S^3 - Yeni Yazılım Güncellemesi!!! 25.01.2011 (Sosyal Güncelleştirmesi)

Sponsorlu Bağlantılar

mraz

mraz

Üye
ALİKAN arkadaşım inan bana şu Sorry Pelase uninstall and reinstall communities hatasını almaktan bende bıkmıştım ki forumda herhalde ilk benim telefonda çıktı bu hata;en son çare ve bi cesaret telefona FLASH attım telefon öyle düzeldi yoksa istediğin yerden indir yükle olmuyor hep aynı hatayı alırsın.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
umarm hallolur beyler

[alikan]

[alikan]

Üye
ALİKAN arkadaşım inan bana şu Sorry Pelase uninstall and reinstall communities hatasını almaktan bende bıkmıştım ki forumda herhalde ilk benim telefonda çıktı bu hata;en son çare ve bi cesaret telefona FLASH attım telefon öyle düzeldi yoksa istediğin yerden indir yükle olmuyor hep aynı hatayı alırsın.

Ya yemişim sosyalini bizde asosyal takılırız o zaman :) Kardeşim saol teşekkür ederim ama bi sosyal uygulaması için telefona FLASH atmayla uğraşmam o riski heç almam bulaşmam, bakalım P.R. 1.1 güncellemeyi beklicem ondan sonra bi daha denerim olmadı artık mersin'e gidecem Soc-Doom kardeşimi ziyarete :):):):):):)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
[alikan];3141373' Alıntı:
Ya yemişim sosyalini bizde asosyal takılırız o zaman :) Kardeşim saol teşekkür ederim ama bi sosyal uygulaması için telefona FLASH atmayla uğraşmam o riski heç almam bulaşmam, bakalım P.R. 1.1 güncellemeyi beklicem ondan sonra bi daha denerim olmadı artık mersin'e gidecem Soc-Doom kardeşimi ziyarete :):):):):):)

::D:D:D:D.::D: D buyur gel kardesim mersne beklermm ortamimda fena gelrsen beklerz :op: :D

[alikan]

[alikan]

Üye
adamım kollarım geniştir haberin olsun ^^
Mezitli viranşehir pozcu yenişehir tece davutlu. Ekipleri üzerine salarım sonra şaşırmayasın :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
:) ooo adamim mersinde blioruzzzz :ehe

[alikan]

[alikan]

Üye
bir ayağım mersin ve adanada

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
mersinde herkes bni tanir adamim buyksehir bide koy degil :)

tnevellnac1

Üye
arkadaşlar orada yazan her güncelleme nokianın değildir. nokia tarafından duyrulan güncellemeler arasında bahsettiğiniz güncelleme yok. sizin telefonunuzda yüklü herhangi bir uygulama, sağlayıcısı tarafından güncellenirse bu güncelleme de aynı bölümde size bildiriliyor o kadar. bahsedilen "sosyal" programının yüklü olduğu telefonlar bu güncellemeyi yapabilecektir, yüklü olmayanlar doğal olarak hata alacaklardır. sosyal bizde de var ama güncellenmiyor diyeceksiniz, aynı program olduğuna ve aynı yerden indirildiğine eminseniz bu o zaman bir problem olarak düşünülebilir.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
nasil nokianin guncellemesi degil :D

tnevellnac1

Üye
nasil nokianin guncellemesi degil :D

nokia ya gömülü olarak gelen programlardan birinin güncellemesi değil. sizin sonradan yüklediğiniz programa aittir. yoksa güncelleme varsa aynı tip telefonların hepsi için gelir.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
ee bzm bu ykledgimiz ne peki :D

dzctur

Üye
arkadaşım vediğin linkten indiremedim başka bir yolu varmı social yüklemenin telden tamamen silindi güncellemede yapmıştım şimdi yazılım güncellede hiç çıkmıyor

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
wala blmiorm arkadsm tek bu sorunu sen yasiorsun sanrm..

[alikan]

[alikan]

Üye
arkadaşım vediğin linkten indiremedim başka bir yolu varmı social yüklemenin telden tamamen silindi güncellemede yapmıştım şimdi yazılım güncellede hiç çıkmıyor

azuhazuahzuahuauah :kop::kop::kop::kop:
Adamım sen o SociaL uygulamasını artık unut :)
Soc-Doom'a bir kurban daha auhazuhuazuah :):):):)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
[alikan];3164725' Alıntı:
azuhazuahzuahuauah :kop::kop::kop::kop:
Adamım sen o SociaL uygulamasını artık unut :)
Soc-Doom'a bir kurban daha auhazuhuazuah :):):):)

:kop::kop::kop::kop::kop::kop:

geceler77

geceler77

Üye
hata link çalışmıyor indiremiyorum

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
walla gec kaldin bekilde cnku bir suru insan indridi :)

SilentOne

SilentOne

Üye
:d :d :d

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
    Konu Sahibi
:D :D :D D D:d

Üst Alt