..

erhan402

Üye
arkadaşım bende değiştirdim hem ekranı hemde aradaki band ı .... buradan soket bozuk diyen arkadaşa soruyorum soket ile ekran alakası ne bilmiyorsan bilmiyorum de ........ e250 e taktıkları ekran ve diğer parçalar yan ürün olduğu için telefon tamircileri ucuza kaçıyor kalitesiz parçalar kullanmaktalar ......... ben daha önce 50 tl N95 orjinal cam değiştirdim çin malı cam takmış çözünürlük berbat renk berbat ... yapabileceğin birşey yok o yüzden orjinal parçaları olmasına dikkat edin......:megafon::bann:

ozanazy

ozanazy

Üye
Ömrü bu kadarmış deyip koyun kenara gitsin :)

ERKANREİS

Üye
Arkadaşlar . aranızda elektronik okuyan yda lehim atmada becerikli olan arkadaşlar var ise telefonun kapağını cıkarttıktan sonra film e bakın sıyah zemın uzerinde sarı bakır yollar var bu yolların kopması sonucu olusan hataları yolları lehimleyerek düzeltebilirsiniz. Ama telefon film i değişiyor ise bir daha değişecek demektir yaptırıp elden cıkarmaya bakın

--------------- Ekleme ---------------

dostum telefoda beyin devri biteli cok oldu ekran film ini değiştir olmazsa buradayiz

s60doctor

Üye
arkadaşlar konu güncelliğini yitirmiş ancak aramalarda google de çıktığı için sonraki kullanıcılara yardımcı olması açısından sorunun nasıl çözüleceğine dair foto ekliyorum..

ekran soketinin 12. bacağından şarj soketinin yanındaki kondansatöre hat çekin sorun hallolacaktır..

ancak bu sorun şarj soketi değişiminden sonra ortaya çıkan beyaz ekranda geçerli değildir.

heroman76

Üye
e250 war bnde arkadaşlar acaba e 250i formatı atabilirmiyim acaba ???*

metinbiri

metinbiri

Üye
bende bırılerı bır care buldu dıye baktım ama ık uc geveze geyık yapıor işinize bakın kardesım yararsız ınsan zararlıdan daha zararlıdır!

imkansızprenses

Üye
ya benim bir tane e 250 var ve ekranı beyez ne yapabilirim:ağlarım::ağlarım:

ya lütfen yardım edin

eser352

Üye
arkadaşlar tek çözüm ucuz film yerine kaliteli film almak garanti çözüm budur...5liralık değil 15 liralık film alın bida olmasın:)

hsnbs

Üye
aynı sorun bendede vardı telefoncuya götürdüm adam 15 tl ye yaptı en iyisi sen telefoncuya götür telefonu

furkanhartavi

Üye
acaba benim samsung e250 kamerası bozuk acaba filiminden mi kaynaklanıyo....CEVAP BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.........................:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Film kaça değiştirilir
Büyük ihtimal sorun kızaktan kaynaklanıyor.Bende de lütfen yukarı kaldırın diyo.Kızağı Algılamıyo.Bence dostlar samsung almayın.HELE HELE ORJİNAL PARÇA ALMAYIN. 5 MİLYONA FİLM TAKTIR.50 MİLYONUNKİNDEN FARKI YOK.50 MİLYON BENİMKİ POK GİBİ TLF

trickman

Üye
Arkadaşım SMG-E250'de ayarlarda kaplama var ordan siyahı seç düzelir belki...

aosman61

aosman61

Üye
Çöpe at :D

satelizmir

satelizmir

Üye
film le kameranın pek bi alakası yok.

----------Eklendi @ 14:36:06 ---------- Yazıldı @ 14:21:56 ----------

bu mesajı kime yazdığınızı bilmiyorum.gogle da arama yaparken buraya kadar geldim.ekranla şarj soketinin arasındaki bağıntıyı cevaplayan arkadaşı tebrik ediyorum.genelde şarj soketini değiştirdikten sonra veya şarjla ilgili bi problemden sonra çıkar bu arıza.film sağlamsa ekran bacaklarının lehimlerinde kopma korozyon oksitlenme yoksa ekran sağlamsa şarj soketinin sağ üstünde direnç vardır.bu dirençden yapar.yada sarj soketinin tam arka yüzünde şarj zenerlerinin üstünde (whitescren filter)beyaz ekran filtresi vardır ondan yapar.SATEL İLETİŞİM

----------Eklendi @ 14:46:44 ---------- Yazıldı @ 14:36:06 ----------

Arkadaş gerçi sen bu mesajı iki sene önce yazmışsın ama şarj soketiyle çok alakası var.bilmiyorsanız araştırın başkalarını da yanıltmayın.SATEL İLETİŞİM

----------Eklendi @ 15:05:34 ---------- Yazıldı @ 14:46:44 ----------

Koptum gülmekten.açık renkli koyu renkli falan adm ilk kez görüyorsa filmi nerden bilsin rengi koyumu açıkmı?Gerçek orjinalini zaten bulamazsınızda alacağınız filmi kulağınıza doğru sallayın haşır huşur metal sesi geliyormu onu hissedebiliyorsanız alın.alırken samsung düz mü d serisimi bide e250i serisi var.i serisi zaten belli filmi simsiyahtır onu karıştırmazsınız.bordun rengi mavi ise d serisi yeşil renkli ise düz dür.filmi alırken d mi düzmü belirtmelisiniz.eli becerikli arkadaşlar kendileri değiştirebilirler.ama beyaz ekranın sorunu %70 film den %10 ekran dan geri kalan sebepler şarj soketi ve şarj soketinin yanındaki dirençlerden film soketinin bozulmasından beyaz ekran filtresinden yapabilir.SATEL İLETİŞİM

Üst Alt