S60v5 Tema Efektlerini Düzenleme [Beğendiğiniz Bölümleri Tek Efekt te Toplayın - Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

BetaBong

BetaBong

Üye
nokia 5800 sagol

BetaBong

BetaBong

Üye
Fw için sagol fw yükledim hersey tamam sagol :)

Efeckler için bir sorum olacak:

tam anlamadim örnek dosyalar edit by SkyW@LkeR bunu nereye atcam ?? ve hani dosya ile degistircem ?

Edit: tamamdir buldum z nin oraya atiliyormus :)

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fw için sagol fw yükledim hersey tamam sagol :)

Efeckler için bir sorum olacak:

tam anlamadim örnek dosyalar edit by SkyW@LkeR bunu nereye atcam ?? ve hani dosya ile degistircem ?

Edit: tamamdir buldum z nin oraya atiliyormus :)

dostum örnek dosyaları atmıyacan onları ben değişiklik yapabileceğin yerler belli olsun diye verdim..

kml dosyalarını effecs klasörüne atıcan..:oke:

BetaBong

BetaBong

Üye
sagol ama son bir sorun var telefon hackli dedigin eklentiler açik Z:resource /effect içine atmak istedigimde C'ant create dir diye bir hata veriyor xplorer kullaniyorum :9

Edit : düzeltiyorum Cant open file Z:/resource/effects/ activeldleviewswitch_default.kml hata bu tür birsey her sefersinde degisiyor ama ayni hata

Sanirsam tam yetki yok dosya yöneticisinde...nasil olcak o

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sagol ama son bir sorun var telefon hackli dedigin eklentiler açik Z:resource /effect içine atmak istedigimde C'ant create dir diye bir hata veriyor xplorer kullaniyorum :9

Edit : düzeltiyorum Cant open file Z:/resource/effects/ activeldleviewswitch_default.kml hata bu tür birsey her sefersinde degisiyor ama ayni hata
dostum telefon hackli bile olsa z ye bişey atamazsın..
dosyaları rompacher den openall yamasını aktif edip yani sistem klasorlerine erişimi açıp C resourcedeki efecs klasörüne atmalısın zaten bu konuda kullanımı anlatılmıyor en ayrıntılı anlatım içim http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...kran-ve-menude-kapanma-sorunu-yok-415592.htmltıkla takıldığın yer olursa o konudan sorarsı..:oke:

BetaBong

BetaBong

Üye
yine ayni hata Can't create dir
C:/RSOURCE\EFFECTS

Bu ara c resource içinde daha önceden effect klasörü yoktu.

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yine ayni hata Can't create dir
C:/RSOURCE\EFFECTS

Bu ara c resource içinde daha önceden effect klasörü yoktu.
dostum sen ilk önce xploreyi bi türkçeye ayarla sırasıyla
xploreden menü/tools/configuration language yi türkçe yap hata neymiş bakalım
ayrıca rompacher den gereken yamaları aktif ettiğinden emin ol :oke:

BetaBong

BetaBong

Üye
Rom patcher da : Install ser rp+ , open ç all RP+, C2z v1.1 bunlari Add to Auto seçtim ve üzerlerinde mavi ok etrafi sari seçili bir ikon var
edit: yine hatayi buldum mavi ikonlar yesil olmasi lazim iki kere tiklayip ama c2z v.1.1 üzerinde kirmizi çarpi olyuor

Türkçeye gelince Klasör olustrulamiyor c:/resource/effect hata budur

Neyse Fw degistirmeye karar verdim... Kötü çalisiyor indirdigim belki ozaman düzelir sorun aksam 10 gibi buralardayim ben yardimin için tesekküRler

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rom patcher da : Install ser rp+ , open ç all RP+, C2z v1.1 bunlari Add to Auto seçtim ve üzerlerinde mavi ok etrafi sari seçili bir ikon var
edit: yine hatayi buldum mavi ikonlar yesil olmasi lazim iki kere tiklayip ama c2z v.1.1 üzerinde kirmizi çarpi olyuor

Türkçeye gelince Klasör olustrulamiyor c:/resource/effect hata budur

Klasör olustrulamıyor diyorsa sistem klasörlerine erişim kapalı demektir open4all yaması kapalı ..
c2z yide c2zmakerle yeni firmvarende oluşturdun dimi:hmmm

BetaBong

BetaBong

Üye
c2zmaker bir türlü bulamiyorum internette 5-6 tane buldum kurdum ama birrsey olmadi nasil eklenir c2z eklentisi ?

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
c2zmaker bir türlü bulamiyorum internette 5-6 tane buldum kurdum ama birrsey olmadi nasil eklenir c2z eklentisi ?
c2z maker i aç seçenek / generateyi tıkla sonra çık hafıza kartında yani E de c2z.rmp diye bi dosya oluşucak onu hafıza kartındaki pacthers klasörüne at sonra rompacther den aktifleştir..:oke:

BetaBong

BetaBong

Üye
bak simdi oldu :) hemn deniyorum effectlerini

CoDeYs

CoDeYs

Üye
emegine saglık abi güzel konu saol :)

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağolasın Zekim .. beğendiğine sevindim.

osmanpasa

osmanpasa

Üye
Bu symbian latinoda kullanılan efektin adı ne?

suat1111

suat1111

Üye
süper ötesi nedesen az

Üst Alt