Psiloc Irremote ve 683 Adet Tv, Klima vb. Kodu

Sponsorlu Bağlantılar

combo453

Üye
eline sağlık dostum ama güncelleme hatası verdi

karakurt73

Üye
tüm metodları da değiştirdim olmadım televizyon modeli beko cihaz topfield tf3000fi hatta komşularınkini bile demedim olmuyor! Ben refresh yaptığım için tüm televizyon modelleride içinde var o senin verdiğin kodlarla alakası var mı ki yardımcı ol lütfen kafayı yiyecem yoksa !

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık dostum ama güncelleme hatası verdi
daha önce yükledigini silmen gerek güncelleme hatası vermemesi için

----------Eklendi @ 12:57:13 ---------- Yazıldı @ 12:52:52 ----------

tüm metodları da değiştirdim olmadım televizyon modeli beko cihaz topfield tf3000fi hatta komşularınkini bile demedim olmuyor! Ben refresh yaptığım için tüm televizyon modelleride içinde var o senin verdiğin kodlarla alakası var mı ki yardımcı ol lütfen kafayı yiyecem yoksa !
kardeş hangi kodun tuttuğu belli olmuyor deniyorsun ve buluyorsun. O kodlardan universal, beko ve arçelik olanları arçelik ve bekoda dene. Philips ve lg'de ben bizzat denedim çalışıyor. Bekoda da denedim sende nasıl olmadı. Ha bir de Ir mode 4 yap olmazsa ötekilerı yap dene.

palandokenler

palandokenler

Üye
kardeş eline emeğine sağlık ben yükledim fakat programı açınca "this version of the application is no longer supported! please install the latest one" uyarısı veriyor tamam deyince programdan çıkıyor ayrıca kodlar dosyasını yüklerken güncelleme hatası diyor. Yardımcı olurmusun.tsk

bedfellow

Üye
Kodları yukledıgımde sertıfıka hatası vermekte bunun nedenı nedır ? Ayrıca bendekı tv ler 32lf2500,42PQ200,32ld550 bunlara ait ayrıca kod varsa rıca edebılırmıyım ?

buraksinir

Üye
usta emeğine sağlık programı kurdum çalışıyor sorun yok ama kodları yüklerken uptade error hatası veriyor sebebi nedir acaba tel nokia e71 hackli

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Allah Allah nasıl hata verdi şaşırdım. Aynı yere mi kuruyorsun?

2075eren

Üye
kodlari yukleyince guncellestirme hatasi aldim yardim edin

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
kodlari yukleyince guncellestirme hatasi aldim yardim edin
biraz beklersen bir tane daha gönderecegim. Onu denersin.

----------Eklendi @ 22:51:16 ---------- Yazıldı @ 22:49:05 ----------

Bir de sunu dener misin? Sonucu bekliyorum

buraksinir

Üye
Allah Allah nasıl hata verdi şaşırdım. Aynı yere mi kuruyorsun?

evet yani ilk önce programı telefon hafızasına yükledim kodları aynı yere yükledim progrma çalıştı ama kodlar hata verdi sonra hafıza kartına yaptım aynı işlemi yine aynı sonuç. Az önce yeni gönderdiğin kodları gördüm şimdi onları deneyip sonucu yazarım

deren0101

Üye
eyvallah kardeşim Allah razı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

cevirmeligencim

Üye
abicim kodlar adli dosyayi indirdim ama yükleyemiyorum GUNCELLESTIRME HATASI diyo ne yapmam gerekiyo acil abi

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
birkaç kişi de aynı şeyi söyledi bunu düzeltelim biz

----------Eklendi @ 22:15:41 ---------- Yazıldı @ 22:14:53 ----------

sen dener misin şunu bir de

rapman

rapman

Üye
kodlar.sis dosyası güncelleştirme hatası verdi

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
gelen herkes güncelleştirme hatası verdi diyor. bir tane dosyayı attım bir deneyin söyleyin ona göre düzelteyim dedim. kimseden ses yok. yahu deneyin şunu da söyleyin ona göre bakalım.

----------Eklendi @ 22:46:24 ---------- Yazıldı @ 22:46:00 ----------

Rapman sen dene bari hemen üstündeki linki

esrarengiz68

Üye
Buda yüklenemiyo önce temel paketi yükleyin diyo

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Akşam deneriz.

YuHeNDiSu

Üye