Galaxy S3 i9300 [ROM][5.1.1][10082015] SONY Z3 FOR I9300 [V6[UPLOADED]

Sponsorlu Bağlantılar

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][5.1.1][10082015] SONY Z3 FOR I9300 [V6[UPLOADED]

Özellikler:
- Tüm CyanogenMod 12.1 / Dokdo-Projenin özellikleri
- slg1119 @ JustArchi / tarafından 12.1 / Dokdo-Proje optimizasyonlarTüm CyanogenMod
- bootanimation
- Tüm Sony uygulaması (fe Galerisi, Kamera, ...)
- Yeni Z4 tema (temayı, romu kurduktan sonra ayarlardan seçiniz)
- Cyanogenmod 12.1 base rom

ROM OS Version:5.1.x Lollipop ROM Firmware Gerekli: 4.3+ Base Rom: Cyanogenmod 12.1, Dokdo Sürüm Bilgileri :Beta Güncel Beta Sürüm: V4: Beta Yayın Tarihi 2015/08/02 düzenlendi 2015-07-12 Son Güncelleme 2015-08-18

ROMU KULLANIYORUM FLASHLADIM TAVSİYE EDERİM.

ORJİNAL KONU:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cnr_cnr_00

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Ben bunu xda da gormustum cm12 ustune xperia launcher cakilmis diye yuklemedim gercekten boylemi yoksa ilave biseyler varmi

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
    Konu Sahibi
Ben bunu xda da gormustum cm12 ustune xperia launcher cakilmis diye yuklemedim gercekten boylemi yoksa ilave biseyler varmi
Xperia galerisi, müzik çaları, xperia'ya özel ulgulamalar var deneyin beğenmezseniz değiştirirsiniz.

Musti190738

Musti190738

Üye
kullananlar şarj durumu ve stabillik hakkında bilgi verebilir mi lütfen

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
performansı nasıl ?

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
tamam tşk kasma donma takılma varmı ?

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Ya romu yukledım hıcbırsekılde ınternete gıremedım rom gercekten cok akıcı ama ustte ınternet ısaretı vıkıyor ama baglanmıyor ayarlara baktim hersey tamam ama baglanmıyor

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
Ya romu yukledım hıcbırsekılde ınternete gıremedım rom gercekten cok akıcı ama ustte ınternet ısaretı vıkıyor ama baglanmıyor ayarlara baktim hersey tamam ama baglanmıyor
Hiç öyle bi soruna rastlamadım. İstersen mega wipe yaparak tekrar kur.

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Hiç öyle bi soruna rastlamadım. İstersen mega wipe yaparak tekrar kur.
Bende ılk defa karsılastım ıkı kere kurdum ıkısınıde mega vıpe ıle kurdum ama olmadı cok garıp bır hata bı guncelleme gelsın tekrar denıcem ama gercekten rom ıyı yanı hızlı baya

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
Bende ılk defa karsılastım ıkı kere kurdum ıkısınıde mega vıpe ıle kurdum ama olmadı cok garıp bır hata bı guncelleme gelsın tekrar denıcem ama gercekten rom ıyı yanı hızlı baya
Evet hızlı. Güncelleme olursa hemen konuyu güncelliyicem.

Musti190738

Musti190738

Üye
şarj çok hızlı bitiyor

cnr_cnr_00

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Lütfen güncelleme çıkarsa burada yayınlamayı ihmal etme.

ROM'u kurdum başarılı gözüküyor. Şimdilik gördüğüm tek sıkıntı Sony'lerdeki gibi dokunmatik tuş ayarı yapınca ana sayfada menü tuşu ile üst üste geliyor. Onun dışında farklı sorunlar görenler yazarsa çok sevinirim.

Teşekkürler herkese.

padisah_58

padisah_58

Üye
root yok bu romda ya... root olayını nasıl halledecez

padisah_58

padisah_58

Üye
Teşekkürler

sat s3 al

sat s3 al

Üye
şu an blekota note 4 v6 kulanıyorumda ama kernel ve modem yükledim öle hat geldi bunda gelirmi sorun cıkrmı

Üst Alt