Galaxy W i8150 Wonder [[ROM][LP][5.1.1_r3][LMY48B] CyanogenMod 12.1 (20150701-UNOFFICIAL)

Sponsorlu Bağlantılar

Mücteba

Mücteba

Üye
h.g hocam bence 10.1 relase ile yap hocam performasn ve stabilite iyi :)

hocam h.g bende wonderi bıraktım ama yedek olarak kullanıyorum hayla ve forumu bırakmadık konunun takibindeyim benim gibi arkadaşlarda vardır :)
5.1.1 üzerine calismalara başladım istedigim performansi alirsam devam ama alamassam duruma gore ROM degistirebilirim

• Beğen
Tepkiler: theekizo

theekizo

theekizo

Üye
5.1.1 üzerine calismalara başladım istedigim performansi alirsam devam ama alamassam duruma gore ROM degistirebilirim

hocam beklemedeyiz :)
beyler bi sorunum var telefonuma hangi romu kurarsam kurayım mobil ağ açılmıyor hiç bi romda gelmiyor acil yardımıınıza ihtiyacım var

Mücteba

Mücteba

Üye
hocam beklemedeyiz :)
beyler bi sorunum var telefonuma hangi romu kurarsam kurayım mobil ağ açılmıyor hiç bi romda gelmiyor acil yardımıınıza ihtiyacım var
o hatla alakalı kontör yüklenen lazim

theekizo

theekizo

Üye
o hatla alakalı kontör yüklenen lazim

internet paketim var hocam tl de var telde sorun şu ki hiç bişey gelmiyor acaba sürekli rom değiştirmekden mi oldu ki
bir de touchwi3v8 romunu kurduktan sonra oldu bu mobil internet sorunu
beyler yok mu bi çaresi :(

Mücteba

Mücteba

Üye
internet paketim var hocam tl de var telde sorun şu ki hiç bişey gelmiyor acaba sürekli rom değiştirmekden mi oldu ki
internette mobil ağa ayarı var onlara bak bi istersn

• Beğen
bayfeat

bayfeat

Üye
Hocam ilk başlangıç için bence 10.1 daha iyi olurdu mesela hocam 10.1 kurulu ve işlemci hızıda max 802 mhz şarjıda 1. buçuk-2 gün gidiyor rahat işlemci hızı okadar düşük olmasına rağmen çok seri.. malum cm 12 ler daha stabil değil ve hataları çok. Resurrection Remiz 5.5.2 sürümünü yayınlamış başlamayı planladıysan keşke bunda başlasaydın hocam yeni güncelleme gelmiş. :)
hocam kesinlikle o vpn ayarları ile ilgili bir sorun bence ayarları manuel olarak tekrar gir bazı romlarda bu tür arızalarla karşılaşmıştım ayarları manuel girerek gidermiştim. :)

• Beğen
Mücteba

Mücteba

Üye
Hocam ilk başlangıç için bence 10.1 daha iyi olurdu mesela hocam 10.1 kurulu ve işlemci hızıda max 802 mhz şarjıda 1. buçuk-2 gün gidiyor rahat işlemci hızı okadar düşük olmasına rağmen çok seri.. malum cm 12 ler daha stabil değil ve hataları çok. Resurrection Remiz 5.5.2 sürümünü yayınlamış başlamayı planladıysan keşke bunda başlasaydın hocam yeni güncelleme gelmiş. :)

hocam kesinlikle o vpn ayarları ile ilgili bir sorun bence ayarları manuel olarak tekrar gir bazı romlarda bu tür arızalarla karşılaşmıştım ayarları manuel girerek gidermiştim. :)
merak etmeyin şuan 3 ROM uzerinde guncel çalışıyorum cm12.1 cm11 ve cm10.1 hangi istediğim performansi verebilirse onu paylaşacağım :)

• Beğen
Tepkiler: theekizo, bayfeat ve haydelanduka
theekizo

theekizo

Üye
Hocam tesekkur ederim ikinizede sanirim avea da gunduz bi sorun vardi daha sonra halloldu :)

haydelanduka

haydelanduka

Üye
merak etmeyin şuan 3 ROM uzerinde guncel çalışıyorum cm12.1 cm11 ve cm10.1 hangi istediğim performansi verebilirse onu paylaşacağım :)
Resurrection remix çok stabil ama tek sorunu uygulamar arası geçişde yavaş ve oyun performansı berabat. Daha doğrusu işlemci dayanamıyor. Birde hocam romun ram miktari 420 mb mi olacak?

Hocam sizde böyle gidiyor ya nedense bende 1 gunu zor cikartiyor. Acaba surekli rom yuklemekten mi?

• Beğen
Tepkiler: bayfeat
Mücteba

Mücteba

Üye
Resurrection remix çok stabil ama tek sorunu uygulamar arası geçişde yavaş ve oyun performansı berabat. Daha doğrusu işlemci dayanamıyor. Birde hocam romun ram miktari 420 mb mi olacak?

Hocam sizde böyle gidiyor ya nedense bende 1 gunu zor cikartiyor. Acaba surekli rom yuklemekten mi?
aklımda 420 var ama performans artışı 396da daha fazla gibi dengelersem 420 kullanilcak

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka ve bayfeat
bayfeat

bayfeat

Üye
peki üstad kolay gelsin :)
Hocam tesekkur ederim ikinizede sanirim avea da gunduz bi sorun vardi daha sonra halloldu :)
iyi gözün aydın olsun :D

valla güzel kardeşim kullandığım batarya yanında verilen batarya haylada kullanıyorum değiştirmedim hiç düşün :) işlemci hızımı 802 mhz ayarlıyorum grnfy ile gereksiz herşeyi uyutuyorum gereksiz dosyaları siliyorum bu şekilde kullanıyorum hani gün içerisinde toplasan mobil veriyi 1 saat anca kullanıyorum arama ve mesajlaşmayı sık kullanıyorum. oyunda pek oynamam sıkılırsam belki :) bu şekilde 1.bucuk kesin oyun oynamazsam 2 gün oluyor :)

bu arada sirmorred hocamız xda da takılıyor uğramıyor buralara :)

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka
theekizo

theekizo

Üye
beyler bi sorum olucak cm9 roma cm11 kamerasını yükleyebilir miyiz çünki aralarında baya bi fark var da

haydelanduka

haydelanduka

Üye
beyler bi sorum olucak cm9 roma cm11 kamerasını yükleyebilir miyiz çünki aralarında baya bi fark var da
Yukleyebilirsin ama cm9 kullanmak yerine cm10.1 kullanmani tavsiye ederim. Cunku artik cogu uygulama ics icin uygun olmuyor. Yani artik neredeyse ics=gb

theekizo

theekizo

Üye
Yukleyebilirsin ama cm9 kullanmak yerine cm10.1 kullanmani tavsiye ederim. Cunku artik cogu uygulama ics icin uygun olmuyor. Yani artik neredeyse ics=gb

öle ama 10.1 in şarj performansı kötü nasıl yapabilecğimi anlatır mısın peki ??

Mücteba

Mücteba

Üye
camera uygulamasi olarak google playde Geek camera diye bi uygulama var hem boyutu küçük hemde hızlı çekim yapıyor romdada bu uygulama gelicek :oke:

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka, bayfeat ve theekizo
haydelanduka

haydelanduka

Üye
öle ama 10.1 in şarj performansı kötü nasıl yapabilecğimi anlatır mısın peki ??
Bu senin biraz zamanini alir ama yaparsan sarj suren guzellesir.
Oncelikle performansa girip. Noop ve ondemandi sec. Mh degerlerini sana en uygun sekilde dusur. Mesela benim suan kullandigim lolipop romunda mhz en yuksek 806 en dusuk 245. Sonra gelistirici seceneklerinden animasyonlari kapat. Gereksiz uygulamalari link2sd ile sil ve greenify ile uyut. Kullanmadiginda mobil veriyi kapat. Parlakligi ayarla falan filan [emoji6] [emoji2]

haydelanduka

haydelanduka

Üye
camera uygulamasi olarak google playde Geek camera diye bi uygulama var hem boyutu küçük hemde hızlı çekim yapıyor romdada bu uygulama gelicek :oke:
Hocam yapacaginiz romlar cm11 cm12.1 ve cm10.1 tabanli mi olacak yoksa bir tanesini mi sececeksiniz. Cm11 ve cm12.1 stabil olursa cok tutar. Xda'da da yayinlarsiniz. Yeni bir [emoji6] arco68 olabilirsiniz.(arco baskan adamin dibiydi ama birakti iste.) Yani onun kadar olmasa da bir madriidi yada k-tech veya nilac olabilirsiniz. [emoji6] [emoji2] [emoji2] [emoji1]

Mücteba

Mücteba

Üye
Hocam yapacaginiz romlar cm11 cm12.1 ve cm10.1 tabanli mi olacak yoksa bir tanesini mi sececeksiniz. Cm11 ve cm12.1 stabil olursa cok tutar. Xda'da da yayinlarsiniz. Yeni bir [emoji6] arco68 olabilirsiniz.(arco baskan adamin dibiydi ama birakti iste.) Yani onun kadar olmasa da bir madriidi yada k-tech veya nilac olabilirsiniz. [emoji6] [emoji2] [emoji2] [emoji1]
en çok performans veren yayinlancak inşallah :D

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka

turkuaz1221

Üye
Arkadaşlar wonder kullanan kalmadı diyorsunuz ama emin olunki benim gibi romdan roma atlayanlar hala az değil ben size şu kadarını söylüyim cm12 ve 12.1 kullanmayin yeni guncellemelerini bekleyin cm9 kullanmanizida tavsiye etmem baya bi eskidi cm9 yerine stock rom kullanin daha iyi cm11 e gelince sarj konusunda berbat ben su ana kadar piyasadaki tüm romlari denedim en iyi performansı cm10.1plus da aldim en iyi gorselliği sambean VY de aldim en iyi sarj suresini G-Wonder v2 de aldım su ana kadar hic rom yapmaya kalkismadim ama cok rom kullandim size soyle diyim wonderde en iyi JB gidiyor yakinda belki burda bi konu acarim kullandigim en iyi romlari tweakleri kernelleri performans ve sarj uygulamalarini yazarim bu sitedeki herkeze cook tesekkur ediyorum iyki varsiniz

• Beğen
Tepkiler: bayfeat ve theekizo
aryscat

aryscat

Üye
Telefonun kıymetini bilin. Grand 2 lte aldığımdan beri boşlukta hissediyorum. Bu cihaz için hiç custom rom yok. Düz kullanıyorum. Root bile yapmadım...
Özleniyorsun Wonder...

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka, bayfeat ve turkuaz1221

Üst Alt