Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Knox u çözmüşler kitkatta xda da var toweroot diye bisi telefondan direk root yapiyo sayac artmiyo
i9500de calismiyor denmis. cpu mu anakart mi ne uyumsuzmuş. zaten sayaç 1 olduktan sonra sayacı artirmayan rootu yapmışsan ne fark eder

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
i9500de calismiyor denmis. cpu mu anakart mi ne uyumsuzmuş. zaten sayaç 1 olduktan sonra sayacı artirmayan rootu yapmışsan ne fark eder
Cenabet cihaz :ehe Hicbirsey uyumlu degil :ehe Triangle away den sonra bi de bu :D Sanirim mobile odin i de desteklemiyo :ehe

• Beğen
Tepkiler: Senyor Keş
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Cenabet cihaz :ehe Hicbirsey uyumlu degil :ehe Triangle away den sonra bi de bu :D Sanirim mobile odin i de desteklemiyo :ehe
Aynen öyle. tringle away desteklese bile knox sayacı sıfırlanabilinir mi ki? Note2 de tringlr away çalışıyor ama knoxu sifirlyamamislar bu knox sayacı donanıma bağlı biraz heralde onu da tetikliyor

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Aynen öyle. tringle away desteklese bile knox sayacı sıfırlanabilinir mi ki? Note2 de tringlr away çalışıyor ama knoxu sifirlyamamislar bu knox sayacı donanıma bağlı biraz heralde onu da tetikliyor
Yine sifirlanamazdi heralde. Ama mobile odin buyuk eksik bence beni pc yi acip 2 saat firmware atmaktan kurtariyo :D

• Beğen
Tepkiler: Senyor Keş
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Yine sifirlanamazdi heralde. Ama mobile odin buyuk eksik bence beni pc yi acip 2 saat firmware atmaktan kurtariyo :D
Mobile odin hiç kullanmadim ama yine de bence bilgisayardan kullanmak daha sağlıklıdır. yakinda satiyorum s4ü ahini cekmeme gerek yok bir daha da samsunga hatta belkide androide bulaşmam diyebilirim :D

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Mobile odin hiç kullanmadim ama yine de bence bilgisayardan kullanmak daha sağlıklıdır. yakinda satiyorum s4ü ahini cekmeme gerek yok bir daha da samsunga hatta belkide androide bulaşmam diyebilirim :D
Daha saglikli zaten ;) Normal firmwarelerde sadece bootloaderi flashlayamiyo o kadar sorun cikarmaz zaten o da eskiler de calistirir :) Samsungu bende birakacam s3 aldik telefonun power tusu eridi resmen eridi artik daha 6 aylik cihaz :D

• Beğen
Tepkiler: Tyrann, Kontrol ve Senyor Keş
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Daha saglikli zaten ;) Normal firmwarelerde sadece bootloaderi flashlayamiyo o kadar sorun cikarmaz zaten o da eskiler de calistirir :) Samsungu bende birakacam s3 aldik telefonun power tusu eridi resmen eridi artik daha 6 aylik cihaz :D
Samsungun ipiyle kuyuya inilmez. Android 4.3den sonra iyice bi havalanmalar knox bootlaoder felan. Madem koyuyorsun çipi müşteri de sana koyar demi ;)

Herneyse s4 mini i9190 4.4.2 güncellemesi maksimum 2-3 ay içerisinde fotadan ülkemize dağıtılmaya başlanır diye düşünüyorum çünkü ülkemize geç geliyor

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Samsungun ipiyle kuyuya inilmez. Android 4.3den sonra iyice bi havalanmalar knox bootlaoder felan. Madem koyuyorsun çipi müşteri de sana koyar demi ;)

Herneyse s4 mini i9190 4.4.2 güncellemesi maksimum 2-3 ay içerisinde fotadan ülkemize dağıtılmaya başlanır diye düşünüyorum çünkü ülkemize geç geliyor
Samsungun ipiyle kuyuya inersen kuyuda kalirsin :D Ama hala s5 alanlar var kolay kolay batmaz bu samsung yine de boyle giderse :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve Senyor Keş
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hadi hayırlı olsun eli kulağında bu lte'leri türkiyeye verseler daha iyi olacak. Vermiyorlar güncellemeyi de en son bize veriyorlar işin en ilginç yanı ise en çok parayı da yine biz veriyoruz.

reflex

reflex

Üye
Destekliyo 4.4.2 s4 miniyi (towelroot)bide hic turkiye romu beklemeyin zaten hepsi butun dilleri destekliyo

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Hepsi değil çoğu destekliyor
Samsungun ipiyle kuyuya inersen kuyuda kalirsin :D Ama hala s5 alanlar var kolay kolay batmaz bu samsung yine de boyle giderse :)

En kısa zamanda Allah belasını verir bu dolandırıcıların :D

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall, bilal72, The Shadow ve 1 kişi daha
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Kanada'da satılan s4 mini SGH-I257M versiyonu içinde 4.4.2 kitkat verildi.

KırcalıHolding

Üye
Bi ara 4.3 te yayınlanmıştı ama tr ye uğrayan yok..boşuna beklemeyin

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Tşk

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

reflex

reflex

Üye
Bi ara 4.3 te yayınlanmıştı ama tr ye uğrayan yok..boşuna beklemeyin
4.3 hiç çıkmadı ama çıkmış gibi gördük ayrıca boşuna beklemeyin nedir ? Her yerde verilecek deniyo avrupa için çıkıyo bu temmuzda alırız 4.4.2 yi

NEXUS

NEXUS

Üye
iyiki s4 mini yerine nexus 4 almışım. yoksa güncelleme , knox , sayaç ile uğraşırmışım :)
kullanıcılara hayırlı olsun :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: reflex
reflex

reflex

Üye
S4 mini lte modeline hala çıkmaya devam ediyo malesef 9190 cıkamadı hani işlemci farkı olsa driver lar falan hani gecikse anlarımda acrupa sürümünden eksiği var fazlası yok neden hala çıkmıyo bide çıkan sürümlerin derleme tarihi 27.05.2014 hazır olalı neredeyse 2 ay olacak ah samsung ahhh

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
S4 mini lte modeline hala çıkmaya devam ediyo malesef 9190 cıkamadı hani işlemci farkı olsa driver lar falan hani gecikse anlarımda acrupa sürümünden eksiği var fazlası yok neden hala çıkmıyo bide çıkan sürümlerin derleme tarihi 27.05.2014 hazır olalı neredeyse 2 ay olacak ah samsung ahhh
Samsung pismanliktir ;) S3 kullanicilari da S4 mini kullanicilari da bunu anlamistir artik ;)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall, Tyrann, Senyor Keş ve 2 diğerleri

Üst Alt