Galaxy W i8150 Wonder [ROM][LP][5.0.2][LRX22G] CyanogenMod 12.0 (20150523-UNOFFICIAL) [Final]

Sponsorlu Bağlantılar

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
Lollipop 5.1
[ROM][ancora][OFFICIAL][5.1][15/04/15][Resurrection Remix 5.4.1

rom
gapps

T.serdar

Üye
Yeni cikan 5.1 romunu deneyenler varmi

spazmol

spazmol

Üye
Hafta sonu deneyeceğim

aryscat

aryscat

Üye
5.1 romu denedim.Harika. Kurulum ve kullanım tıpkı cm11 gibi hızlı. Program yüklemeleri biraz uzun sürüyor. fakat kullanım şimdilik gayet stabil

isoy

isoy

Üye
Arkadaşlar ben de denedim 5.1 romunu.Gerçekten belirgin bir fark var diğer lollipop romlarına göre.CM9 ve CM10.1 kullananlar nasıl hisseder bilmiyorum :) Fakat uzun süredir CM12 kullanıyorum ben,performans olarak diğer lollipop romlarından daha iyi.
Menü geçişleri daha hızlı,telefon daha seri.Belki yardımım dokunur diye paylaşmak istedim sizlerle ;)

sevda sena

sevda sena

Üye
Lollipop 5.1
[ROM][ancora][OFFICIAL][5.1][15/04/15][Resurrection Remix 5.4.1

rom
gapps
ya indiremedim nasıl indirecem yardım

haydelanduka

haydelanduka

Üye
İnternetten mi? Yoksa galacy wondera mi yukleyemediniz.

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
denedim encryption unsuccessful diyor reset phone ye tikladığımda bir şey olmuyor....ne yapayım
cwmyi 6.0.5.1'e güncelledim wipe data,wipe cache ve dalvik cache yaptım sonuç yukarfa

spazmol

spazmol

Üye
denedim encryption unsuccessful diyor reset phone ye tikladığımda bir şey olmuyor....ne yapayım
cwmyi 6.0.5.1'e güncelledim wipe data,wipe cache ve dalvik cache yaptım sonuç yukarfa
Bir daha format at olması lazım bende öyle oldu
Birde bana aşırı derecede yavaş geldi rom tekrar yemeğine geri döndüm

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Yemegine?

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
Bir daha format at olması lazım bende öyle oldu
Birde bana aşırı derecede yavaş geldi rom tekrar yemeğine geri döndüm
sorunu kendim çözdüm.rom ve gapps yükledikten sonra wipe data,wipe cache yaptım oldu....yalnız cm 10 veya 11 kullandığımdan bana biraz ağır gelid....

spazmol

spazmol

Üye
Ya otomatik tamamlama var nasıl yazdım bende bilmiyorum :D O yemek yedek olacak :D

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka

T.serdar

Üye
Arkadaslar 4.0 uzerinden kurdum com.phone.android hatasi aldim stabile benziyor ama 10 saniyede bir bu hata aliyorum nedeni nedir bilen varmi acil cevap

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Cwm surumunuz nedir?

spazmol

spazmol

Üye
Bi daha kur belki kurarken bir yeri atlamışsındır

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Hocam adimlari tekrar uygulayin. Birde baslatmadan onca wipe cache wipe dalvik cache yapmayi deneyin.

Üst Alt