Galaxy S4 Mini İ9190 S4 mini S5 Lollipop Port Rom V4.1 (S6 Uygulamaları) (Son sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

baskahmet

baskahmet

Üye
sikayet etmiyo sen ve senin gibi bilgi paylasimi yapmayan cimrilesen insanlardan bahsediyo ahmet gecen sormustun ne cabuk unuttun rom dosyalari arasinda nasil degistiriyosun die
Bilgi paylasimi yapmayan mi?Sor herseyi cevaplayim. Bir sey sorduk. Onda da yanlis cevapladin. Buyutme

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
hayir bu kavga degil rica ediyorum yapabiliyomusun die ahmet hemen atliyo arastir yap die sanki hic aklimiza gelmiyo arastirip yapmak

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
baskahmet

baskahmet

Üye
Yav yeter yeter ! Yemin ediyorum sinirimden aglicam simdi ya. Ne haliniz varsa gorun daha da karismam daha da yorum atmam. Mutlu oldunuz mu

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Yav yeter yeter ! Yemin ediyorum sinirimden aglicam simdi ya. Ne haliniz varsa gorun daha da karismam daha da yorum atmam. Mutlu oldunuz mu
cocuk gibi trip atma mesaj atmiyosanda atma merkalisi degilim

oguzxw

oguzxw

Üye
Konu Burda Kapansın. Kavga Etmiyelim Burası S5 Lolipop Port Rom Yeri Kavga Degil :D

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
s3 kullanıyorum imrendim

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
rom görünüm olarak çok hoş s3 te böyle bir rom yok 4.4.4 note 4 romu var ama lollipop görünümü bir başka :)
bizede yakinda çıkar heralde beklemedeyiz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: oguzxw, Ultraslan8 ve baskahmet
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
@baleria kardesim yaptinmi paketi status bar icon paketini :)

baleria

Üye
Eve geçince bakarım pek vaktim olmuyor kardeş.

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
by-hedir

by-hedir

Üye
Arkadaslar kilit ekranindaki siyah saatin rengini degistirmenin bir yolu yok mu acaba.

by-hedir

by-hedir

Üye
Arkadaslar kilit ekranindaki siyah saatin rengini degistirmenin bir yolu yok mu acaba.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
bu romun renk sorunları var zaten renk düzeltmesini bilsem paket yapcam keşke renk düzeltmesi yapabilen olsada yapsa onları