Route 66 Maps + Navigation

Sponsorlu Bağlantılar

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
    Konu Sahibi
Route 66 Maps + Navigation
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız,Route 66..
Tamamen ücretsiz..

Arkadaşlar ben bu programı S3'ümde kullanıyorum,ve gayet memnunum.3D dışarıdan görünümlü kamerası ile gezmek gerçekten çok eğelenceli..
Ayarlardan 3D görünümde kendinizi hangi arabayla görmek isterseniz seçiyorsunuz..
Ücretsiz haritaları ve,ücretsiz harita güncellemeleride var..
Ayrıca dil seçeneklerinede Türkçe (Erkek) ve Türkçe (Bayan) seçeneklerini indirip ekleyebiliyoruz...
Ve işte Karşınızda resimler :

İngilizcesi üst düzey olanlar için ingilizce detaylı açıklama..

İng. Açıklama :
+ Instant access to over 100 maps
+ Browse maps, search, calculate and simulate routes: it is all free!
+ The latest, up-to-date maps from top-rated map suppliers like TomTom, AutoNavi, Sensis
+ Free map updates
+ Works both with server based maps and maps stored on your phone
+ Download maps directly to your phone, no computer needed
+ Smart caching map data: never download a map segment twice.
+ High resolution 3D content in hundreds of cities around the world
+ Tap any point on the map and start route calculation straight away
+ Automatic switch between day and night colours, choose custom map colours
+ Access Wikipedia and local weather reports directly from the map
+ Powerful map 3D rendering with hardware acceleration
+ Multi-touch map browsing: smooth and easy
+ Maps optimised for high resolution displays and tablets
+ Directly call a Point of interest or visit its website
+ Share your favourite locations with friends
İngilizcesi iyi olanlar çevirip bana ö.m ile yollarlarsa iyi olur..:)
Ve video :

[video=youtube;VXZ6Hj2IOPE]https://www.youtube.com/watch?v=VXZ6Hj2IOPE&feature=player_embedded[/video]

QR Code
[QR]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.route66.maps5[/QR]

Bu QR Code ile google play store'ye girip indirebilirsiniz :)

Direk Market Linki

• Beğen
Tepkiler: ugur1709 ve Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: durmaz1
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Bi an Symbian sandım :ah

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
    Konu Sahibi
:bilmmBulmaya çalışalım :D :good: :bye2:

• Beğen
Tepkiler: tinasoft
uscelena

uscelena

Üye
Arkadasim bu program ucretsiz degil, sadece 30 gunluk deneme surumu sunuyor ve ucretide 67$ civarinda yanilmiyorsam! Ayni zamandA SADECE HARITAYI indirip harita uzerinde gezinti yapabilirsiniz ama navigasyonu kulanamazsiniz ve bunun icin ucret odemek zorundasiniz!

• Beğen
Tepkiler: ayvalıkonur
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Sen Paris'de mi geziyorsun :D

• Beğen
Tepkiler: yusufkrz
AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
    Konu Sahibi
uscelena yaklaşık 1.5 aydır bu programı kullanıyorum bu uygulama tamamen ücretsiz.Ve tatile bununla gidip geldim Sesli navigasyon sayesinde

Yok hocam :D google oralardaymış ss yolladı :D

uscelena

uscelena

Üye
uscelena yaklaşık 1.5 aydır bu programı kullanıyorum bu uygulama tamamen ücretsiz.Ve tatile bununla gidip geldim Sesli navigasyon sayesinde

Yok hocam :D google oralardaymış ss yolladı :D

Arkadaşım bilmiyorum ama, bende indirdim ve denemek istedim, fakat navigasyonu kullanmak için lisans istedi ve lisans almak içinde ödeme yapmak gerekli 66$. tekrar indirip ve senin icin fotograflarini cekip ekleyecegim, ayrica orda ingilizce olarak bir aciklama var, neyin ucretsiz ve neyin ucretli oldugu ile ilgili! Istersen senin icin elimden geldigi kadar cevirisinide yapabilirim ingilizceden turkceye!!!

Ve mumkunse arkadasim kendi telefonundan fotograf eklersen sevinirim lisans anahtarlarinin!!

• Beğen
Tepkiler: ayvalıkonur ve kilisecini
AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
    Konu Sahibi
Buyur : hiç birşeyde satın almadım.

- - - Eklendi - - -

Şahsen S3'mden yükledim

Senin telefonun Sony Ericsson W ama nedense koyduğun resimdeki arayüz touchwiz arayüzü yani samsung'un kullandığı arayüz :)

uscelena

uscelena

Üye
Buyur : hiç birşeyde satın almadım.

- - - Eklendi - - -

Şahsen S3'mden yükledim

Senin telefonun Sony Ericsson W ama nedense koyduğun resimdeki arayüz touchwiz arayüzü yani samsung'un kullandığı arayüz :)

O benim eski telefonum, ben senden lisans anahtarlarının resmini elle diye söyledim. Haritayı kullanmak, yeni eklemeler oldugunda update yapmak, harita üzerine yer görevlerini ve poi leri kullanmak,3d, 2d, gece ve gündüz kullanımı tamamen ücretsiz. Ama kameralı gerçek sürüş, rota cizmek, navigasyonu kullanmak ucrete tabi, biraz ıngilizcen varsa eğer orda yazılanları anlayabilirsiniz. Lakin bunda bilmek lazım değil, programı indirip baktım. Denemek istedim ama lakin dediğin gibi bedava çıkmadı. Şimdi benim ne kastım olabilir ki sana yalan söyliyeyim Arkadaşım!

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
    Konu Sahibi
Rota planlama ücretsiz.Denemeden bilmeden konuşma asabımı bozma kanıtlıyorum hals vıdı ...vıdı.

uscelena

uscelena

Üye
Rota planlama ücretsiz.Denemeden bilmeden konuşma asabımı bozma kanıtlıyorum hals vıdı ...vıdı.

benim sana daha fazla lafim yok arkadaşım, yazilani okuyup anli yamiyorsan eger. herkesi kendini kandırdıgin gibi kandiramazsin, hadi sana ugurlar olsun.

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
    Konu Sahibi
:kotu: :hih: Ben kimseyi kandırmıyorum.Rota planlamayla bursadan güre'ye kadar gittim !!!

sinanben

Üye
arkadaşlar bu zamana kadar kullandığım en iyi gps. Fakat 30 günlük deneme süresi bitti yol tarifi yapmıyor yok mu bir çözümü!

kilisecini

Üye
Arkadaşım bilmiyorum ama, bende indirdim ve denemek istedim, fakat navigasyonu kullanmak için lisans istedi ve lisans almak içinde ödeme yapmak gerekli 66$. tekrar indirip ve senin icin fotograflarini cekip ekleyecegim, ayrica orda ingilizce olarak bir aciklama var, neyin ucretsiz ve neyin ucretli oldugu ile ilgili! Istersen senin icin elimden geldigi kadar cevirisinide yapabilirim ingilizceden turkceye!!!

Ve mumkunse arkadasim kendi telefonundan fotograf eklersen sevinirim lisans anahtarlarinin!!

aynen bende istiyor lisans, sanırım bu programın craki yok mus dunyada :)

MXKM

MXKM

Üye
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız,Route 66..
Tamamen ücretsiz..

Arkadaşlar ben bu programı S3'ümde kullanıyorum,ve gayet memnunum.3D dışarıdan görünümlü kamerası ile gezmek gerçekten çok eğelenceli..
Ayarlardan 3D görünümde kendinizi hangi arabayla görmek isterseniz seçiyorsunuz..
Ücretsiz haritaları ve,ücretsiz harita güncellemeleride var..
Ayrıca dil seçeneklerinede Türkçe (Erkek) ve Türkçe (Bayan) seçeneklerini indirip ekleyebiliyoruz...
Ve işte Karşınızda resimler :

İngilizcesi üst düzey olanlar için ingilizce detaylı açıklama..

İng. Açıklama :
+ Instant access to over 100 maps
+ Browse maps, search, calculate and simulate routes: it is all free!
+ The latest, up-to-date maps from top-rated map suppliers like TomTom, AutoNavi, Sensis
+ Free map updates
+ Works both with server based maps and maps stored on your phone
+ Download maps directly to your phone, no computer needed
+ Smart caching map data: never download a map segment twice.
+ High resolution 3D content in hundreds of cities around the world
+ Tap any point on the map and start route calculation straight away
+ Automatic switch between day and night colours, choose custom map colours
+ Access Wikipedia and local weather reports directly from the map
+ Powerful map 3D rendering with hardware acceleration
+ Multi-touch map browsing: smooth and easy
+ Maps optimised for high resolution displays and tablets
+ Directly call a Point of interest or visit its website
+ Share your favourite locations with friends
İngilizcesi iyi olanlar çevirip bana ö.m ile yollarlarsa iyi olur..:)
Ve video :

[video=youtube;VXZ6Hj2IOPE]https://www.youtube.com/watch?v=VXZ6Hj2IOPE&feature=player_embedded[/video]

QR Code
[QR]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.route66.maps5[/QR]

Bu QR Code ile google play store'ye girip indirebilirsiniz :)

Direk Market Linki

Arkadaşım googleplayden yükledim ama program 30 günlük demo!

polmurat

Üye
bir arkadaşta s3 de gördüm ve çok beğendim...yeni aldığım galaxy mini telefonuma google ply den yükledim 2 defa telefonumu kilitledi bu program...ikisinde de yeni aldığım telefonu servise götürmek zorunda kaldım sorunun ne olduğunu anlamadım servistekilerde yazılımsal bir proplem deyip geçiştirdi...Birçok program indirdim hiçbir şey olmadı ama her ikisinde de route yi yükleyince telefon kilitlendi...

sinanben

Üye
en iyi navigasyon fakat tam sürüm değil yok mu çaresi dostlar

Üst Alt