Nokia 5800 CFW Proxpress Lite 5800 Orijinal Iconlu Ofw V60 Mod [core Edit]

Sponsorlu Bağlantılar

uluca

Üye
Sevgili kardeşim belki inanmayacaksın ama senin 1,0 yazılımından sonra hiçbir yazılım bana tad vermedi.Hatta geçen çıkan openstar(Levent) hocanın yazılımı bile kesmedi beni ve tekrar 1,0 yazılımı yükledim.Uzun zamandır senden bir yenilik bekliyordum.Ve daha yüklemedim ama mükemmel olacağından eminim.İndirme biterbitmez yükleyeceğim.Ben peşin peşin teşekkür edeyim.Nasıl olsa kusursuzdur :)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar eğer kaliteli video izlemek istiyorsanız ucplayer yükleyin ve geçerli oynatıcı yapın.bütün videoları oynatabiliyor.

- - - Eklendi - - -

Nezaman ki ben androide geçmeyi planladım,sende bu yazılımı çıkardın.Az önce son sürümü yükledim.Benim mutlaka androide geçmem lazım.Yazılımda aradım aradım ve en sonunda çok ama çok önemli bir hata buldum.
Yazılımı yüklediğimden beri telefon sağa çekmeye başladı:kop:
Ellerin dert görmesin.

Accort

Accort

Üye
Senin yazılımlar 10 numara ProXpress v3.1 kullanıyordum ram süper hız süper şarz süper bunuda deneyeceğim indiriyorum şimdi klavyene emeğine sağlık başarılar diliyorum kardeş :tşk:

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
Ellerine sağlık... Takipdeyim :)

Eyvallah hocam:)

Sevgili kardeşim belki inanmayacaksın ama senin 1,0 yazılımından sonra hiçbir yazılım bana tad vermedi.Hatta geçen çıkan openstar(Levent) hocanın yazılımı bile kesmedi beni ve tekrar 1,0 yazılımı yükledim.Uzun zamandır senden bir yenilik bekliyordum.Ve daha yüklemedim ama mükemmel olacağından eminim.İndirme biterbitmez yükleyeceğim.Ben peşin peşin teşekkür edeyim.Nasıl olsa kusursuzdur :)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar eğer kaliteli video izlemek istiyorsanız ucplayer yükleyin ve geçerli oynatıcı yapın.bütün videoları oynatabiliyor.

- - - Eklendi - - -

Nezaman ki ben androide geçmeyi planladım,sende bu yazılımı çıkardın.Az önce son sürümü yükledim.Benim mutlaka androide geçmem lazım.Yazılımda aradım aradım ve en sonunda çok ama çok önemli bir hata buldum.
Yazılımı yüklediğimden beri telefon sağa çekmeye başladı:kop:
Ellerin dert görmesin.

Bende bile 1.0 ın dosyaları yok kaybettim ben de en baştan yapmaya karar verdim :) Orijinal yazılım kullanmayı özledim ben de iconlar falan açılışta tutuşan eller :) Sohbetler uygulaması, bir de mediabara accel swith, 0 tuşuna basılı tutunca Bluetoothu da koyunca 10 numara oldu :) Tabi birkaç ta ufak tefek sistem modlaması tamam :) Güle güle kullan :) Sağolasın mesajın için.

Senin yazılımlar 10 numara ProXpress v3.1 kullanıyordum ram süper hız süper şarz süper bunuda deneyeceğim indiriyorum şimdi klavyene emeğine sağlık başarılar diliyorum kardeş :tşk:

Çok sağol hocam umarım bunu da beğenirsin :)

yanlizsevdali

Üye
mrb ofw nin iki sorunu var telefonu kapattıgında nokia yazısında kalıyor...başka birde çevrimiçi paylaşım yok onun yerine accel swichi aç kapa yapıyor

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hayırlı olsun semih abi güzel görünüyor fakat bir eksiklik var o da farklı ev ekranları onları da eklersen çok şukela olur :)

- - - Eklendi - - -

mrb ofw nin iki sorunu var telefonu kapattıgında nokia yazısında kalıyor...başka birde çevrimiçi paylaşım yok onun yerine accel swichi aç kapa yapıyor

çevrimiçi paylaşım özelliği yok artık diye biliyorum :hmmm

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hard format sonrası açılışta sms gönderiyor mu ?Cfw kullanmaktan sıkıldım biraz ofw kullanayim diye düşünüyorum bende senin gibi :)

İlk izlenimlerim.

Ofw gayet hızlı.
Rawblow ile 61 - 62 mb boş ram gördüm. Gayet iyi bir değer.
Hard format sonrasi ilk sms göndermiyor :)
Tema efektleri açık yaptığım zaman geçişler gayet güzel :)
Ellerine sağlık. Güzel olmuş..

Biraz kullanalım sıkılırsam cfw atarım ;)
Hata çıkarsa yazarım :kop2:

Accort

Accort

Üye
Bir sorum var haritalara girip hesaplardan nokia hesabına girip açmak istediğimde telefon kendini resetliyor nedeni ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

- - - Eklendi - - -

Bir sorum var haritalara girip hesaplardan nokia hesabına girip açmak istediğimde telefon kendini resetliyor nedeni ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim
ProXpress v3.1 kullanıyorum

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi

Hocam kapanışta bir sıkıntı yok ilk defa senden duydum. Yüklediğin bir programdan ötürü olabilir. Çevrimiçi paylaşı da kimse kullanmadığı için onun yerine daha pratik Accel Switch koydum bu bir sorun değil özellik.

hayırlı olsun semih abi güzel görünüyor fakat bir eksiklik var o da farklı ev ekranları onları da eklersen çok şukela olur :)

- - - Eklendi - - -

çevrimiçi paylaşım özelliği yok artık diye biliyorum :hmmm

Orijinalliği bozuyor diye eklemedim hiç de kullanmadım rehber çubuğu dışında ev ekranı :) Diğerleri çok kullanışsız. Teşekkür Ederim.

Hard format sonrası açılışta sms gönderiyor mu ?Cfw kullanmaktan sıkıldım biraz ofw kullanayim diye düşünüyorum bende senin gibi :)

İlk izlenimlerim.

Ofw gayet hızlı.
Rawblow ile 61 - 62 mb boş ram gördüm. Gayet iyi bir değer.
Hard format sonrasi ilk sms göndermiyor :)
Tema efektleri açık yaptığım zaman geçişler gayet güzel :)
Ellerine sağlık. Güzel olmuş..

Biraz kullanalım sıkılırsam cfw atarım ;)
Hata çıkarsa yazarım :kop2:

Yorumun için çok teşekkürler. Tabi arada değişim şart ama ben bir daha fw atmam herhalde :)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

ProXpress v3.1 kullanıyorum

Haritaları yazılım güncellemelerinden güncellersen sorun düzelir. :)

Accort

Accort

Üye
teşekkürler

bduger

Üye
Görünüşe Göre sitedeki en kaliteli çalışma umarım hataları yoktur... Ben çok cfw kurdum ama en iyisdi orjinale yakın olanıdır. Çünki herşeyle çok fazla oynayıp cılkını çıkartıyorlar...

• Beğen
Tepkiler: kemalulu3737
kemalulu3737

kemalulu3737

Üye
Görünüşe Göre sitedeki en kaliteli çalışma umarım hataları yoktur... Ben çok cfw kurdum ama en iyisdi orjinale yakın olanıdır. Çünki herşeyle çok fazla oynayıp cılkını çıkartıyorlar...

Arkadaşa katılıyorum...

bu zamana çok cfw yükledim ama her cfw den sonra ( en uzunu 1 haftadır ) tekrar ProXpress (ofw mod) versiyonlarından birini yükledim... şu anda ProXpress Lite yüklü. Cfw mod için harcadıkları zamanın bir kısmını ofw mod hazırlamak için harcasalar keşke...

Bu arada şu radyo dinlerken radyo donma sorununa çözüm bulunabilse on numara olur... Rds siz radyo mümkün değilmi?

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi

Yorum için teşekkür ederim umarım beğenirsin. :oke:

Arkadaşa katılıyorum...

bu zamana çok cfw yükledim ama her cfw den sonra ( en uzunu 1 haftadır ) tekrar ProXpress (ofw mod) versiyonlarından birini yükledim... şu anda ProXpress Lite yüklü. Cfw mod için harcadıkları zamanın bir kısmını ofw mod hazırlamak için harcasalar keşke...

Bu arada şu radyo dinlerken radyo donma sorununa çözüm bulunabilse on numara olur... Rds siz radyo mümkün değilmi?

Çok teşekkür ederim hocam. Radyo ile ilgili hiç bir bilgim yok telefonu aldığımdan beri 5 kere anca açmışımdır radyoyu :)

bduger

Üye
Tema değiştirmek istediğimde telefon restart atıyor çözümlerseniz sevinirim...

- - - Eklendi - - -

Sorunu düzelttim OFW yi tekrar kurunca sorun ortadan kalktı. Fakat pro temalarını tema yaptığımda ikonları çıkmıyor bu temalarda ikon değişimi yok mu?

Daha ne cfw ne de ofw ararım tam benim istediğim gibi olmuş. Bida Başka Flaş da atmam. Kendim ofw editlemeyi düşünüyordum. Aynen böyle olsun die ama bunu buldum gerek kalmadı saolasın arkadaş...::::)))

Ah birde Adobe Flash Lite 4.1 entegre edilebilse. SÜper olurdu. Ellerine sağlık mükemmel bi ofw edit...:::)))

- - - Eklendi - - -

ProXpress Lite özellikleri;

• [*=left]Orijinal Iconlar ve yeni menü düzeni kullanıldı.
    [*=left]Tuş kilidi yazısı “Açmak için sürükleyin” olarak değiştirildi.

[*=left]Gereksiz programlar kaldırıldı.

[*=left]Ses komutları sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

• [*=left]Sorunsuz QT yüklemesi için özel mod uygulandı. (QT bileşeni Eksik)

[*=left]Ovi Haritalar 3.06 son sürüm eklendi

Nightlight programını kurmaya çalıştığımda QT bileşeni eksik hatası alıyorum. Z:/data/karikaturizma/ içindeki QT online installer dan kurmaya çalıştığımda da yüklenemiyor hatası alıyorum. Bu problemi çözermisiniz...

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Sorunu düzelttim OFW yi tekrar kurunca sorun ortadan kalktı. Fakat pro temalarını tema yaptığımda ikonları çıkmıyor bu temalarda ikon değişimi yok mu?

Daha ne cfw ne de ofw ararım tam benim istediğim gibi olmuş. Bida Başka Flaş da atmam. Kendim ofw editlemeyi düşünüyordum. Aynen böyle olsun die ama bunu buldum gerek kalmadı saolasın arkadaş...::::)))

Ah birde Adobe Flash Lite 4.1 entegre edilebilse. SÜper olurdu. Ellerine sağlık mükemmel bi ofw edit...:::)))

- - - Eklendi - - -

Nightlight programını kurmaya çalıştığımda QT bileşeni eksik hatası alıyorum. Z:/data/karikaturizma/ içindeki QT online installer dan kurmaya çalıştığımda da yüklenemiyor hatası alıyorum. Bu problemi çözermisiniz...

QT ben de şimdi denedim yükleyemedim. Installserver.exe dosyasının değişmesi gerekiyor herhalde QT uyumlu olanla bilmiyorum.

burakh94

Üye
jaf hatalı mı ?

bduger

Üye
JAF ta bi hata yok sadece qt yüklenemiyor. Onuda çözdüm 4-4 lük oldu. Başka Cfw Hikaye, En iyisi bu, performans çok iyi.

Alın size bide Sorunsuz Yüklenen QT linki...

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
JAF ta bi hata yok sadece qt yüklenemiyor. Onuda çözdüm 4-4 lük oldu. Başka Cfw Hikaye, En iyisi bu, performans çok iyi.

Eyvallah sağolasın QT de çözülmüş :)

- - - Eklendi - - -

Konuya ekledim adını da vererek :)

ali_63kal

Üye
tebrikler.bügün yükledim.başarılı boş anda 58 mb boş ram var.sade kullanışlı.
yapan kardeşimizin ellerine sağlık.
ben şu ana kadar hata görmedim.youtube videosu izledim mi tamamdır

Üst Alt