Samsung B5310 Corby Pro

Sponsorlu Bağlantılar

melih3510

Üye
bilgisayarınıza attığınız oyunları telefonu pc ye takarak hafıza kartından other files klasörüne oyunları atıyorsunuz ve kuruyosunuz

Ecccc

Üye
Ya klavyesinde i,ö,ü,ş yokkk:(

Maxis_

Maxis_

Üye
benden size tavsiye sakın bu telefonu almatın.ne oyun oynanıo nede ekran çizilince deişio.bnce dokunmatik almayı düşünürseniz nokia alın.bn çok pişmanım.bu arada turkcell uygulamalarını da desteklemiyor.

efdelya01

Üye
arkadaşlar bir şey soracaktım. bende samsung c3510 var. telefonda 2 tema var. bunun haricinde tema yükleyebiliyor muyuz. lütfen aciillllll...

onur504445

Üye
hiç bişeye yaramaz arkadaslar paranıza yazıktır almayın ben aldım bin pişmanım samsung serviside elimden çekti bende onların yaptgı telefondan cektm bu samsunga para verene kadar 150 tl daha fazla ver 5800 a verin daha iyi nokıadan sasmayın aga b5310 un tek güzel yanı klavyesi var o sürğüsünün yayıda cok dandik az bi tıkırdadaamada gidicek gibi

kaptannova

Üye
5800 koyar bu tele... 600 buna vereceğine 5800 al...

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
güzel telefon ama bence monte almak daha akıl karı olur

kenan_695

Üye
4 aydır kullanıyorum tavsiye ederim ben 430 a aldım kampanyalıydı sanırım uzun elimden düşmu 2 gün şarj gidio yalnz turkcell vs uygulamaları desteklemio onun dışında müşhiş bnce

selimcan.9

Üye
ama benim yüklediğim bütün oyunlar klavyesiz oynanıyor. bende forumları gezerek bu klavye işini çözmeye çalışıyorum. mesela pes2010 u yüklediniz diyelim. klavyeden oynarsınız ama ekran yan yatmıyor. oda biraz saçma oluyor haliyle. oyunu dokunmatik ekrandan oynamak kalıyorsuzun tabi. oda pek mümkün olmuyor yani oynayamıyorsunuz (benim görüşüm).

krdeş java uygulamasını rar ile aç içinde META-INF diye bi dosya war o dasyayida notpad ile aç sonuna şu kodu yapıştır

X-Pax-Keyboard: Qwerty
X-Pax-TextInput-Hidden: true
MIDlet-Touch-Support: TRUE
MIDlet-ScreenMode: ROTATE
Nokia-MIDlet-Original-Display-Size: 176,208
Nokia-MIDlet-Target-Display-Size: 240,320

not: kod alıntıdır

zombikiller

Üye
bence iğrenç bi telefon....Eğer bunu almayı düşünen varsa kesinlikle önce ki modelini alsın.... diyen arkadasa tavsiyemdir bence al kullan farkını goreceksin alt modellerinde 3g+wifi+klawye yok .bende 1.5 senedir bu teli kullanıyorum.ikitane aldim tanesini 450 ytl ye .cihaz mukemmel.aynı anda internetten ard arda 4 veri indirirken internette gezinebilirsin.mp4 ve 3 gp formatinda film izleyebilirsin.tv izleyebilirsin[mobiltv]wifiden baglanırsan kontorun gitmez nette.java tabanlı uygulama+widget+oyun yukleyebilirsin tele ben 450 ytlye aldıgımda 430 liraydi tel antalyada hicbiryerde kalmamıstı telefon zor buldum yani iyi tel olmasa özdilek magazasinda ben gittigimde satıcı dun gelseydin 25 tane vardı satıldı dedi.yani sen anla kardes nasıl telmiş.sormak bilgi almak isteyen arkadaslara yardimcı olabilirim.saygılarımla

Canmutlu316

Canmutlu316

Üye
ben bu telefondan nefret ediyorum artik saticam canima tak etti bir cizikbile yok isteyen varsa 350 ye brkrm :D

Üst Alt