® Xstana v1.4.1 [Türkçe] | Xposed Durum Çubuğu Modülü

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm paylaşcam denersiniz

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürümü bloguma koydum :oke:

jotem173

jotem173

Üye
Teşekkürler

bild

bild

Üye
Yeni sürümde umarim batarya simgeside degisiyordur...

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Biliyom abi ama buraya koymam

teoman323

Üye
teşekkür ederim indiriyorum

aliorxan

Üye
Bu da guzel uygulama

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Teşekkürler hocam

SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Symbiyan'da operatör logosu yerine resim yerleştirebilen ''OpLogo'' diye bir uygulama vardı, vakti zamanında ilk çevirilerimden biriydi Smbiyanda iken. O zamanları nickim KARAOĞLAN idi.. Heyyy gidi geçmiş zaman..

Ben hatırlamıyorum Symbiandaki ilk çeviri mi :D

Hatırlayamazsın, sen o zamanlar 3310 kullanırken ben o sıralar ilk akıllanan 6600 ile python/sybian proğramları çeviriyorduk :)
O zamanlar video proğramı için (mp4 daha ortalarda yokken) 3GP ile düzenliyorduk loneleycatgames'in Smart Movie ve LggXplorer proğramlarını cracklıyorduk, hatta hiç unutmadığım, pc için ilk proğram çevirisini Smart Movie Converteri'de çevirisini yapmıştım o zamanlar...
Hatırlayamadığım pek çok şey var o eskilerden.. (6600 hale kullanıyorum :)

yanlış yazmışım ilk çevirimi yazacaktım, bende N73 ile az program çevirmedim ama sen daha bi eskiymişsin :)

Modül ararken ne bulduk. 7610'umu özledim valla. Lonelycatgames ne çekti bizden :D SisBoom ile ne uygulamalar türkçeleştirdik. Hüzünlendim bi an

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN
Apache11

Apache11

Üye
Symbiyan'da operatör logosu yerine resim yerleştirebilen ''OpLogo'' diye bir uygulama vardı, vakti zamanında ilk çevirilerimden biriydi Smbiyanda iken. O zamanları nickim KARAOĞLAN idi.. Heyyy gidi geçmiş zaman..
Sanki başka bir site daha vardı Op la başlayan ya bende evkurdan taksitle aldığım 6600 ımın operatör logosunu değiştirmiştim [emoji23] ama anımsıyamıyorum OpLogo muydu diye[emoji29]

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Sanki başka bir site daha vardı Op la başlayan ya bende evkurdan taksitle aldığım 6600 ımın operatör logosunu değiştirmiştim [emoji23] ama anımsıyamıyorum OpLogo muydu diye[emoji29]

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Doğru hatırlamışsın [emoji5] Oplogo Changer , şimdi N73 telefonuma (hala aktif) baktımda sadece o değil Handy Taskman (ram kontrolcüsü), SecMan (PiNBDA uygulamalarını patchler), Smart Settings (görev çubuğuna kısayol atar), Xplore File Manager (dosya yöneticisi), NGage Başlatıcı (NGage oyunları oynatıcısı) ve 3D oyunlar vb. bunların hepsi de aktif ve Türkçedir [emoji5][emoji5][emoji5]

HTC 10 cihazımdan gönderildi

Üst Alt