Root yapmadan tek tıkla uygulamaları hafıza kartına taşıma ve yükleme yeni versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

trojan01

trojan01

Üye
teleonu takıyorum..uygulamaları karta kur diyorum hiç bir tepki yok..nasıl oluyo bu?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
arkadaşlar o kadar yere baktım hiç bir yerde bu konuların geniş açıklaması yok htc wildfire s modeline yapamadım söyle geniş açıklaması Olan indirme linkleri sağlam Olan Ne faydalı olurdu

---------- Eklendi @ 20:47:08 ---------- Yazıldı @ 20:42:55 ----------

bu dosya nasıl indiriliyor

americanboy

americanboy

Üye
galaxy s plus 2.3.6 işe yayrmı acaba

aydnzara

Üye
Link de sorun var Uygulamanın tam adı nedir Google playdan indiricem

AAG

Üye
fileserve telif haklarından dolayı sadece kendi yüklediğin dosyalara ulaşım izni veriyor. Dolayısıyla kartatasi.exe yi indiremiyoruz. Yardımcı olur musunuz? Umuma açık bir siteye yüklerseniz inanın çok hayır duası alırsınız!...

KayraBey

KayraBey

Üye
Arkadaşlar boşuna indirmeyin.Verim alınan bir çalışma değil.Widgeti olan uygulamalar taşındığı zaman çalışmıyor.Her programı taşıyamıyorsunuz yani.Bu da pek verim sağlamıyor.Ben indirip kurdum ama 2 saat sonra format atıp telefonu eski haline çevirdim.Tavsiye etmem.

mmer19

Üye
arkadaşlar dosya silinmiş benim norton bendekini sildide tekrar yükleyebilir misiniz iyi işe yarıyordu yapanın ellerine sağlık...yukarda arkadaş bahsetmiş widget lar daki duruma rağmen çok işime yarıyordu

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
ulan fileserve den artık inmiyor başka siteye upload etseniz örn:hotfil

remö1996

Üye
silinmiş acil upload eder misiniz ?

wertexman

Üye
linki yenilermisiniz

dazlakcocuk

dazlakcocuk