Çoklu Paylaşım Real Football 2016 Gerçek Oyuncu İsimleri...///Real Football 2016 Correct Players Names...

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
    Konu Sahibi
Telefon dan kaynaklanıyor olabilir. Olmadı ben kendim yavaş yavaş çözerim.Yalnız ispanya ligindeki isimlerde hatalı veya eksik olanlar var.Sana özel mesajla isimleri gondersem düzeltme yapar mısın?
Fifa 16'yı bekleyeceyim

adler03

Üye
İsim düzeltme işine ne diyorsun?

yasin213

yasin213

Üye
Çalışmaların takdire şayân dostum. Teşekkürler.

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Türkçe yama için yeterli istek hala gelmediğinden dolayı çalışmaları DURDURDUM

adler03

Üye
Daha önce Mhmt93t real football için lisanslı sürümler çıkarıyordu ama sanıyorum vazgeçti artık.
Daha önce Mhmt93t real football için lisanslı sürümler çıkarıyordu ama sanıyorum vazgeçti artık.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
    Konu Sahibi
Yani?

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Türkçe yama bi ihtimal gelebilir ama lisans yamasına elimi sürmem

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Bi sürdüm elime bulaştı :D 2 takımı zor yaptım, aslında kolay ama böyle sıkıcı bişey yok

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
    Konu Sahibi
Bi sürdüm elime bulaştı :D 2 takımı zor yaptım, aslında kolay ama böyle sıkıcı bişey yok
Aynen Öyle Belli bir süre sonra Başım Ağrıyor
Devam Etmemi İsteyenler "Lütfen Devam Et" Desin Etme Diyenler "Canın Sağolsun" desin

slymn78

Üye
Lütfen devam et

adler03

Üye
Başlamak bitirmenin yarisidir, deseler de bazisi başladığı işi yarıda bırakıyor.İsim çözme işini sabırla yapmak gerekiyor.Acele edildiğinde verimsiz bir sonuç ortaya çıkar.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
    Konu Sahibi
Düzeltme Galatasaray Insigne:Pandev Usyecem:Yasin Öztekin