[ROM][JB][4.1.2]Slimbean 3.1.0 Unofficial Galaxy W

Sponsorlu Bağlantılar

Jok3rxl

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][JB][4.1.2]Slimbean 3.1.0 Unofficial Galaxy W
BU KONUDA ANLATILAN HERŞEY İÇİN CWM RECOVERY KULLANILMASI GEREKLİ VE ZORUNLUDUR.CWM KULLANILMAMASINDAN KAYNAKLI SORUNLARLA İLGİLENİLMEYECEKTİR.
Çalışanlar:
GSM (Arama ve İnternet)
Ses
Wifi
GPS
Pusula
Bluetooth Dosya Transferi
USB Yığın bellek
Yakınlık Sensörü
Google Now
Kamera
Tethering

-Çalışmayanlar
Görüntülü görüşme
(Bildirilen tek bu var)

Ekran Görüntüleri

-İndirme Linkleri
Rom:

Gapss:

(Boyutlar sizi yanıltmasın hiçbir sıkıntı yoktur)

Kurulum:

Kesinlike ve kesinlikle CWM kullanın. Aksi halde oluşan hatalarla ilgilenilmeyecektir!

1)
Dosyaları indirip sd kart ana dizine kopyalayın
2)Telefonu recovery mod'da başlatın
3)Her ihtimale karşı yedek alın => Backup & Restore>Backup
4)Sırasıyla ''Wipe Data / Wipe Cache / Advanced>Wipe Dalvik Cache'' yapın
5)Install from Sd card'dan rom'u seçip yükleyip
6)Install from SD card'dan gapps'ı yükleyin
7)Reboot system now deyin. İlk açılış uzun sürebilir telaşa kapılmayın

Açılışta sizden Launcher seçmenizi isteyecektir. Halo Launcher HD yüklü olarak geliyor fakat değiştirebilirsiniz. Adresten tema indirebilirsiniz (
)indirdiğiniz dosyayı CWM kullanarak flashlayacaksınız bu kadar basit bir kurulum.
Asıl Konu:

KayraBey

KayraBey

Üye
Teşekkürler

nsren

nsren

Üye
eline sağlık indi mi sonunda :-)

Jok3rxl

Üye
    Konu Sahibi
İndi. Şuanlık güzel gözüküyor. Bi kaç gün kurcalayıp daha detaylı bilgi vereceğim.

kuloğlu897

Üye
Eline sağlık kardeş teşekkürler ben dün akşamdan beri kullanıyorum gayet güzel bi sıkıntı yok

- - - Eklendi - - -

Bir tek sorun ayarların bi kısmı ingilizce

nsren

nsren

Üye
Eline sağlık kardeş teşekkürler ben dün akşamdan beri kullanıyorum gayet güzel bi sıkıntı yok

- - - Eklendi - - -

Bir tek sorun ayarların bi kısmı ingilizce

Telefonun normal ayarları türkçe. Fakat romu düzenleyen arkadaşların eklediler akstra özellikler ingilizce. Onlarda telefona görsellik katmak için. Özellikle interface bölümünü inceleyin çok iyi seçenekler var. :-)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
teşekkürler birde bunu deneyim

- - - Eklendi - - -

şu temalardaki görübtüleri merak ettim keşke bi koysaydın resimlerini

Dejavuex

Dejavuex

Üye
stabil mi acaba ? yani cm9 beta4 romu ile eş değer mi hız konusunda yoksa daha mı üstün ?

Jok3rxl

Üye
    Konu Sahibi
Temalarda sadece icsblue var şuanlık telefonu tamamen lacivert yapıyor neredeyse.

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
Paylaşım için teşekkürler.Cm9 b4 kullanıyorum sizce denemelimiyim bu romu? Performans olarak extra bir getirisi varmıdır varsa hemen yüklücem.Birde unofficial rom yazıyor bunun birde officiali mi var yada çıkacak ? :)

nsren

nsren

Üye
cm9 dan kesinlikle kat be kat iyi :-)

Jok3rxl

Üye
    Konu Sahibi
Official romlar Geliştirici takımlarının resmi destek verdiği telefonlara geliyor. Örneğin Cyanogen Team HTC One X i bu listeye alıyor ve takım olarak o rom için çalışıyorlar. Ama unofficial lar bir ya da bir kaç kişi tarafından yan proje olarak yapılıyor. Diğer sorunuza gelince ben JB tercih ediyorum. Rom'un oyun performansını denemedim ama gerektiği kadar diğrr konularda stabil. Öneririm.

masacre4588

Üye
Ben jblerin oyun performasnsini pek sevmiyorum kardes beta 4 e dondum bunu yukliyip..bide bu romun bazi yerleri ingilizce olmasi hosuma gitmedi ics jbye gore daha ii gibi geldi bana..

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
Yorumlar için teşekkürler tam yükleyecektim bir üstteki yorumu gördüm yani jb rom oyun performansında daha mı düşük?
Sanmıyorum ama en iyisi ben deneyim ve göreyim :D

Jok3rxl

Üye
    Konu Sahibi
Alpha 2 kaynak alınıyor ve şuan alpha 2 de vysnc eksikliği var. Mevcut kernelle jb biraz zorlanıyor ama elbet 3.x kerneli bu şeyi gidericek. Ben Forfivo kerneliyle birlikte TDKR takılmadan oynuyorum jb de. Ics de denemedim bunu ama ics jb ye göre biraz daha hafif olduğu için daha kolay kaldırıyor 2.65 kerneli

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
Alpha 2 kaynak alınıyor ve şuan alpha 2 de vysnc eksikliği var. Mevcut kernelle jb biraz zorlanıyor ama elbet 3.x kerneli bu şeyi gidericek. Ben Forfivo kerneliyle birlikte TDKR takılmadan oynuyorum jb de. Ics de denemedim bunu ama ics jb ye göre biraz daha hafif olduğu için daha kolay kaldırıyor 2.65 kerneli

Bilgi için teşekkürler

erdi_s

erdi_s

Üye

Kernel 3.x gelsin direk yuklerim bu romu :D

masacre4588

Üye
Bu forfivo kerneli nerde hocam bulabiliriz..ben ehidronix 2 yukledim o daha hos ve turkce ama benim hafiza Karti hizli olmadigi icin ics de oyun kasmiyor ama jbde kasiyor..hizli bi hafiza karti ile jbdede oyunlar kasmaz..

Jok3rxl

Üye
    Konu Sahibi
v2 Normalmem yüklemek yeterli olucaktır. Rom yükler gibi CWM'den install yap

Türe

Türe

Üye
Slim bean ilk versiyonlarda kendi launcherini kullaniyordu simdi usengeclikten holo yu koyuvermisler artik eski cekisiciligi yok..

Üst Alt