S3 mü Note 2 mi

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
S3 mü Note 2 mi
arkadaşlar ben 1 ay sonra s3 alacağım ancak note 2 nin rami ve işlemcisi aklımı çeldi internetten baktım aralarında 200 lira gibi bir fark var ama çok büyük görünüyor. Sizce 200 lira daha koyup note2 mi almalıyım yoksa s3 mü ?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Not 2 candır :-)

Neagf

Üye
Kesinlikle note 2

tolunay378

Üye
Tabii ki note 2

codblackops2

codblackops2

Üye
Note2 yi her turlu pantolunumun ceplerine sigdiriyorum :D kot keten vs.

Ve tabiki note2

restmod

restmod

Üye
Git bi teknoloji markete incele boyutu aklina yatarsa kesinlikle note 2 al.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Eğer boyutunun önemi yoksa note 2, 200 daha koyup ikisinin ortasını ve daha iyisini bulabilirsin s4 gibi :) Ya da hepsi büyükse s4 mini düşünebilirsin. Tek elle çok rahat ve ele oturuyor ve o kadar dandik durmuyor hoş olmuş.

oguzhangul32

Üye
    Konu Sahibi
Git bi teknoloji markete incele boyutu aklina yatarsa kesinlikle note 2 al.
aynen öyle yapacağım :D

- - - Eklendi - - -

Eğer boyutunun önemi yoksa note 2, 200 daha koyup ikisinin ortasını ve daha iyisini bulabilirsin s4 gibi :) Ya da hepsi büyükse s4 mini düşünebilirsin. Tek elle çok rahat ve ele oturuyor ve o kadar dandik durmuyor hoş olmuş.
o kadar param yok:D

- - - Eklendi - - -

Note2 yi her turlu pantolunumun ceplerine sigdiriyorum :D kot keten vs.

Ve tabiki note2
tamam cebe sığıyorsa sorun yok :D

Berk E.

Üye
Cebe sığıyor hiç bi sıkıntı yaşamıyorum ben

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Resimde büyük dediysen canlısını hiç görme :D bende s3 ve note 2 arasında kaldım s3'ün rami yüzünden pek istemiyordum baktım note 2 çokta büyük değil aslında olabilir dedim timde baktım yan yanalar s3'ün babası gibi duruyor :D

Neagf

Üye
S3 ile note 2 arasinda baya performans farki var ram kaynakli bence boyutu sorun olmaz eger olursa biraz daha bekle s4 al ikisinin ortasi ve performans olarak daha ustun :D

hakanserce007

Üye
merak ettiğim bişey var, bende note 2 almayı düşünüyorum, ama kullananlar daha iyi bilirler, telefonun 'note' serisi olmasının özelliği ne, mesela kalemi var, başka sadece 'note' serisine özel şeyler var mı. yani s4 e bakacak olursak tamam performans yönünden üstün ama bi de note serisi olarak bakıyorum ben. görüşleriniz nelerdir ?

furkey

Üye
merak ettiğim bişey var, bende note 2 almayı düşünüyorum, ama kullananlar daha iyi bilirler, telefonun 'note' serisi olmasının özelliği ne, mesela kalemi var, başka sadece 'note' serisine özel şeyler var mı. yani s4 e bakacak olursak tamam performans yönünden üstün ama bi de note serisi olarak bakıyorum ben. görüşleriniz nelerdir ?

kalemle gelen yazılımsal şeyler var başka bişey yok.

Arkadaşın sorusuna gelicek olursak ben note 2 alırdım. Ama cep olayı gerçekten sıkıntı çok büyük telefon...

romaryu

Üye
Note serileri genellikle s serilerinin hataları giderilerek daha stable seri olarak çıkarılır örnek s2 note s3 note2 tamamlar s4 hataları ise note3 ile kapatılır daha stable olur artı bi SPen diyip geçmemek lazım

serdar_gs

serdar_gs

Üye
tabiki not 2

Üst Alt