ReiS v1.4 CFW Belle RM-596_111.030.0609 Update 21-02-2012

Sponsorlu Bağlantılar

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Reis Hocam saol bişey daha soracağım programlarda verdiğin screen lock programı çok güzel çok beğendim. Fakat telefonu kapatıp açtığımda bi restart olarak çalışmıyor manual çalıştıyorum. Bunun yolu yok mudur ? Şimdiden teşekkürler

Malesef yok..programi kiran oyle yapmis ama yazdim bakalim duzeltirse eklicem..

nbjoker

Üye
ЯReiS;4394733' Alıntı:

Tamam hocam takipteyiz :)

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

penah0

Üye
reis hocam moskvada nevar ne yok.:)
arkadaslarin dediyi gibi fhoto ve video editor kurulmuyor telefona

• Beğen

hus.277

Üye
reis kardeş verdiğin dosyayı telefona yükleme esnasında hafıza soruyor c yi işaretliyorum yarıya kadar gelip yüklenemedi yazıyor e ye kursak olurmu birde photo editör de aynı şekilde yarıda kesip kurulmuyor .Yardımların için şimdiden sağol seni yoruyoruz. Hakkını helal et
hocam e yede yüklenmiyor.sebebi ne olabilir

• Beğen

penah0

Üye
hus277 o sis dosyasi ne iwe yarar anlatirmisin?

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
reis kardeş verdiğin dosyayı telefona yükleme esnasında hafıza soruyor c yi işaretliyorum yarıya kadar gelip yüklenemedi yazıyor e ye kursak olurmu birde photo editör de aynı şekilde yarıda kesip kurulmuyor .Yardımların için şimdiden sağol seni yoruyoruz. Hakkını helal et
hocam e yede yüklenmiyor.sebebi ne olabilir
hus.277 denedigin ve cevap yazdigin icin tesekkur ederim..1.cisini anladim neden yuklenmedigini ama photo ve video editoru anlamadim simdi..ben sadece denemek icin sildim yukledim simdi sorun yok..yuklendi..galiba kucuk bir update software yapmak gerekecek..biraz oyle idare duzelticez insallah o sorunu..formatsiz verilerin kaybolmiyacak..su bi kac gun yogunluk var bende hele bi bitsin hallederiz ..

----------Eklendi @ 21:17:54 ---------- Yazıldı @ 21:16:50 ----------

hus277 o sis dosyasi ne iwe yarar anlatirmisin?

penah olmamis zaten yuklenmemis..o aktif aramalari iptal etmek icin bir sis dosyasi..ben yapmistim ama olmamis..

hus.277

Üye
sevgili reis ve penah kardeş photo editör yüklenmiyor video editör de yüklendi ama herhangi bir vidget yok videolar üzerinde de düzenle çıkmıyor sebebini bilmiyorum.Ama aktif aramalar iptali bekliyorum sabırsızlıkla . teşekkür ederim. sevgler izmirden

penah0

Üye
hus277 photo editor problem diyil 25 kb liq proqram onu kurdunmu tamamdir bir de sen bana soylermisin sarj nasil iyimidir.ben wimdi kurtulus 40 bellesindeyim inan 10-12 saat sarj sakliyo:(

----------Eklendi @ 22:05:37 ---------- Yazıldı @ 22:04:13 ----------

hus277 nasil yani wimdi photo editor yuklenmiyor diye duvar kagidi yapa bilmiyeceikmi?

hus.277

Üye
hus277 photo editor problem diyil 25 kb liq proqram onu kurdunmu tamamdir bir de sen bana soylermisin sarj nasil iyimidir.ben wimdi kurtulus 40 bellesindeyim inan 10-12 saat sarj sakliyo:(

----------Eklendi @ 22:05:37 ---------- Yazıldı @ 22:04:13 ----------

hus277 nasil yani wimdi photo editor yuklenmiyor diye duvar kagidi yapa bilmiyeceikmi?

kardeş duvar kagıdı yapabiliyorum ama fotografları düzenleyemiyorum kesip biçimlendiremiyorum.ayrıca kurtuluş hocanın cfw side iyi ama ben bu cfw yi daha stabil gördüm denemen de fayda var kurtuluş hocanın da hakkını vermek lazım iksde süper insanlar. bize yardm ediyorlar sen şu video ve foto editörünü bana upload etsene. teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: penah0

penah0

Üye
uploadi bilmiyorum arkadas :(
reis abinin bu yeni bellesinde C hafiza ne kadar 200mb varmi? adobe readeri kendin kaldira biliyormusun?cunki ben en cok C hafizaya onem veriyorum

hus.277

Üye
uploadi bilmiyorum arkadas :(
reis abinin bu yeni bellesinde C hafiza ne kadar 200mb varmi? adobe readeri kendin kaldira biliyormusun?cunki ben en cok C hafizaya onem veriyorum

şu anda benim c 135 mb adobeyi kaldırmak istemem bana lazım o konuda yardımcı olamıyorum kusura bakma ama hızlı süper

penah0

Üye
ya c 135 mb mi? olmadi bak bu isde yav:(
bende kurtulus abinin bellesi inan 200 e kadar proqram winjet falan kurmusam hayla C hafizasi 197 mb
135 cok az o zaman reis hocanin bellesini flas atmakdan vaz kecim ben

hus.277

Üye
ya c 135 mb mi? olmadi bak bu isde yav:(
bende kurtulus abinin bellesi inan 200 e kadar proqram winjet falan kurmusam hayla C hafizasi 197 mb
135 cok az o zaman reis hocanin bellesini flas atmakdan vaz kecim ben

karar ve telefon senin kardeş hangisi işine gelirse iki arkadaşımızda bizler için uğraş veriyor .kendilerine teşekkürden başka ne yapabilirizki.

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS ve penah0

penah0

Üye
hus277 wimdi ne problemin kaldi sesi nasil yuksekmi soram da eqvolayzere bak bakalim calisiyormu?

hus.277

Üye
hus277 wimdi ne problemin kaldi sesi nasil yuksekmi soram da eqvolayzere bak bakalim calisiyormu?

ses gayet güzel ve kurtuluş tan yüksek ve ekolayzer çalışıyor . sadece benm sorunum aktif aramalar çıkması ve foto ve video editör başka sorunum yok

• Beğen

penah0

Üye
aktif aramalar nedir tam anlamadim can kardes

penah0

Üye
numarayi ararken isim geliyormu?
etgin aktarmalar nedir hayla anlamadim.azeri oldugumcin iyice anlamadim kardes:(

hus.277

Üye
numarayi ararken isim geliyormu?
etgin aktarmalar nedir hayla anlamadim.azeri oldugumcin iyice anlamadim kardes:(

kardeş bu şebeke ile ilgili aktarma olduğu için yani şebeke yani gsm operatörü ile ilgili ulaşılamadığın vakit bsesli mesaj falan bıakmak için yönlendirmeden kaynaklanıyor.anlamışsındır umarım

• Beğen

nbjoker

Üye
ЯReiS;4394733' Alıntı:

Hocam peki bunun için otomatik başlat sağlayan bi program yok mudur ? Ona eklesek te başlatsa

Üst Alt