Galaxy S3 i9300 [ROM][TW][4.4.4][UX][08.09.16][v8] HYPER-ROM |

Sponsorlu Bağlantılar

ensonkral06

ensonkral06

Üye
sorun sadece sende var v3 den beri bu romu kullanıyorum şimdi v5 ile v6 kullanıyorum değişiklik yapıyorum yedek aldım romları kısa zamanda yüklüyorum yedek olan romu kısaca bu romlarda hiçbir sorun yaşamadım sen romu sıfırdan bir daha yükle meğa wipe yap telefonu sıfırla romu yükledikden sonra eclipse rom dosyasınsan system app ve priw app içinden callui ve seç contack dosylarını çıkart sonra kurulu olan rom dosyasındaki aynı dosyaları sil bunları kopyala izinleri ver bak nasıl olacak

Benim telefonda sıkıntı var sanırım. Eski romumu yükledim telefon açılmıyor şimdi de. Bikaç bişey daha deniycem bakalım olmadı senin dediklerini yaparım.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok

arslanbey66

Üye
Merhaba v6 yüklemek istedim fakat kurulum aşamasını geçip googleplay ile bağlantıyı yapmak isteyince cihaz donup tekrar başa dünüyor.

• Beğen
Tepkiler: uzman47
uzman47

uzman47

Üye
Merhaba v6 yüklemek istedim fakat kurulum aşamasını geçip googleplay ile bağlantıyı yapmak isteyince cihaz donup tekrar başa dünüyor.
Kurulum asamasinda google playi acmadan devam et kurulumu bitir. Telefon acildiktan sonra playi acarsin.

arslanbey66

Üye
Dediğiniz gibi yaptım açıldı fakat telefonda gezinti yaparken telefon dondu şimdide açılmıyor.Saedece açılış samsung yazısı var siyah ekran.

uzman47

uzman47

Üye
Buyrun v7..[emoji1]

• Beğen
Tepkiler: mustafaaa35, ibrahim ok ve veliahht01
uzman47

uzman47

Üye
Buyrun hyper v7 mega...

• Beğen
Tepkiler: mustafaaa35
linconman

linconman

Üye
google play uygulama indirirken hata alıyorum çözen var mı ?

alperen262014

alperen262014

Üye
Yardım lütfen :( tele 1 gün öncesinde kurdum herşey 10 numaraydı birden tel kitlendi ve ben bataryayı tak çıkar yaptığımda tel samsung yazısında kalıyor yardım edin lütfen
cwm veya dowland modada girmiyor

GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
Yardım lütfen :( tele 1 gün öncesinde kurdum herşey 10 numaraydı birden tel kitlendi ve ben bataryayı tak çıkar yaptığımda tel samsung yazısında kalıyor yardım edin lütfen
cwm veya dowland modada girmiyor

bu yöntemi uygula bakalım

alperen262014

alperen262014

Üye
cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Galaxy s3 için halihazırda devamlı olarak rom yapılıyor s3 gerçekten efsane bir telefon

• Beğen
Tepkiler: morki05
GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
uzman47

uzman47

Üye
S3 den Kurtuldumya Daha baska bisey istemiyom 3 sene Cildirta cildirta Kullandirtti kendini :)
Aldigin telefonda 3-5 sene sonra s3 gibi olacak gelişen teknoloji karşisinda... bunu unutma..!

• Beğen
Tepkiler: kartal2378
GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
Aldigin telefonda 3-5 sene sonra s3 gibi olacak gelişen teknoloji karşisinda... bunu unutma..!

Ben Olmicakmi diyorum iyi oku Anlama Kapasiten Varsa Anlarsin S3 te 3-5 sene sonra çöp olucak sende bunu unutma

uzman47

uzman47

Üye
Ben Olmicakmi diyorum iyi oku Anlama Kapasiten Varsa Anlarsin S3 te 3-5 sene sonra çöp olucak sende bunu unutma
Benim anlama kapasitem Allah'a şükür iyi. Senin yazdigin o mantiksiz yaziya anlayacagin şekilde yorum yaptim.Ama sen yazdigin yazinin anlamani bile kavrayamiyacak oldugunu gösterdin zaten

• Beğen
Tepkiler: mustafaaa35
GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
Benim anlama kapasitem Allah'a şükür iyi. Senin yazdigin o mantiksiz yaziya anlayacagin şekilde yorum yaptim.Ama sen yazdigin yazinin anlamani bile kavrayamiyacak oldugunu gösterdin zaten

Uzaklaş burdan hadi Sana Göre Degil bura nerde Veled Beni bulur Hey Allahim